מחר יומולדת לדן דן המקסים של בנדה

עדי2222

New member
מחר יומולדת לדן דן המקסים של בנדה

המון ברכות ונשיקות לילדון המקסים ולהורים המתוקים

מצטרפת לברכות ולאיחולים למחר ../images/Emo65.gif

לחתן שלי הילד הכי מדהים, הכי מתוק, הכי שובב, הכי יפה והכי הכי... שתגדל, שתהיה מאושר, שתהיה בריא ותמשיך להסכים לעשות אמבטיות עם שי
מהחמות והכלה האוהבות

שיראס

New member
מזל טוב לדן-דן ../images/Emo65.gif

וואו, כבר הגעת לגיל שנתיים. אתה כבר ממש גדול
מאחלת לך ילד יפה ומקסים שתמיד תהיה מאושר, שיהיה לך רק טוב, הרבה בריאות ושמחה. בטח מחר אמא ואבא מתכננים לך משהו - אז תהנו כולכם מהחגיגה.

בנדה1

New member
תודה, תודה, אכן מחר BIG 2

האפרוח שלנו גדל, השומן התנוקי נעלם
הרגליים כבר במדה 24 אוטוטו עוברים ל 25... כבר בקרנו לפני כחודש וחצי אצל הספר ואוטוטו צריך ללכת שוב, רופא השיניים מבקש שנגיע, כי הגיע הזמן לבקר אותו... איך עברה לה שנה כ"כ מהר? עדיין יש לי כאבי גב מהארוחה שהכנתי בשנה שעברה ואני כבר עומדת ומכינה חדשה. אבל האהבה שגדלה עם כל יום שעובר מעידה על זה שהוא אוטוטו חוגג 2054857 שנים...
אוי כמה שאנחנו
אותו או כמו שאני תמיד שואלת אותו: "האם יש גבול לאהבה." והוא עונה: "אין גבולאבה"... ובגלל שאני בטוחה שגם אתם התגעגעתם, הנה האוצר..

English

New member
למה כל החתיכים בפורום כל כך צעירים?

הוא כל כך גדל, בנדה. יפה הוא היה תמיד אבל עכשיו הוא פחות גור ויותר איש. שיהיה המון אושר!

../images/Emo65.gif מזל טוב ../images/Emo65.gif

כבר שנתיים??
אני בשוק...הזמן טס המון המון מזל טוב לדן דן המדהים וההורס

tasid

New member
הופ הופ טרללה../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif../images/Emo77.gif../images/Emo57.gif

||המון מזל טוב לילד המקסים.הוא באמת גדל ,אני נזכרת בפעם הראשונה כשראיתי תמונה שלו עדיין תינוק, אמרתי וואו כמה הוא יפה ,ואח"כ במפגש שהיינו
ופה בתמונות נעלמו הפנים התינוקיות והוא גבר גבר. שתמשיכו להנות ממנו והוא מכם ואכן אין גבול לאהבה ,עד השמים ובחזרה......

ginger5

New member
../images/Emo151.gifמזל טוב לדן דן

מדהים כמה הוא גדל וכמה הוא מתוק (וחתיך...). יום הולדת שמייח

מזל טוב למתוקון

שזכיתי לראות בברית מילה... כל-כך רואים בתמונות כמה הוא יפה וחכם וכמה הוא אהוב.... שתחגגו בכיף מחר!

למעלה