מחשב נייד טאבלט Archos

yos03

New member
מחשב נייד טאבלט Archos

רציתי לשמוע חוות דעת מחברי הפורום לגבי המחשב נייד טאבלט ARCHOS 7 *ראיתי חנות שמוכרת את זה ב600 ש"ח ואני חושב שזה זול.מה אתם אומרים? - כל התוכנות הבסיסיות(נגן מדייה, אינטרנט)מותקנות כבר על המחשב? - זה נחשב למכשיר אמין?אני אוכל לראות בו סרטים או לגלוש באינטרנט בצורה נורמלית? תודה

gili667

Member
גם אני מנסה להשיג אינפורמציה ללא הצלחה

משום מה על הטאבלט של אפל כולם יודים לספר ועליו נאדה

gili667

Member
חבל שאין תאריך סקירה זהו דגם ישן

היום המעבדים הם של 1גיגה ויתכן וגם המסך שונה וכמדומני גם מערכת ההפעלה אנדרואיד 1.5 היה גרוע אצל כולם מענין כיצד המערכת החדשה

Y. Welis

New member
מנסיון עם דגמים קודמים שלהם - מסך מגע בעייתי

העניין הוא שהיום עם הטאבלטים הדקים (אייפאד בעיקר) או סמרטפונים ממוצעים פלוס (אייפון, גלקסי ושות'), או אייפוד הוותיק, אין הרבה הצדקה לארקוס.

bar666xp

New member
אישית אני ממתין ל-N950 של NOKIA...

אם הוא באמת יהיה כל מה שמדובר בינתיים... יתכן שאוכל להעלות ביקורת כשיצא... אבל ניראה מה עוד יהיה בשוק עד אז... בכל מקרה אני פריק של לינוקס באינטרנט-דיבייס שהם גם טלפון נייד. ותמיד מעדיף מערכת כמה שיותר פתוחה כך שהמועדפת עלי בינתיים היא MAEMO

bar666xp

New member
מה? מי? כמה? למה?

בינתיים מדברים על MEEGO או MAEMO {כנראה רק אם תהיה בעיה עם MEEGO} וכנראה שתצא גם גירסה עם איכסדוס... בכל מקרה בינתיים תאריך היעד הוא איי שם ב-2012... אגב משהו יודע אם יש פורום המתמקצע בנושא הזה? {מכשירי אינטרנט שהם גם טלפון סלולרי}.

Y. Welis

New member
אני לא רואה עתיד ל'מיגו'. רק אם יפתחו את הקוד

אותו הדבר אגב עם כרום OS, שאמורה להפעיל טאבלט עתידי (גוגל מתחרה בעצמה). אלה רעיונות שגם ככה היו חריגים, והיום עוד יותר. אבל אם MS יכנסו עם ה-7 כמו שצריך (עדיין לא; אפילו Thurott מתעצבן על הצוות שלהם ותגובותיו האיטיות לכשלון השידרוג של החודש שעבר) אז יש סיכוי למשהו.

bar666xp

New member
כמו שכבר אמרתי אני מעוד בעד MAEMO...

לא אומר שהיא נקייה מבעיות לגמרי אבל בין MS ל-MEEGO, אינדרויד, ה-OS של אפל וכו' הכי התחברתי ל-MAEMO... הכי דומה ללינוקס דביאן/אובונטו וכדומה... כשהיה לי את ה-N900 אגב {זה שאבד} התקנתי עליו חבילות שבמקור מיועדות לדביאן ואפילו אימג' של דביאן לדוגמה http://techie-buzz.com/mobile-news/run-debian-on-n900.html נכון שהמכשיר מעוד חלש להריץ דביאן אבל כשיש צורך זה אפשרי... אני אגב התקנתי אותה על כרטיס הרחבה {ה-microSD} ע"י שימוש בדואל-בוט... גם דיי פשוט מדליקים את המכשיר כשהמקלדת פתוחה והתוצאה היא BOOT MENU, יצאו בשלב מאוחר יותר תוכנות/חבילות לכך אבל אותן כבר לא ניסיתי {יצאו אחרי שאבד}.

bar666xp

New member
אגב המצחיק זה ש-MEEGO אמורה הייתה להיות...

לינוקס קוד-פתוח בשיתוף אינטל ונוקיה... בפועל רב הנסתר על הגלוי במערכת הזו... אני מעוד מקווה שה-N950 יצא עם MAEMO 6.

למעלה