מחשבות

פ א ב

New member
מחשבות

היום בבוקר הוקפצתי לסידור דחוף לא צפוי. כשסיימתי אותו חציתי את הכביש ושתיתי קפה בבית קפה נחמד ואינטימי שנושא את שמי (האמיתי). כמובן שזה שימח אותי וגם שאלתי בקריצה אם יש הנחה ל"פאביות". הבעלים אמר שבדרך כלל שואלים מי זו "פאב" אבל לא פירט. לפני שהלכתי שאלתי אותו בחיוך רחב "נו, אז מי זו "פאב המפורסמת", אז הוא לקח אויר וענה שזו אחותו שנהרגה בתאונת דרכים. השארתי את הביס האחרון של הקרואסון, חייכתי שוב חיוך רחב (אך הפעם הוא לא היה כל כך אמיתי), איחלתי לו יום טוב ויצאתי.

שום דבר.

היה רגע לא נעים, וזהו. בסך הכל, האיש פחות או יותר "הזמין" את השאלה. את לא הרגת את אחותו. את לא הזכרת לו משהו שהוא מעדיף שלא יזכירו לו (אדם שקורא לעסק על שם אחותו *רוצה* שאנשים יזכרו אותה, אחרת לא היה עושה את זה). את לא עשית שום דבר לא מנומס. בקיצור, את בסדר
.

etza

New member
באמת לא נעים אבל מצד שני לא נורא

כי עובדה שהוא בחר להנציח את שמה ... ורמז ששואלים.. כלומר- כמעט וביקש שתשאלי גם את.. אולי פשוט חיפש להגיד את זה פעם אחת על כל הפעמים שלא אמר קודם... כי הרי איך אתה מנציח את שמו של אדם אם אתה מסתיר מיהו ושזו הנצחה?

פ א ב

New member
...............

הוא זמין את השאלה. הנקודה היא...תדמינו אתכן: שרון, ענת או יעל, מגלות שהמקום שהתלהבתן לשבת בו (שקוראים לו גם שרון, ענת או יעל) שם שמתקשר אצלכם לטוב, לשימחה ולזהות האישית...הוא על מישהי שקראו לה כך עד לפני 4 שנים. זה היה קצת הלם ועבר לי. אבל המחשבות או התהיות איך משהו שמשך אותי מסקרנות, הוציא אותי משם מהורהרת או שמה עלי לאמר מעורערת
מזל שזה עבר לי אחרי כמה דקות.

chubeza

New member
לא נשמע לי דרמטי בכלל...

אני מניחה שהזאת הדרך שלו להנציח אותה, וזה יפה מאוד... מקווה שלפחות איזה חתול שעבר שם, נהנה מהביס האחרון של הקוראסון...
(אולי זאת קנוניה של חתולים השם הזה של המקום)

למעלה