מחשב כף היד ה1 שלי

sronis

New member
מחשב כף היד ה1 שלי

שלום לכולם. אני מעוניין לרכוש את המכשיר הראשון שלי ומתלבט בין המכשירים. להלן מופיעים העדפותי ומגבלותי למכשיר מן הקל לכבד. 1. טווח מחירים - עד 1500 ש"ח (כולל הרחבות ותוספות - עברית וכו'). 2. דרוש מילון אנגלי עברי. 3. רצוי סנכרון נוח ופשוט 4. עדיף מע' חלונות במכשיר. 5. רצוי מכשיר דק יחסית. 6. רצוי אפשרות להתחבר לאינטרנט ע"מ להוריד מיילים. 7. רצוי אפשרות לעבודה עם אקסל וורד. תודה רבה על עזרתכם, אלי

2cookie

New member
הממ...

1. מומלץ בטווח המחירים שלך HP 1930, כמובן שיש להתחשב בתוספת תשלום על העברית. 2. מילון יכול להיות מותקן על כל מכשיר (כמובן בתוספת תשלום). 3. סנכרון זהה בכל המכשירים... 4. אל תדאג, לא נמליץ על משהו אחר...
5. 1930 מאד דק. 6. אתה יכול להוריד אותם בסנכרון דרך העריסה בבוקר ולקרוא במשך היום... 7. גם בכל מכשיר.

raananta

New member
../images/Emo45.gif 1930 אכן נראה כאופציה

היחידה ששווה משהו, מצאתי בזאפ ללא עברית ב-1200 וקצת. הייתי שוקל ללכת על מכשיר תומך BT מו ה-1940 יד שנייה כולל עברית ובפחות כסף, ככה שיישאר קצת לנרתיק נחמד וכרטיס זכרון.
מפלצת ההודעות

2cookie

New member
המפלצת אכן משתוללת לאחרונה

ובנוסף לכל המסנג'ר נראה דפוק..
בכל מקרה, ראיתי 1940 בלוחות ב-1000 ש"ח.. המחירים מפתים לדעתי.

raananta

New member
../images/Emo46.gif עוד פעם המפלצת

בפעם השנייה. מערכת מסנג'ר עוברת שדרוג, זאת אני יודע לאחר שבוקר אחד מצאתי את המסנג'ר שלי מנותק ועל המסך הודעת POPUP שאומרת שהמסנג'ר יסגר תוך 3 דקות לטובת שדרוגים. שדרוג או לא שדרוג, שיעבוד.

AYELET1

New member
גם אני לא מצליחה לעשות הרבה עם

המסנג'ר
והפלצת אוכלת לי בלי הכרה

kill bill

New member
מישהו מוכן לפרט על המפלצת הזאת?

אני מבין שיש תופעה שחלק מהטקסט נמחק בהודעה ( הבנתי נכון?) אבל , למה זה קורה? ומתי? ולמה תפוז לא מטפלים בזה?

sronis

New member
תודה ועוד שאלות

תודה על התגובות הרבות לאחר בדיקה נוספת צמצמתי אפשרויותי ל HP1940, MIO336 או מכשיר אחר של SONY או DELL. חשוב לי: מעבד מהיר יחסית (עבור קצת גלישה ומייל) תוכנת מילון אנגלי עברי סוללה המאפשרת עבודה למשך זמן רזולוציה טובה שוק תוכנות רחב אפשרות תוספות מחיר הנמוך מ 1500 ש' כולל עברית אבזרים ונרתיק. תודה, אלי

2cookie

New member
אתה מאד בררן.

אם תוכל לעמוד במחירו של ה-1940 הוא יספק את הצרכים שלך.

למעלה