מחשבות של 1/9

מחשבות של 1/9

וסליחה נועם שאני פותחת עוד הודעה היום.... פעם ראשונה בחיים שלי ש- 1/9 עושה אותי נורא עצובה שירי ה"דנה קמה" ברדיו מגבירים אצלי את התחושה של ה´אין´ אין ילד לקחת לגן, גם אין ילד בדרך לא ידוע מתי יהיה והדרך נראית ארוכה ומפותלת נכון שאני אופטימית, כי זה מה שאני ונכון שפעם 1/9 יביא עימו המון התרגשות טובה של דאגה איך הילד שלנו יסתדר אבל 1/9 של היום הוריד לי הבוקר כמה דמעות אולי גם בגלל שהילד של גיסתי הלך היום פעם ראשונה לגן אולי כי הילדה של חברתי הטובה הלכה היום לכיתה א´ כיתה א´, גן נראים לי כ"כ רחוקים עבור הילד שלי... היום יותר מתמיד אני רוצה לחזור הביתה, להתחבא מתחת לשמיכה, לבכות קצת ולהגיע כבר למחר... כי מחר זה כבר לא 1/9

יש למספרים האלה עוד משמעות!!!

אם תסתכלי שוב על הספרות שכתבת - תגלי בעצם שהן נורא נורא חיוביות וטומנות בחובן אושר גדול - האושר של החודש הראשון מני תשעה ירחי לידה!!!!! רואה? הכל בסדר ורק יילך וישתפר... אז נכון שמחר זה כבר כמו להיות בחודש השני מתוך התשעה....ועוד שבוע כבר נגמר.... (9/9)... בכל אופן - הסכתלי על היום ומי יודע - אולי היום זה באמת היום והחודש זה באמת החודש!!!!

הלוואי והייתי יודעת שהחודש הראשון

מעבר לפינה. הלוואי. הלוואי ואפילו הייתי יודעת שהוא בחודש הבא או בעוד חודשיים. כרגע האי ודאות מקשה עלי

נועם@בת

New member
אצלנו התחילו את שנת הלימודים כבר

בשבוע שעבר. היום סתם מתחיל לו שבוע חדש, ומכשפה חדשה שהקדימה ואפילו לא נתנה לי לסיים את מחצית השנה שלי. המצברוח כבר קודם היה על הקרשים . אחרי שבוע של כל מיני תקלות שונות ומשונות, שהתחיל עם הדלקת, המשיך עם פטירתה של דודתי, המשיך עם הקלקול הדו חודשי באוטו, דרך הדיירת שעמדה לשכור את הדירה שלי והבריזה ברגע האחרון, והסתיים בסופשבוע לא ידידותי ביני לבין האיש. אני לא מרגישה כמו בשנה חדשה היום
רק אומרת תודה לאל שהשנה הנוכחית כבר מסתיימת. תכלה שנה וקללותיה תחל שנה וברכותיה. שיווו, יצאתי מה זה מלאנכולית היום
נועם

דש1דש

New member
הי מכשפה -

תחזירי לנו את נועם! וזהו - שלא תעיזי להראות את פניך אצל נועם בבית - בכל השנה הקרובה!!! נועם - היום אולי 1.9 אבל עוד לא השנה החדשה - כך שהמחזור הפעם הוא של השנה הנגמרת - וזהו. פעם אחרונה (אחרת יש לה עסק איתי
) ומותר לפעמים ליפול - את בדרך כלל חזקה בשביל כולנו - אז תתני לנו ליהיות כאן גם בשבילך.

נועם, גם לדעתי מדובר בסוף שנה

ולא בתחילתה. מקווה שזה המחזור האחרון הרגישות שאנו חוות בימים אלו עשויה לחלוף. השנה הבאה חייבת להיות מתוקה כדבש ומלאה בחלב אם.... אני מתכוונת ביום שישי, ערב ראש השנה, להתחיל אותה בצעידה ברגל ימין...

לינלין1

New member
../images/Emo88.gif צרות בצרורות

היי נועם, מקווה שאחרי כל צרור הצרות הללו יתחילו להגיח בקצב מסחרר דווקא הבשורות הטובות! ושנזכה כולנו לצעוד השנה כשלא רק דדינו בין שינינו (מפאת הכוריגון) אלא גם כרסינו
וכמובן, תכלה שנה וגו´...
ובלי
בכלל!

רוצה ילד יקרה../images/Emo15.gif

מאז הצטרפתי לפורום (כולה כדי להפחיד את עצמי עוד יותר עם צילום הרחם שלי) קראתי הרבה סיפורי נשים. אבל מה שכתבת היום ממש קרע לי את ה
אני למעלה ליד המחשב וזולגות דמעות. גם כי עצוב לי בגללך וגם כי אני לוקחת את הבנות שלי כמובן מאליו לפעמים. וגם כי שכבר רוצים עוד ילדים אז זה קשה יותר מהרגיל. כי ככה זה מי שלא רוצה , מקבל ומי שרוצה , ממתין. אלוהים יודע ממתין למה.... מכל הלב, אני מאחלת לך שתהא זו שנה שונה מקודמותיה במובן החיובי, שתתחדש נפשך ויתחד גופך ויתמלא בפרי החיים. אנא אל תתיאשי. תחליטי על אמת שהשנה את אופטימית יותר. תתפרעי קצת, עשי דברים שלא עשית קודם ותעיזי להיות ולחיות. חיים רק פעם אחת אז כדאי שכולנו ננצל את הפעם הזאת על הצד הטוב ביותר. שנה טובה ומתוקה , סיגל.

עכשיו אני בוכה בגלל מה שכתבת...

יש בפורום הזה כ"כ הרבה אהבה, הבנה, אמפתיה רק שהדברים באים מכאב עמוק מאוד אני יודעת שאני אהיה אמא. פשוט קשה לי עכשיו יותר מתמיד. עכשיו כשכל החברים כבר מבשלים את הילד השני כשמפגשים עם חברים נעשים במקומות ´שיהיה כייף לילדים´ (ואז אנחנו כמובן לא שם) כשהחגים עומדים בפתח וגם ארוע משפחתי כשיום הולדת שלי קרב ובא לו עם כל ההערכה שיש לי למה שהשגתי בחיי, למה שיש לי ולאיש שלצידי האין הזה הופך להיות נורא מוחשי דוקא עכשיו וכן, סיגל ! תעריכי את מה שיש לך זה מה שלמדתי מהסיפור הזה ! להעריך כל יום את מה שיש ולשמוח בו !

נוג

New member
בכל התאריכים של ילדים ומשפחה . . .

מותחים ומגמישים לנו עוד קצת את שרירי הסבלנות ואת שרירי הכוחות הנפשיים. לא חסרים לנו ימים וחדים וארועים כדי לבדוק כמה אנחנו עמידים. מקווה שעם השנה החדשה התביא איתה המון הריונות ותנוקות שגם אנחנו וכל קצת לנוח ולהנות נוג

מיכל25אב

New member
אוי כמה הייתי רוצה כבר להוציא מאות

שקלים על ספרי בי"ס.... כולם בעבודה מקטרים על זה..ואני-מה אני אגיד לכםקטן עלי. בואי נקבע ב1/9/2005-פותחים שרשור פרטי ב"להיות הורים".... שתהיה לכולנו שנה טובה...

למעלה