מחר זה קורה

מחר זה קורה../images/Emo5.gif

מחר הגיעה תורי לשקיפות, הרגע ממנו אני הכי פוחדת, כי שם בעצם הסתיים ההריון הראשון, בלי דופק...הזמן כל-כך זחל לו עד לשבוע 12, אבל במקום לחכות ולצפות שמחר יגיע, אני די רוצה שישאר היום. מהדהדים לי בראש המילים של הרופא, מהפעם ההיא וכמה שאני מנסה לשכנע את עצמי שהפעם הכל יהיה בסדר ושהעובר הקטנטן שלי עובר א.ס כל שבוע בערך ומתפקד נהדר...מגיעה המפלצת הירוקה ומכניסה מחשבות אחרות. אז אני זקוקה לקצת עידוד וקצת הרגעה כמו שרק אתן יודעות לתת

מתוקה ../images/Emo24.gif גדול../images/Emo70.gif

הייתי בדיוק באותו מקום לפני חודשיים. לא נראה לי שמילים יעזרו כאן כדי לעודד כי התחושה הקשה תמיד תהיה בפנים. בע"ה הכל יהיה טוב. מקווה שהזמן יעבור לך עד הבדיקה מהר, ושהבדיקה כמובן תהיה מצויינת. שוב

galibos

New member
../images/Emo45.gif ימבה אצבעות

אכן, כל כך מבינה אותך. לא נשמתי יום שלם לפני הבדיקה. מאחלת לך דמעות של אושר והקלה, (כי דמעות יהיו בכל מקרה...) ותוצאות מצוינות.

פלפלת 25

New member
למרות שאנחנו לא מכירות_../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

רגשת אותי עד דמעות...את מתארת בדיוק את מה שעבר עליי. שיהיה לך המון בהצלחה והפעם תשמעי רק מילים טובות.

Tנקר בל

New member
../images/Emo45.gif

להקלה ולנשימה לרווחה מחר. את עצמך יודעת שרק לפני שבוע העובר היה חיוני ונראה מצויין. את יודעת שסביר שהכל יהיה דקיק ונפלא מחר, וכמובן - שהדופק ירצד על המסך. אני מכירה את המפלצות הללו שמתגנבות, למרבה המזל, יש להן עוד רק יום אחד לחגוג לפני שהן יגורשו

קארולין

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo57.gif שהשקיפות תהיה תקינה ו

ומושלמת וכמו שנאמר תומרי לעצמך אני הולכת לשקיפות והשקיפות תהיה תקינה ואני אלד תינוק בריא,בעזרת השם כמובן בהצלחה.

דחו לי את התור!!!!

אוף, כל-כך רציתי לגמור עם זה, ובמקום ב-13:00, אני צריכה להמשיך לכסוס ציפורניים עד 22:30...נתנו לי גם אופציה בחצות, הרופאים האלה לא הולכים לישון? אני שבדר"כ כבר ב21:30 במיטה, איך אחזיק מעמד???

דיא

New member
../images/Emo45.gif

את בטח אחרי, חושבת עליך וממתינה לעדכון.

עדכון שמיייח ../images/Emo140.gif

אחרי יום מאוד מאוד ארוך התייצבתי במרפאה של ד"ר תדמור ב-22:30 רועדת ומשקשקת (ודווקא היה לילה חמים בירושלים)...כמובן שהיה היה איחור ונכנסנו רק כעבור 40 דקות (ארוכות מאוד מאוד). אחרי בירור ההיסטוריה העגומה של פעם שעברה, נשכבתי בתנוחה הידועה והתפללתי- שרק יהיה דופק. ואכן, ברגע שנכנס המתמר התגלה המחזה המדהים ביותר שאי פעם ראיתי, עובר קטן, כמעט מושלם עם ידיים ורגלים שזזו! ולב פועם חזק (אפילו לא הייתי צריכה לשאול, מיד ראיתי). מאותו הרגע נרגעתי, ואפילו התחלתי להנות (אפילו לא הרגשתי את חוסר הנוחות של המתמר ומצידי הייתי יכולה שעות לשכב כך ולהביט בו). חזרנו הביתה עם ה C.D של הבדיקה, והחצי היקר שהגביל אותי לצפייה בו רק פעמיים ביום. אני פשוט לא יכולה להאמין איזה פלא זה, כזו חוויה מתקנת מפעם שעברה בה בשקיפות הכל נגמר. תודה על כל המילים החמות והעידוד

Tנקר בל

New member
איזה יופי../images/Emo13.gif

חיוך גדול נשפך לי על הפנים. לא רק בגלל עצם הדופק והתוצאה. גם בגלל שהאושר פשוט נשפך מההודעה שלך, והיה משמח לקרוא.

למעלה