מחר טילי עוברת ניתוח עיקור

יוקה

New member
מחר טילי עוברת ניתוח עיקור

נראה שהתסריט מהעיקור של נושי עומד להיות בשידור חוזר. אני כבר מלאה חששות: החל מאיך תעמודנה שתיהן בצום שנגזר על טילי (ומטעמים מובנים אני חייבת להשבית גם את נושי החל מחצות)? איך הן תסבולנה "ריקנות" בפינת האוכל שלהן? הרי חלק מהכייף של הבוקר שלהן זה: א. להעיר אותי מוקדם, ב. לרוץ לצלחות ולחסל מה שלא הספיקו בלילה ג. לעשות לי סימנים שהן רוצות תוספת "טרייה ופריכה" ולקבל, ד. הפסקת שירותים וספרינט או שניים ו-ה. מערכה שניה של ארוחת הבוקר. המשך באיך אעבור את היום בדאגות, איך היא תתאושש מהניתוח, האם תסבול כאבים כמו נושי בשעתה? האם נושי תקבל אותה עם ריחות המרפאה או שמא תחרים אותה ליום יומיים, כמה זמן יקח לה להתאושש, האם, בהיותה פראית ושובבה, היא תזיק לעצמה לאחר שתתאושש כליל בהשתוללות ועוד תהיות כהנה וכהנה. כל הנ"ל הן שאלות רטוריות כמובן, אבל אני בוחרת להעלות אותן כאן כדי לנסות להקל על עצמי במיקצת את כובד הדאגות. אני רוצה להיות כבר יומיים אחרי זה ולדעת שהכל חזר לקדמותו. תחזיקו לנו אצבעות? ותמונה של טילי מתבקשת כמובן. איכות גרועה אבל המתיקות עוברת...

eafek

New member
מחזיקים אצבעות! כמובן!

ואולי הפעם יהיה דווקא קל יותר? איחולים מכל הלב!

על עיקור

היא תחזור מסטולה. פינוק בטונה או מה שהיא אוהבת ממומלץ , אם היא לא תוכל ללכת או לקפוץ זה גם אפשרי, כמו כן יכול להיות שלא יצא לה מיאו ביום יומיים של אחרי.

יוקה

New member
אוריפלא - אתה ממש מותק !

אני כל כך שמחה שלמדת כאן ודרך חומד כל כך הרבה ! אתה יודע איך זה... בתאוריה אנחנו "בסיידר" - אבל כשזה נוגע לנו - שום תאוריה או ידע שבעולם יצליחו להרגיע (אותי לפחות). אם לטילי לא יצא "מיאו" כדבריך - זה יהיה סימן חמור ביותר. היא פטפטנית נוראית. יש לה "מיאויים" לכל עת ומצב. תודה על הטיפים חמודי.

על לא דבר יוקה

על מותק, להכירך אני תפוס... וסתם עוד תמונה מהדיסקים כי בא לי להשוויץ
מותר לי נכון? ההנהלה מרשה

יוקה

New member
מגיע לחומד שתשוויץ בה ! ולגבי

העובדה שאתה תפוס - אתה יכול להרגיע את נטלי החביבה ולספר לה שאני בגיל ההורים שלך (בערך...). ואתה באמת "מתוק", מה לעשות....

בטח, המתיקות עוברת אפילו בערפל כבד

ובענין הדאגות והשאלות שמנקרות, לי אישית אין עצות כי כפי שידוע לך אין לי ניסיון בלהכין אחת מתוך כמה לניתוח כשליתר מותר לאכול, אז כל מה שנשאר לי זה להחזיק אצבעות, אני בטוחה שהיומיים יעברו מהר וטילי תחזור לעצמה ותהיה מתוקה כמו תמיד או אפילו מתמיד אז

יהיה בסדר ../images/Emo57.gif

הצום הוא הרי מהלילה - ואת תהיי חזקה מספיק לעמוד בתחנונים של "אמא אוכל אני רעבה מיאוווווווו", לפני שתצאי מהבית עם הקטנה תני לגדולה אוכל. זהו. מעבר לזה - מחזיקים אצבעות והחמישיה שלי אומרת "מיאווו יהיה בסדר אמא של טילי!"

tiaa1

New member
יוקה ,שיהיה הכי קל שאפשר ובהצלחה

דניאלה שלנו, בקושי 3.5 חדשים תעבור את הניתוח ביום שישי. ביום שני הוטרינר יבוא לכאן לחסן את כל השלש ,וביום שישי-ניתוח. אני זוכרת שמיקה וסתיו נותחו אחת אחרי השניה והחזרנו אותן הביתה...לא זוכרת שהיה מאד קשה..הן היו צעירות-בערך חצי שנה. אבל דניאלה-היא ממש תינוקת...

יוקה

New member
לג'ינג'ית האחת ולטיה -

תודה על העידוד. אני זוכרת שג'ינג' עודדה אותי לפני כ-3 חודשים כשנושי עוקרה. זה עזר.

טיה

אני חושבת שאת צריכה לחכות עם העיקור של דניאלה - וזאת לאור העובדה שאת מחסנת אותה יומיים לפני.... בדרך כלל אחרי חיסונים הם יכולים לפתח תופעות של חלשלושיות והמערכת החיסונית שלהם די חלשה עד שהגוף שלהם מקבל את החיסון. לדעתי את צריכה לחכות כמה ימים נוספים עד לעיקור שלה או שתדחי את החיסון שלה ושהרופא יחסן אותה אחרי העיקור... אני הייתי נזהרת מאוד עם זה.

tiaa1

New member
תודה, אני אשאל את הרופא ביום שני

כשיבוא לחסן את השתיים הבוגרות...אין מניעה שנדחה את החיסון... נורא מוזר שהקטנה כבר מיוחמת בצד של הראש-היא כמו תינוקת סקרנית שמשחקת עם כל דבר אבל בקצה השמי...הרגליים רכונות והזנב מורם...והיא ממש לא יודעת מה קורה לה. מה שבטוח. היא כל כך טובה התרגלה שאצלנו ישנים בצהרים ובלילה. מגיע שעה מסויימת היא תופסת חרופ. גם בלילה היא מתכרבלת על ידי בשקע שבין הכריות . כשהבן שלי התקשר למרפאה הוטרינרית -בעניין היחום, הוטרינר הצעיר, אמר "זה לא יכול להיות" על זה שהיא מיוחמת...וכשבני התעקש הוא אמר""זה כאילו שאתה מספר לי שילדה בת 4 קיבלה מחזור"...נו, לך תסביר לגברים... לפני המון שנים דוד שלע חיכה ללידת בכורו...יצאה המילדת ואמרה "מזל"ט יש לך בת" ודודי ענה בבטחון "זה לא יכול להיות" הוא כ"כ ציפה לבן. לכן במשפחה טוענים, שאותה בת דודה שנולדה אז( היא צעירה ממני ב3.5 שנים) היא "פרצוף חמוץ" הסתכלה על העולם ולא היתה מבסוטה... מאז היא כל הזמן משתלמת ומתמחה...כיום היא סקסולוגיחת מצליחה במיוחד....ואני יודעת מאיפה זה בא לה. כל שאר הנוגעים בדבר-הורי שהיו באותו מעמד, ודודי....עישנו את חייהם למות. חבר'ה לא לעשן...זהירות לא לעשן. אני מסיימת כאן לפני שאגלוש לנושא השני שמעניין אותי בחיים. הראשון חתולים....למי שרצה לשאול ולא הספיק....

למעלה