מטפלות וגנים

b u b i k i t

New member
אני גרה באותו איזור

ובדיוק מתחילה לחפש אעדכן אותך ואשמח אם תעדכני אותי גם אם את שומעת על משפחתונים באיזור

שקדייה

New member
אפשר גם לקבל עדכון אם יש../images/Emo35.gif

גם אני מהאיזור ואני רוצה להכניס אותו למסגרת באיזור יוני- יולי. בנתיים המשפחתון שנראה לי הכי מגניב (אל תצחקו..
) זה של הקבלה סנטר.. יש להם מטפלות ממש חמודות שיוצאות עם העוללים בעגלולים לגן מאיר.. אבל מן הסתם אין מצב שאני אכניס אותו לשם..

RTשוק

New member
הן באמת נראות חמודות

גם אני רואה אותן מסתובבות עם העגלולים, אבל ממש אין מצב שהבן שלנו יהיה במשפחתון בקבלה-סנטר...

תתי 1

New member
תגידו מה זה המחירים האלה....

אני מחפשת משפחתון ,גנון לבת שלי שתהיה בת 1.2 בספטמבר .ראיתי היום 3 מקומות בפ"ת משפחתון 12 ילדים 3 מטפלות 2000 ש"ח לא מוגזם? מוכך הלאה עוד גנים מעונות 1950 אלו המחירים כך לוקחים? אשמח לתשובה.

אילנית03

New member
אלו המחירים למשהו פרטי

למעונות יש מחירים אחרים זולים יותר , אבל גם היחס של ילדים ומטפלות הוא אחר ישנם בין 32 ל 37 ילדים עם 3 עד 4 מטפלות

../images/Emo41.gifמה דרוש כדי לפתוח משפחתון? אם אנ

רוצה לטפל בתינוק נוסף אני לא צריכה לפתוח משפחתון נכון? אבל נגיד שאני ואחותי מטפלים בילדים שלנו ולוקחים עוד שני ילדים, כולם אצלי בבית, האם זה משפחתון? מה אני צריכה בשביל לפתוח משפחתון? ודרך אגב אני פנויה בכ"ס לטיפול בתינוק כמה שעות שבועיות אם תרצו....בייבי סיטר וכאלו אצלי בבית......

מנצל"ש מטפלת באזור מבשרת

אני שבורה לגמרי המטפלת/ בייביסיטר שלנו עזבה כי מצאה עבודה קבועה . אולי מישהי מכירה מטפלת / סטודנטית לטיפול בילד בן חצי שנה לשעות גמישות בשעות אחה"צ ערב ???

../images/Emo207.gifמתפנה מטפלת בכ"ס החל ממאי

מטפלת מסורה ואמינה, ניסיון של מעל 13 שנה, היא מטפלת מעל ומעבר, שרה ומשחקת עם הילדים, ומתנהגת אליהם כמו שלה, והיא לא מאלו ששמים את הילד בעגלה כל היום, ההיפך היא יוצאת איתם לטייל , ומשחקת, ושרה, ומדברת ומספרת סיפורים, וחבל על הזמן מהכרות איתה היא פשוט נפלאה............ הטלפון שלה הוא : 052-4447021

galya13

New member
../images/Emo207.gif מחפש גן בנתניה

האם מישהו מכיר גן טוב באיזור הצפון של נתניה, בעיר.

galya13

New member
בעיקר אני מחפשת בנתניה קרוב לבית, א

אבל אם אני אמצא גן ממש טוב בשכונות, משהו שלא כל כך רחוק, אבל שיש הסעות. ואם גן ממש נראה לי , אז גם אפשרי. אבל לא ממש בעיר אחרת.

galya13

New member
האם יש שם הסעות? ומה השמות של

הגנים מומלצים בבית יצחק?

אני לא יודעת את השם של כל גן שם

אבל אני יודעת שהם מאוד מומלצים ויש לנו חברים שהבן שלהם שם.

יש מקומות יקרים יותר

יש גנים שתינוקיה עולה בסביבות 3000 ש"ח הגן של הבן שלי פועל בעיקרון מ7-17 ומשלמים על זה 2200 מי שנשאר עד 16 2000 ומי שנשאר עד 13 משלם 1700

בוקקית

New member
שמעתי על...

גן יונית, מנדי, אביטל,הגן של פו בדרך הים... וגם גן עופרים בספורטן. אני האמת, החלטתי בסוף על מטפלת, יובל בן 9 חודשים... אבל שיהיה בהצלחה!! בוקקית.

sophy16

New member
אשמח לקבל פרטים על המשפחתונים ש

ראית. היכן הם נמצאים? האם התרשמת מהם לטובה/מישהו המליץ לך? האם יש בהם תינוקייה (לגיל חצי שנה)?

כמה משלמים למטפלת באיזור חיפה?

לא בחיפה עצמה, פריפריה... זה לפי שעה או גלובלי? זה כולל נסיעות או שנסיעות מוסיפים בנפרד?

למעלה