מטומטמת מטומטמת מטומטמת

ילדונט

New member
מטומטמת מטומטמת מטומטמת

מה הבעיה שלי ללמוד מטעויות של עצמי? אגב, מה שהכי כואב לי מהכל זה המשקפיים...

באמת מבאס נורא

כנראה שצריך תזכורת כל כמה שנים. אגב, זה קורה המון בזמן האחרון. פשוט אסור להשאיר כלום ברכב.

cookie1

New member
גם לחברה שלי זה קרה לפני שבועיים

באמת מעצבן נורא.
אבל הכי הפתיע אותי זה שאת תיכף עומדת ללדת
, לקח לי זמן להתאפס על תאריך ההודעה ההיא

1במיה

New member
אני זוכרת את זה.. אז מסתבר שאפשר ללדת

בלי ת.ז
ממש מתסכל לצערי גם לי זה קרה 3 פעמים... פעם אחת שברו לי את החלון האוטו היה מלא בזכוכיות שגם אחרי ניקוי יסודי לא נעלמו לגמרי מהאוטו באסה

פוליlcנה

New member
גם אותי ../images/Emo6.gif

אני קוראת ושואלת את עצמי "מה היא אמורה ללדת?" ואז רואה עוד שמות מוכרים וזה פורום הריון ולידה ולא ידעתי שהן בהריון... ורק אז ראיתי את התאריך
באמת
מעצבן!

הילהל

New member
שונאאאאת כשזה קורה

אנחנו לא יכולים להיות נטולי שגיאות למרבה הצער יש מי שיחכה לרגע הזה שנשגה, כדי לנצל את המצב זה מרגיז, מזל שזה רק עצבים ובזבוז זמן ולא גרוע מכך

מפציעה

New member
את מטומטמת ?? הוא מטומטם !../images/Emo46.gif

וואו. כמה מכעיס. וזה פשוט מדהים כמה שזה נפוץ (לחברה שלי גנבו את הרכב לפני שבוע. ממש ליד הבית). לפעמים אני חושבת שכולנו מטומטמים שאנחנו הולכים וממגנים את עצמנו בלי הכרה, וגם זה כבר לא מועיל.... מעצבן נורא. אבל לא אַת היא זו שמטומטמת.

דבששש

New member
למרי לא שמתי לב שמדובר

בהודעה מ2003 כבר התלהבתי... אז זה שוב קרה? אוף!!!

../images/Emo163.gif../images/Emo163.gif../images/Emo163.gif מסתבר שאין ../images/Emo163.gif ממני...

ועוד התחלתי לחשוב ביני לביני מה פתאום יש שביתה במשרד הפנים
.

מתרגשת

New member
אוףףףףף ענקי. מצטערת לשמוע.

זה באמת מבאס. החלק של להתחיל לרוץ כדי להוציא ולקנות הכל מחדש מדכא. הצד השמח של העניין.... תוכלי לחדש את כל הדברים שנגנבו. תיק חדש, ארנק חדש, משקפיים... מבאס אבל שיהיה חדש. מה איכפת לך

למעלה