מחר יש ליונתן בגרות בלשון!

Darewolf

New member
מחר יש ליונתן בגרות בלשון!

אבל יותר חשוב מזה! לנוי יש גם יומולדת! ואף אחד לא חשב על המנהלת פורם החביבה שלנו! צק צק צק, נו נו נו. תראו מזה פה... לירי! אתה במיוחד צריך להתבייש מעצמך, ככה יש לכם אותו תאריך ואתה לא פותח לה עץ??? בושע! בכל מקרה נוי, אנחנו אוהבים אותך בכל מקרה, אל תדאגי ואל תחששי, אנחנו אתך! מזל טוב וכאלו, תשמרי על קשיחותך וקבלי עוד נק´ קוחונה ממני על זה שלא צייצת למרות שלא פתחו לך עץ. המשיכי ככה ועוד ניתן לך לבשל משהו! אורי.:)

Lucky Bob

New member
היי היי, אני נתתי לנוי בכבוד בשרשור

שלי, ודחפתי גם מלא בלונים ומתנות..!
ומזל טוב ליונתן ידידנו הצעיר משכבר הימים, ובהצלחה, כמובן.

Lucky Bob

New member
אבל יאללה, לא מזיק, שיהיה בכבוד..

מממממממממממממזזזזזזזזזזלללללללללללללללללל טטטטטטטטטטוווווווווווובבבבבבבב נוווווווווווייייייהההההההההה!!!!!!!!!1
(הא, זהו.)

Lucky Bob

New member
אוף, הדבר הורוד המעצבן הזה בצד

חוסם לי את רוב הבלונים והמתנות.. :-| גם כן התפוז הזה, אמא´שלו בפח זבל.

אה! גם אני הזכרתי את נוי

בשרשור לירי. ואורי, לא זכורה לי התעסקות שלך בנקודות קוחנה, במיוחד כי הייתה לך ו´ מיותרת. בהצלחה לי - מאסטר לשון!!!!!!!!

MetalFlameChild

New member
../images/Emo142.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gifנוי מזל טוב

מזל טוב ליומהולדת עד 666 לקשוחה יונתן בהצלחה לך מחר(תחשוב איך תהיה בעננים אחרי הבגרות שאתה מסיים את לשון לי זה תמיד עוזר). אגב למה רק ביב´ אתה עושה לשון?אני עשיתי בי´?

מזלטופ כפרעעע! ../images/Emo68.gif

קיצר אל תישתי ואל תעשני כי עישון גורם לאימפוטנציה! תהיי גאה כי זאת הפעם השנייה שאמרתי למישו מהפורום מזל טופ!!! (לך ולאורי הנקבה כמובן) אז מזל טוב בלה בלה בלה כל האיחולים של היומולדת ותמיד תיזכרי: מי שמדליק סיגריה, לא מדליק אותי!

Darakan

New member
לא..

פשוט הוא לא מתייחס לרווחים אם אין טקסט לפניהם.. ואם אני לא טועה גם לרווחים בין הסמיילים.. נסיון:

למעלה