מטורונטו לניאגרה פולס ברכבת

MadEquation

New member
מטורונטו לניאגרה פולס ברכבת

שלום לכולם,

שאלתי שאלות בהקשר זה לפני כמה זמן וכולכם סייעתם רבות.

לצערי, אין לי אפשרות ממשית לשכור רכב, ולכן אני מעוניין לנסוע ברכבת מטורונטו לניאגרה ובחזרה. כמה שאלות:

א. האם זה הגיוני שיש רק שתי רכבות ביום?
ב. האם יספיקו לי יום וחצי (הגעה לניאגרה ב-11 בבוקר לערך ועזיבתה למחרת בסביבות השעה 17) כדי להספיק לבקר בניאגרה פולס ובניאגרה און דה לייק?

תודה רבה לכל המשיבים מראש

אודרי11

New member
איך אתה מתכוון להגיע לניאגרה-און-דה-לייק?

המרחק אמנם לא גדול, בערך 21 ק"מ , אבל למיטב ידיעתי אין תחבורה ציבורית מקשרת...אלא אם יש משהו שאני לא יודעת..ואשמח לדעת.

יכול להיות שיש רק שתי רכבות ביום, אבל יש אוטובוסים בתדירות יותר גבוהה שיוצאים מאותה תחנה UNION

העניין הוא שלא בטוח שיהיה לכם מה לעשות שם יום וחצי בלי רכב, כי את העיירה תמצו די מהר.

MadEquation

New member
לכאורה קיים אוטובוס שעובד בין מאי לספטמבר

על בסיס יומי.

אבל עכשיו, לאור העצות, הסתכלתי על טיול יומי מאורגן לניאגרה וזה נראה כאילו הוא מכסה את המירב, במחיר סביר.

אני אישית נגד טיולים מאורגנים, אבל אני תוהה האם הוא לא יותר אפקטיבי מבחינת עלויות?

MadEquation

New member
לאלה שהצביעו על השעמום, 8 שעות זה מספיק?

http://www.niagaratours.ca/details/

המסלול נשמע כאילו הוא מכסה את הדברים המרכזיים - יש לי מעין תחושה שזה מאוד מאוד מאוד צפוף, יכול להיות?

אשמח לתגובה ממישהו שביקר והתנסה

אודרי11

New member
ממש לא משעמם..

האיזור שמסביב ממש יפה, ואפשר לבלות שם גם סוף שבוע שלם, יש יקבים, יש אטרקציות , אבל צריך רכב בשביל לנסוע ולראות.

אני מצרפת קישור ל מונית שלוקחת הלוך ושוב לניאגרה און דה לייק, נראה לי שצריך להזמין מראש.

לא יודעת לגביי הספציפי הזה

אבל הייתי שם בטיולים מאורגנים וגם לבד, ובמאורגנים תמיד הספקנו לראות המון בלי תחושת לחץ, וגם ההסברים היו מעניינים. אני ממליצה.
(ואם כבר המלצה- אני הייתי עם אורן טורס פעמיים ומאוד נהניתי מהם )

MadEquation

New member
תודה רבה!

ניסיתי את האתר של אורן טורס והוא לא עובד משום מה.

בכל מקרה זה נשמע מתאים.

החתולית

New member
ל- VIA RAIL יש רק שתי רכבות ביום

ל- GO TRANSIT יש יותר רכבות ואוטובוסים ונסיעות משולבות, לכן כדאי שתבדוק באתר שלהם.

שים לב שאין תחבורה ציבורית אמיתית מניאגרה פולס לניאגרה או דה לייק. בדקתי בשנה שעברה סיורים שונים והם עלו בסביבות 100$ לאדם, כולל סיורים ביקבים.

החתולית

New member
לא לפי הטריפאדווייזור

No bus transit or train service reaches Niagara on the Lake. So if you're interested in visiting Niagara on the Lake but don't have access to a car, you can take a bus or train into Niagara Falls, and then proceed by cab or shuttle to Niagara on the Lake.

בשנה שעברה נאמר לנו במפורש במלון ומודיעין התיירות של ניאגרה פולס, שאין תחבורה ציבורית בין שתי הערים.

למעלה