מחר טילי עוברת ניתוח עיקור

לימור י

New member
../images/Emo50.gif לטילי מחר

ולגבי הדאגות אין מה לעשות פשוט להמשיך לדאוג עד שזה נגמר. כמו שאני רואה את זה, הבנות יצרחו ברגע שתקחי את האוכל אבל זה לא כל כך משנה כי גם ככה לא תוכלי לישון יותר מדי. במהלך היום כולו תדאגי עד אין סוף, ולא לשכוח להוציא את הוט' והצוות כולו מדעתם ע"י סידרת טלפונים בלתי פוסקת. כתחזרו הביתה נושי תריח אותה ותנשוף, ואז תוכלי לדאוג עוד קצת, כמובן שזה יעבור תוך יום יומיים. וזה בערך סוף הסיפור
. לגבי הכאבים ממה שאני ראיתי אצל פגי ואצל חתולות הרחוב לא נראה לי שאף אחת סבלה מכאבים, ואצלי גם אף אחת לא ניסתה ללעוס\לגרד את התפרים. ופגי בכלל עברה ריגרסיה אחרי העיקור וחזרה לגיל של כמה שבועות בהתנהגות, כולל רדיפה אחרי הזנב של עצמה.

יוקה

New member
העלית חיוך מאוד רחב בין אוזני

התפרים של נושי היו מסיסים והיא לא הרבתה להתעסק בהם, מלבד ליקוקים שזה לא נורא. היא דווקא סבלה כאבים יומיים, אבל אולי משום שנפגע לה וריד תוך כדי נסיון להכניס לה עירוי. אולי מכאן הדאגה שלי. אני מאוד מקווה לזכור לבקש מהוטרינר תפרים מסיסים כאלה גם (מרפאה אחרת הפעם, ברחוב הבונים כפי שכבר סיפרתי כאן). כמובן שאדווח. תודה על ההבנה.

../images/Emo50.gif והחלמה מהירה...

אני יקפוץ לביקור אחרי שטילי תחזור מהעיקור ותתאושש

קרני4

New member
יוקה,../images/Emo24.gif מחזיקה אצבעות לטילי

אני והחבורה מחזיקים אצבעות וזנבות לטילי השובבה והמתוקה. יהיה בסדר. תפנקי את המתוקה הלילה בליטופים.
קרני

קרני4

New member
../images/Emo9.gifאילת. לא היה כל כך קר שם.

כרגע ראיתי את מה שמתרחש עם ההרעלות. צריך לעצור אותם לפני שימשיכו בפרנויות האלה. מזל שהווטרינרים של גוש דן ושל תל אביב אנשים נחמדים ואוהבי חתולים. קרני

קרני4

New member
ושינה שלווה לטילי המתוקה. נקווה

שיעבור קל. מי הווט' שעורך את הניתוח? קרני

יוקה

New member
יופי בימים אלה באילת. הוטרינר -

ד"ר שיינר במרפאה שברחוב הבונים. תודה על העידוד ומקווה שוב שנהנית מאוד באילת. מחר בלילה אדווח. עכשיו אני הולכת לעייף אותן ולהסיר את הצלחות שלהן. לילה טוב.

יוקה

New member
תודה !!! לדעתי היא מרגישה משהו

משום מה היא כל הערב חורפת (דגש ב-פ) שלא כהרגלה.

f e l i n e

New member
../images/Emo25.gifמאחלת עיקור קל לטילי, חתולה

עוצרת נשימה גם מבעד לערפל כבד.. כשעיקרתי שתי חתולות חצר שלי לפני שלוש שנים הן אושפזו יום לפני העיקור אצל הוטרינר על מנת שיצומו כראוי. אחרי העיקור לא נראה היה שהתפרים מציקים להן כלל, והן התאוששו במהרה. אחרי שלוסי עוקרה (לפני המון שנים) היא הסתובבה כמה זמן עם קונוס סביב צווארה כדי שלא תתעסק עם התפרים
אלו חוויותי מעיקורי חתולות. הוטרינר אמין ואת סומכת עליו, הניתוח לא מסובך במיוחד, וטילי חתולה אמיצה
אני סומכת עליך שתסעדי יפה את המתאוששת הקטנה, ותעניקי לה טיפול מושלם. עם אמא מסורה ודואגת כמוך אין לטילי סיבה לדאוג

יוקה

New member
חן חן יקירתי. אני פורשת עכשיו.

תודה על העידוד. נעייף אותן עכשיו שעה, נשים אותן בצום ומחר אכנס אינשאללה לדווח.

למעלה