מחר יש לי קיסרי, איך מניקים אחרי?

חן 80

New member
מחר יש לי קיסרי, איך מניקים אחרי?

שלום לכולן, אני בהריון תאומים שבוע 37, מחר יש לי ניתוח קיסרי. אני מאוד רוצה להניק, או לפחות לנסות להניק. יש לי ניסיון בהנקה- את הגדולה הנקתי עד גיל שנה. בהתחלה היו לי הרבה קשיים, בעיקר בגלל פטמות שקועות, ואחיזה לא טובה שלה, אבל התגברנו עליהם ביחד ואפשר להגיד שמאוד נהניתי מההנקה עם הגדולה. הבנתי שאחרי ניתוח קיסרי לא יוצא ישר חלב/ קולוסטרום, מה אפשר וצריך לעשות כדי לסייע לייצור החלב? ההמלצות שקיבלתי עד עכשיו הן לשים את התינוקות הרבה על הציצי ולקחת אלספה או חילבה. האם מומלץ כבר עכשיו להתחיל, או רק אם מתעוררות בעיות/ חוסר חלב? לא קניתי כרית הנקה כי ראיתי שהרבה מוכרות ממש מהר או משתמשות בה חודשים ספורים, וגם חשבתי שבהתחלה ממש קשה להניק את שניהם, כל עוד לא מתבססת ההנקה, ואני לא יודעת איך אסתדר באמת עם שתיהן.. חשבתי להתחיל עם כריות רגילות וכרית הנקה ישנה ולקנות לפי הצורך.. האם יש לכן המלצות נוספות? אשמח לכל הערה או תובנה, כי את הגדולה ילדתי בלידה רגילה, והניתוח קצת מלחיץ אותי. וגם הנקת תאומים.. המון המון תודה מקווה שהניתוח יעבור בשלום..

דבורה1

New member
שלום חן וברוכה הבאה

מקווה שהקיסרי עבר בשלום. את מוזמנת ליצור קשר כאן או במסר פרטי כשתתפני ואני אסייע לך באופן אישי

למעלה