מחשב נייד

zvu123

New member
מחשב נייד

אני לא מצליח להתחבר עם הנייד לנתב. מה עושים?

rafid1

Active member
מנהל
אם לדעתך לשאלה עם מיידע מינימלי שכזה

ניתן לענות - אתה טועה. תשתדל לפרט יותר בבקשה...

zvu123

New member
נתב

קניתי נתב אלחוטי LEVEL1 חיברתי למחשב הנייח בבית והוא עובד מנסה להיתחבר עם הנייד ללא כבל ולא מצליח , לעומת זאת אני יושב בכל מקום בבית קפה ואני מתחבר בקלות לנתבים שאני לא מכיר למה אני לא מצליח להיתחבר הנייד שלי הוא HP תודה מראש

rafid1

Active member
מנהל
קרא את הPDF. היו שם מספר שאלות...

+ פלט של פקודת ipconfig /all יכול גם הוא לעזור.

zvu123

New member
נתב ותגובה RAFID1

אני מודה על הרצון לעזור ואנסה להשמע להנחיות שציינת כמובן שהתגובה שלי מחוסר נסיון . יש לי מחשב נייד מסוג HP ומותקנת בו VISTA קניתי נתב מסוג LEVEL 1 אלחוטי מחנות של הוט כמובן שאני מחובר דרך כבלים של הוט. יש לי מחשב קבוע בבית ומותקנת בו תוכנת XP חיברתי את הנתב למודם ולאחר מכן למחשב חיברתי יחד עם נציג של בזק בינלאומי. והוא אכן עובד . ניסיתי להיתחבר אלחוטית לנתב ממחשב הנייד ולא הצלחתי להיתחבר . אציין שאני נפגש בבית קפה ומנסה להיתחבר והקשר נוצר ואף במהירות טובה. במחשב הנייד מותקנת תוכנת אנטי ירוס. תצורת הרשת היא ראוטר ,דגם הראוטר הוא 3408 WBR LEVEL1 החיבור של המחשב הקבועע בבית הוא באמצעות כבלים. ניסיתי להתחבר עם הנייד עם הגדרות שונות של יצירת קשרעם הנתב. ולא הצלחתי אני מזכיר שבבית קפה אני מצליח מאוד. בנתיים תודה מראש ואשמח להוסיף פרטים אם צריך.

zvu123

New member
לא מצליח להתחבר לנתב אלחוטי מהנייד

אני מצליח להתחבר לנתב עם הנייד בנייד VISTA ובנייח הביתי יש XP עשיתי בדיקה עם חב ' השרת שהנתב מותקן בסדר ועדיין אצלי לא מתחבר האם מישהו יכול לעזור . תודה מראש

למעלה