מחשבות מתחלפות בעבודה מה עושים??

ronenr123456

New member
מחשבות מתחלפות בעבודה מה עושים??../images/Emo3.gif

רק לפני 4 חודשים ויותר סבלתי ממחשבות כפיתיות לגבי אתרי אינטרנט,מעטפות ,עטים בעבודה- ןפתאום המחשב שהפריע פסק,והקטע עם החשש ממעטפות כמעט ונעלם אני פשוט קם יותר ויוצא יותר לשירותים ושתייה.פתאום אני מוצא עצמי מסתובב בחופשיות יחסית במסדרונות ללא כל בעיה,שולח פקסים,וגם ביציאה מהמקום שזה לפעמים קשה לי רמת החרדה ירדה מ 150 אחוז ל 70-80 וגם תשמעו קטע לא להאמין אני אפילו התחלתי להשתמש בעט טוב אומנם לא עט עיפרון מכני אבל גם זו התחלה,ואני אפילו משאיר אותו על השולחן.מצד שני פתאום הגיעה מחשבה טורדנית מפחידה ומלחיצה מהעבר שכביכול אני שם למנהלת פרסום משהו באוכל או שתייה כשאני במטבח,זה היה גם בעבר לפני 6 שנים כשעבדתי בחברת דפוס והשתייה של העובדים היתה במקרר ייחד עם חומרים כימיים וכל הזמן היה חשש שאולי כשהוצאתי מהמקרר זה קרה.עד לפני 5 חודשים לא היתה מחשבה כזו ופתחתי את המקרר בעבודה בקלילות ללא בעיות,ופתאום באה המחשבה המפחידה שכביכול עשיתי,הכנסתי,או שקרה ואז יש ספקות וחשש אדיר. האם זה בגלל שמדובר שמנהלת הפרסום כמעט פעם בשלושה ימים צועקת עליי,ומאיימת שתבקש מהמנכ"ל לפטר אותי? האם זה בגלל שכביכול הקטע עם המעטפות יירד ואז זה חזר? אתם חושבים שיש קשר לכדורים ההומופאטיים שאני לוקח והם נותנים מלחים חשובים לגוף ונפש? האם זה בגלל שאני חושש שיפטרו אותי,או פגוע מהייחס כלפיי ולכן אני עוסק במחשבות מה יקרה ולבדוק עבודה אחרת? כי לכרגע פתאום התחלתי להמנע מלהכנס למטבח ולשתות או לאכול או להלחץ מפתיחת המקרר וזה כמובן לא בריא נכון? מספיק יש לי צרבות ואי נוחות כללית בגרון ואני צריך לעשות צילום רנטגן לגבי כך אשמח לקבל סיוע ממכם ידידיי הטובים כאן בפורום כל טיפ יתקבל בברכה!!!

amybr

New member
רונן,

אני אחזור על תגובתי הקודמת: זהו טבע ה-OCD, שמחשבות שנעלמו חוזרות שוב פעם. יכול להיות שזה שאתה חושש מפיטורים, וכל המתח שיש לך בעבודה רק מגביר את המחשבות. המשך לטפל בזה כמו שאתה מטפל ב-OCD שלך. תמיד תזכור שזה רק OCD, ואתה לא באמת שמת לה רעל באוכל. אולי מחשבות כאלה ירגיעו אותך. לי זה עוזר לפעמים

למעלה