מטריפים אותי (אטראף גן או לא?)

18דניאן18

New member
מטריפים אותי (אטראף גן או לא?)

טוב, אני נכנעתי למוסכמות ופתחתי לי כרטיס באטראף. שמתי כמה תמונות, דברתי עם מיליון גברים שמחפשים רק קשר רציני (ולא סקס!) החמיאו לי, החמאתי להם, ואיפילו נתתי לכמה טלפונים (והם נתנו לי). אתמול, נפגשתי עם חבר, וספרתי לו על הכרטיס שעשיתי. והוא אומר טוב רק תזהר, שאלתי אותו למה, והוא אמר, לא יודע 1) אתה תתמכר 2) והוא אמר עוד משהו יותר מעיק... כןלם שם אותו הדבר אתה תדבר איתם פעם אחת (והם ישאלו בן כמה מאיפה מה מחפש יש מסנגר) ואז תסיימו את השיחה (תבקשו טלפון) תדברו שוב עוד פעם פעמים ואם לא תסכים להפגש איתו הוא ינתק את הקשר... עכשיו אני מפחד להפגש עם מישהו מיד אחרי כמה פעמים שדברנו באטראף או בכלל בטלפון. אני מפחד... אבל אני רוצה להכיר מישהו, ואין לי כרגע ככ איך- אין לי חברים שיבואו איתי לתאטרון וכאלה...

MeetLofe

New member
כן,ברור...כולם מחפשים קשר רציני!!

באטרף במיוחדדד!!!

18דניאן18

New member
למה לא- כמו שאני שם בשביל קשר אני

בטוח שיש גם עוד אחרים, מה לא? ברור שיש המחפשים סקס, אבל כמו שאני רוצה קשר יש אחרים

קיל איל

New member
בעיה:|

מניסיוני-הלא-ממש-קיים עם האתר הזה,מן הסתם יש שם עוד אנשים בדעה שלך- לא מחפשים סקס מזדמן, ופשוט משום מה הגיעו לאתר הזה..בתקווה למצוא "מישהו". ככה שאתה לא צריך להרגיש כאילו שזה לא בסדר..(הגדרת את זה כ'כניעה למוסכמות'). מצד שני,ההו-כה-יותר-דומיננטי-אצלי - אטרף זה אטרף. לא סתם המון מהשאלות בהרשמה מתעסקות במראה, ובהעדפות במיטה. אנשים אפשר להכיר דרך המון מקומות (בר נוער,ברחוב,איגי,מסיבות,בוםבמלה,דרך חברים,או סתם אינטרנט שהוא לא אטרף) קח בחשבון שיכולות להיות משם המון אכזבות בקשר לאנשים שהם לא מה שחשבת שהם, זה יכול ליצור ניכור, ואם אתה מאלה שלא מרגישים בנח עם 'הגישה האטרפית הממוצעת', אתה בכל זאת תתקל בזה הרבה. ולדעתי זה שוחק. ידע זה כח וכ"ו וכ"ו וכ"ו, אבל יש דברים שאני מעדיף פשוט לא להתקל בהם.

18דניאן18

New member
קצת קשה לי למצוא,

כאילו אני נראה טוב אני יפה- (קצת לא נעים לי להגיד) אבל מתחילים איתי אנשים כשאני יוצא למקומות של גייז, אבל העיניין הוא שפשוט לא יוצא לי לאת הרבה למסיבות כאלה,

גכףעדגע

1. כן, אתה תתמכר...אבל אתה יודע..בקטנה. 2. לא כולם שם אותו דבר. אי אפשר להכליל. אבל ברור שאתה צריך להיזהר, כמו בכל אתר הכרויות.

רועי151

New member
דעתי...

גם אני נרשמתי לאטרף, יצרתי שם קשרים עם אנשים מסויימים, ואף נפגשתי עם שניים. אני יכול להגיד לך שלמרות שהמטרות כביכול של הקשרים היו שונות בסוף עם שניהם זה נגמר בסטוץ, למרות שבכרטיס שלי כתוב שאני מחפש קשר שניהם גרמו לי לחשוב שכך באמת אפשר להתחיל קשר... כיום אני חזק ויותר ומבין יותר את עולם אטרף, ישנם שם אנשים בודדים ששווים את התייחסותי והתייחסות כל אלה שמחפשים קשר רציני, רוב האנשים שם מחפשים סקס או קשר דרך סקס. להתמכר לאתר הזה??? אני יכול להגיד לך שלאחר הניסיון שיש לי ממנו אני מקבל בחילה רק מלהכנס אליו. יש היגיון בפחד שלך, אבל אם אתה באמת מדבר עם אותו בן אדם זמן מה ומרגיש שאתה באמת מכיר אותו והוא מתאים לך, עדיף לנסות מאשר להכשל מראש. וכמו שאמרו לפני ישנן דרכים נוספות להכיר גברים ולהגיד לך את האמת אתה לא צריך למהר ולהלחץ זה יגיע וכשזה יגיע זה יהיה הכי נכון וטוב בשבילך ממש לא צריך לרדוף אחרי זה (ואת זה אומר לך מישהו שבדיוק כמוך מאוד רוצה כבר בקשר).

גם אני רשום לאטרף כבר שנתיים+

וזה ממכר זה נחמד להעביר תזמן ..לא לכולם יש איסי או מסנג'ר.. לדעתי הרוב שם מחפשים מישהו ללילה. .ואם אתה לא נראה כוסון הורס..אז אתה לא קיים... שם כל אחד פונטיצאל לאידס..הכי חשוב תזהר מסוטים עבריינים ותדע עם מי להפגש ולדבר

eliormagick

New member
אטרף=בית ז**** וירטואלי

כולם שם בהחלט מחפשים רק דבר אחד נדיר למצוא שם אנשים שבאמת אפשר לדבר איתם ואם אתה לא מביא להם את המספר שלך בשביל לעשות סאדו מאזו או לאיזה שיחת סקס לכל הלילה בשביל שתענג אותו במילים מזהירות... אז אתה לא שווה שם כלום! אני רשום שם הרבה זמן ונראה לי כבר עברתי את כל הסוגים שם ועדיין לא מצאתי בן אדם אחד נורמלי שם... שלא לדבר על מישהו שארגיש בנוח להביא לו מספר או להיפגש איתו... אבל בן ואוהד רשומים שם:) שזה משפר את המצב... וזהו אז אם אתה מחפש אנשים נורמלים אז אל תחפש אותם באטרף כי אם יש שם כמה כאלה אז כל הסוטים חרמנים וחולים בראש מסתירים אותם ממש טוב... לך לפורומים מפגשים איגי בית פתוח וכל הדברים האלה בהצלחה

אני לא מחפשת שם סקס!!!!

פיכסה.
ואני לא אוהבת סאדו
אני בחורה עדינה, מאוד.
(יש שיעידו על כך.)

The Superkid

New member
זה לא כל כך נכון...

גם אני רשום באטרף ואני ממש לא כזה! אני באמת מחפש שם קשר רציני! ברור שזה קשה שם כי רוב האנשים באמת מחפשים רק דבר אחד... אבל בשביל זה צריך להיות חכם ולדעת לברור את האנשים שאתה מדבר איתם! בכל מקרה תזהר ואל תפגש עם כל אחד! בהצלחה!

resputin

New member
הממ..

תראה, הדרך להפוך קשר וירטואלי לריאליסטי הוא לצאת מהאינטרנט. ע"מ לעשות זאת, צריכים לעבור לאט לאט לתקשורת כמה שיותר אישית. אם זה אתר גדול, אז למשהו פרטי כמו מסנג'ר [בשילוב עם מצלמה או תמונות או וואטעבר], לטלפון ובסוף להיפגש. זה לא תכתיבים של אטרף או של גברים הומואים, זה קורה ככה בכל מקום באינטרנט. רק מכל מה שכתבת, איבדתי את עצמי איפשהו. אמרת שאתה מפחד לפגוש אנשים מאטרף אחרי שדיברת איתם כמה פעמים במסנג'ר\טלפון.. אבל למה? בגלל האופציה שהם ינתקו את הקשר? אופציה כזו תמיד קיימת, אני לא אמכור לך אשליות, האתר ההוא מלא באנשים שהם פשוט שקי חרא גולמיים. צריך ללמוד לנפות את הזבל ולמצוא את הנורמאליים לשיחה. [ולא, לא חייבים לזרוק את הטלפון ישר, גם אם הצד השני לוחץ קצת. שילחץ! שיתפוצץ. 'כפת לך?] לגבי התמכרות.. אומרים את זה על המון דברים וכן, יש מלא אנשים שמכורים לאטרף. לטוב ולרע.

0 דורון 0

New member
כבר הזמנתי אותך לבוא איתנו

בוא צחוקים איתנו אני הולך עם חלר מהפורום פה וכמה ידידות

למעלה