מחשב נייד מהאתר של דל

n u t

New member
מחשב נייד מהאתר של דל

היי, אני רוצה לקנות latitude מהאתר של דל בארה"ב (ותודה לפורום הזה שהפנה אותי למחשב הזה
) את המשלוח אני עושה לארה"ב כשאני ממלאת את הטפסים אני מקבלת בקשה להכניס שם של חברה... רציתי לדעת אם מישהו התנסה בעניין וכיצד הוא פתר את הבעיה הזאת, מאחר ואני קונה את המחשב לשימושי הפרטי תודה מראש
ענת

ronengeles

New member
נושא בעייתי

דל עושים הרבה בעיות כאשר את קונה מחשב מהמחלקה העסקית שלהם. בעיקרון צריך כרטיס אשראי אמריקאי. ייתכן שאם תוסיפי כתובת אמריקאית לכרטיס אשראי שלך ותפתחי חשבון PAYPAL אמריקאי, אז תצליחי לעקוף את ההגבלות שלהם ולבצע את הרכישה. במידה וזה לא יעזור, זה ידרוש ממך לעשות לא מעט טלפונים לדל עצמם ולחברת אשראי שלך בשביל כל מיני אישורים, וכדי לשכנע את דל שיקבלו את הכרטיס שלך (היה פה איזה מישהו שהצליח לעשות את זה, אבל זה לקח לו לא מעט זמן עד שהכל אושר....). אופציה נוספת, שכנראה תעבוד, אולם תעלה לך עוד כמה עשרות דולרים, היא EZbuyUS. זה שירות חדש של לאומי קארד, שבין היתר מאפשר רכישה באתרים אמריקאים שלא מקבלים כרטיס אשראי ישראלי. פרטים תוכלי למצוא באתר שלהם http://www.ezbuyus.co.il/ezbuyus/ בכל מקרה, צעד ראשון זה להתקשר לחברת אשראי שלך ולהוסיף כתובת אמריקאית לכרטיס (או כמובן ישר ללכת על האופציה של EZbuyUS)

למעלה