מחשפת עזרה בפעילויות לחופש-

גילור

New member
מחשפת עזרה בפעילויות לחופש-

אמא ונועה בלבד, לשלוש-ארבע שעות גג בכל פעם. חמותי תהיה בשבוע הקרוב בבקרים אצלנו ותעזור לי כי הבעל במילואים (אם זו היתה עזרה או תיק אספר בשבוע שאחרי. פעם ראשונה בחיים שהיא באה לעזור). אני רוצה לפחות שלושה ימים מהשבוע הזה להשאיר אותה עם עידו וחלב שאוב ולקחת את נועה לבילוי של 1 על 1. אני מרגישה שהיא מאוד זקוקה ל"זמן אמא". אז מה שחשבתי עליו: סרט באחד הימים. בריכה ביום אחר. זקוקה לעוד רעיונות. מה שכן, חייב להיות ממוזג ומקורה.

ארוחת בוקר משותפת

באיזה בית קפה חביב, כמו שתי נשים גדולות. להזמין לה שוקו ועוגה או משהו. אפשר טיול בקניון או אפילו קניות אם צריך

בילוי בבריכה (לדעתי רצוי מקורה)

לא לשכוח לקחת כדור ומצופים ולשחק שוב ושוב. ביקור במוזיאונים -- מנסיוני המוגבל, ילדים מאד אוהבים את זה. הצגת ילדים טיול רגלי ופיקניק במהלכו (כדאי או בשעות הבוקר המוקדמות: להתחיל לפני 7 בבוקר, או אחה"צ, בשעות אחרות חם מידי).

גילור

New member
בריכה מתוכננת לאחד הימים, ומוזיאון-

היינו בשבוע שעבר בירושלים ומתוכנן מוזיאון הילדים בשבוע הבא ב"ה (יש כבר כרטיסים. מוזלים מאוד).

Shampile

New member
אז ככה....

ג'ימבורי טוב שמתאים גם לגיל של הנסיכה (שמעתי נפלאות על נס ציונה). יום אחד סרט. וביום חמישי (זה היום שאני יוצאת בו לחופש) - אתם אצלנו - מהבוקר כולל בריכה וארוחת צהריים. מה את אומרת

אפילו קניות בסופר יכול להיות זמן

איכות, אם רוצים להפוך אותו לכזה: (לא יודעת בת כמה נעה, אבל הנה הרעיון שאולי יתאים לילדים גדולים יותר): סופרים יחד את העגבניות שמכניסים לשקית, בודקים שאין לעגבניה "פצע", לומדים לקרוא את התאריך על הקוטג' ובוחרים את הקוטג' הכי צעיר, לומדים את שמות הקיטניות, מחפשים בין כל הריבות את הריבה שאבא הכי אוהב, מחפשים את הגבינה הצהובה הכי זולה, מחפשים בין כל הסבונים את הסבון שאנחנו רגילים לקנות, משחקים "חם-קר" עד שמוצאים את הקורנפלקס. בקופה, מכניסים את הילד לעגלה, והוא פורק הכל לסרט הנע, מושיט את כרטיס האשראי לקופאית, ואת החשבון לבדיקה ביציאה, ומשחרר את המטבע מהעגלה לוקח פי 2 זמן, אבל זמן איכות אמיתי.

גילור

New member
נשמע נהדר אבל אין מצב שאני נוהגת

עד אליך לבד עם שני הילדים (ולא אשאיר את עידו יום שלם עם חמותי)... מה עושים?

גילור

New member
מתוכננת גם עבודה בעיסת נייר...עוגיו

להכין בחום הזה זה לא בשבילי.... אבל זה אחלה רעיון. תודה.

שרונית28

New member
לא חייבים לעשות עוגיות אני מכינה עם

עומר כדורי שוקולד ונותנת לו לגלגל אותם בסוכריות צבעוניות, בערך 1/2 שעה של תעסוקה.

גילור

New member
וואי! שכחתי לגמרי שקבענו! מתאים

לאללה!!! אני אתקשר במהלך השבוע ונקבע. טוב?

אמברון

New member
מוזיאון הארץ בת"א

יש שם תערוכת דרקונים + הפלניטריום (האיש לוקח את הילדים לקראת סוף השבוע).

למעלה