מחשבות טורדניות-שיר שכתבתי

מחשבות טורדניות-שיר שכתבתי

זה סתם משו די דפוק שכתבתי היום,אחרי שנלחמתי עם המחשבות והדחפים,ונצחתי,אבל זה היה ניצחון כואב... זו לא אני, זה משהו רשע משהו רקוב משהו..אני לא יודעת מה אבל זו לא אני אני טובה והוא רע אני אוהבת והוא שונא אני מקבלת והוא דוחה אני מחבקת והוא דוקר אני מנשקת והוא יורה אני מרפאה והוא ממית אני האמת והוא בתוכי אני מנסה לברוח זה לא יעזור הוא נוסע בתוך המחשבות הלוך וחזור הוא תופס ברצועות של מה שכואב ושולט בי לפה ולכאן אבל זו לא אני זה משהו רשע זו לא אני אני טובה אולי זו אני כי הוא בתוכי אני בולעת תרופה שאותו משתיקה אני מנסה לשלוט ובפעמים מעטות מצליחה אולי זו אני אולי אני הרעה? אני לא מכירה את הצד הזה את הצד האפל שגורם לי כ"כ הרבה סבל אם רק יכולתי לדעת שהוא זה לא אני אבל הוא מושך ברצועות והוא קובע שאני אחשוב על זה עוד. ---------------------------------------------------------- כל היום היו לי מחשבות טורדניות שאמרו לי כמה שאני רעה ולא שווה כלום.רק לפני שעה הם חלפו. ואני שוב מפחדת שזה פיצול אישיות...אני חושבת שאשאל את הפסיכולוגית שלי שבוע הבא,אולי היא תרגיע אותי קצת.

וואו , מרגש ../images/Emo23.gif

תודה לך
רוצה גם לראות ממך שיר שמח !
שבת שלום .

אמא11

New member
../images/Emo45.gifהיי כותונת יקרה ושבת שלום../images/Emo45.gif

"המשהו הדפוק" שכתבת נהדר בעיני. האם אני יכולה להכניס אותו לקישורים? יש שם קטגוריה של "שירים שכתבנו". יש הבדל בין סכיזופרניה לפיצול אישיות. בפיצול אישיות חיות בך כמה "ישויות" שונות כמו שרואים בסרטים. בסכיזופרניה את מאבדת אבחנה בין הדמיון והמציאות. אל תדאגי!!!!!! אין לך!!!!!!! את טובה ואת שווה המון!!!!!!!!!! תעני לי בקשר לשיר כי אני לא רוצה להכניס משהו לקישורים בלי "הסכמה" שלך. חיבוק תמי

למעלה