מחשבות..

אז איך היה? במילה אחת: פרווה. בלי רגש. מין תכנית טלויזיה מתוקתקת מתוסרטת מוקלטת מראש. כמו שבסוף איסלנד לא הופיעו אז שידרו את ההקלטה שהכינו מראש, כך הרגישו כל ההופעות. מוקלטות. למרות שהיו בלייב. המנחים רובוטים חסרי רגש. כבר עדיף אסי עזר הבלתי נסבל ביוםיום, אך באיר' היה ספייסי.., הקהל לא צולם כמעט, מה שבכלל הרס את תחושת הלייב. היחידה שהביאה רגש זו ברברה. ווואו כמה רגש. אני מתעב את השיר הזוכה. מהומה רבה על לא דבר. זה שיר של תיכוניסטים בני 15 שעדיין לא יודעים להלחין, לכתוב מנגינות. ביטים בומים דיסטורשן רעששששש. זה השיר הכי גרוע שזכה באיר לדעתי. יותר גרוע מצעצוע. זה האיר הכי טוב שהיה ב40 שנה האחרונות שנראה טלויזיונית כאירוע משמים רובוטי נטול כל קליימקס. חבל. אבל לא מפתיע בדיעבד. השם השני של הולנד זה פרווה. מקווה שהפיצוי יגיע שנה הבאה מאיטליה המפוצצת רגש וחום ושנקבל איר' מרגש כפליים מהרגיל. אני בלופים על ברברה מינואר ועדיין כואב שלא ניצחה אפילו שמראש לא היו לי ציפיות. תכלס הכי הגיע לה לנצח. וואלה.

 
מסכימה שההנחיה היתה רובוטית וקרה, אפילו ניקי שבדרך כלל מאוד קלילה בסרטונים שלה היתה מאוד משעממת בהנחיה (כנראה ברגע שהיא לא במגרש הביתי שלה אין לה יותר מדי מה לחדש). ובכל זאת, בהתחשב בנסיבות שנכפו עליהם ההולנדים סך הכל לדעתי הרימו הפקה מוצלחת מאוד. הקטעים שהראו זוכי עבר מדברים על רגעי הזכייה שלהם וצופים בסרטונים היו מאוד מרגשים. אהבתי גם איך שהראו את המתמודדים בגרין רום לאחר הזכייה של איטליה, רוקדים ושרים את שיר הזכייה. זה היה שינוי מרענן שנתן אווירה קלילה והזכיר לכולם שמדובר בסך הכל בתחרות מוסיקה שנועדה לעשות כיף ואחדות בין המדינות המשתתפות.

מצטרפת גם לכל מה שנאמר על ברברה המקסימה, האלגנטית והקלאסית שנתנה ביצוע מרגש לשיר המדהים הזה. הייתי מאוד שמחה אם היא, שוויץ או אוקראינה היו זוכות בתחרות אבל אני חיה בשלום עם הזכייה האיטלקית
 
למעלה