מחשב נייד טושיבה

מתלמדת18

New member
מחשב נייד טושיבה

אשמח לקבל המלצה ועזרה
תודה רבהה ובוקר טוב
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=91&msgid=113937981

iytzi

New member
מחשב של חברה טובה

לי יש אחד שלהם מבחינת החברה הם טובים אחרי בערך 9 חודשים הלך לי המאוורר כי כל הזמן לא היה למחשב אוויר לנשום והם החליפו ללא בעיות יש להם על רוב המחשבים אחריות בין לאומית יש חברת "מפעיל" בארץ שיש להם מעבדה בפתח תקווה אני אישית מאוד מרוצה מהמחשב וזואי דעתי האישית בלבד

valproate

New member
בינתייים אחלה

קניתי אחד שלהם בחו"ל, אחרי שהמקורי שקניתי של ACER הגיע מקולקל. בינתיים עובד נהדר, אין שום תלונות. נקודה אחת לבדוק: במחשב שלי יש רק יציאת וידאו VGA, ללא יציאות אחרות. קצת מקשה על חיבור המחשב לטלוויזיה (יש כזה דבר מתאם VGA-RCA?), אבל חוץ מזה בסדר גמור. לגבי אמינות: 4 חודשים ולא נזקקתי לשירותיהם, אז כנראה שהוא בסדר להתראות

יאיר B

New member
אני חושב שטושיבה יותר וותיקה מ-LG בתחום

הניידים. דל ו-HP מתחרות ביניהם על הבכורה במשלוחים (כלומר כמה מחשבים כל אחת מוכרת). לדעתי טושיבה זה לא הימור. הימור זה לקנות מחשב מחברה שמעולם לא שמעת עליה. לגבי תיקונים: מחשבים ניידים יותר מסובכים משולחניים בתיקונים. עיקר הבעיה הוא בחלקים: למחשבים שולחניים יש חלקים סטנדרטיים וקל מאוד להשיג אחרים אם יש תקלה. בניידים צריך חלקים מקוריים של היצרן (כי החלק מתאים בדיוק למחשב, למעט חלקים כללים כמו זיכרונות או דיסקשיח למשל,אבל לוח אם זה דורש דיוק עם הדגם). לניידים יש מעבדה של היבואן (וגם כמה מעבדות גדולות עצמאיות). התיקונים יקרים יותר מאשר בשולחניים. לכן כדי לקנות מחשב עם אחריות ארוכה כמה שיותר (טושיבה נותנים שנתיים אחריות אצל מפעיל).

מתלמדת18

New member
תודה רבה רבה לכם ../images/Emo140.gif

|על התגובות , העצות וההמלצות.. בוקר טוב

למעלה