מחר החזרה 1

מחר החזרה 1

אצל בר חווה הגישה שהכול כרגיל, שעשיתי בעבר טיפולים (אני אחרי הפסקה של כמה שנים) הגישה הייתה לנוח ביום ההחזרה. מה אתן אומרות? האם אפשר ביום ההחזרה ללכת עשרים דקות ברגל לאיזו חנות שאני רוצה ללכת ויש לי רק את מחר כי בשני בבוקר טסה. מה אתן אומרות?

כל עוד זו הליכה רגועה ולא מהירה (כלומר שהדופק לא יהיה מהיר

מדי)- אין בעיה.
אני בד"כ לוקחת את הימים של ההחזרה ואחרי זה באיזי ככל שניתן. הפעם מתחילה לעבוד יום למחרת אבל לפחות הימים שאחרי יהיו רק השתלמויות והרצאות (אני מקווה
).
ביום של ההחזרה עצמה אני משתדלת להיות בבית ולצפות בקומדיות מפגרות
אומרים שהומור עוזר

&nbsp
בהצלחה לכולנו

אני הלכתי לקניות אחרי ההחזרות

בפעם הראשונה הייתי צריכה ללכת לסופר לקניות לבית.
בפעם השניה שוב ניצלתי את ההזדמנות ללכת לסופר (כי הייתי צריכה וכי בפעם הראשונה זה הצליח
)

20 דקות בחנות לא יהרסו שום דבר בתהליך.
ובכלל שמעתי שלהזרים דם לאיזור, מה שגורמת הליכה, עוזר.
מנגנון ההשתרשות כל כך לא ידוע שכל אחת תגיד משהו אחר... אז תשתמשי בהיגיון ובהרגשה.

אבל להגיע לחנות זה יקח 20 דקות ברגל זה מותר?

ביום עצמו-היום אני צרכה, מחר אני טסה גם

אז הייתי לוקחת מונית במקומך

אני דיברתי על הנושא של לנסוע לסופר ושם להסתובב קצת.
ללכת ברגל בחום הזה 20 דקות, נשמע לי אולי קצת קשה. לא ברמה שחלילה תהרוס את הטיפול אבל חבל עלייך.

בחנות עצמה אין בעיה. עד לחנות אם את חייבת ללכת, קחי אוטובוס או מונית.

הגיוני שכל הזמן יש הפרשות לבנות על התחתון מהאנדומטרין?

לוקחת 3 בבוקר ושלוש בערב-6 נרות מחדירה עם מוליך ביום סהכ. הגיוני שעל תחתון יש הפרשות לבנות כאלו? כמו כן, האם מותר 20 דקות אחרי החדרת האנומטרין לעשות פיפי (אחרי ששכבתי 20 דקות לאחר החדרת הנרות)

כן וכן

הגיוני מאד ובכמות שאת לוקחת.
אני לוקחת אחד ואחד ויש לי כל הזמן הפרשות.

אני תמיד עם תחתונית בלי קשר אבל כשאני מורידה ובדיוק שמתי את המנה, אני רואה הפרשות לבנות. תימנעי על ידי תחתוניות או תחבושות (תלוי אם אלה הפרשות כבדות או לא).

מותר אחרי החדרת אנדומטרין לעשות פיפי.

הבוקר-בוקר ההחזרה האסטריודל צנח מיום חמישי!!!

צנח! איך ייתכן? היה מעל עשרת אלפים בחמישי, עכשיו הוא 6645. פרוגסטרון הוא היום (בוקר ההחזרה) 71.7, Lh קטן מ0.17

את אחרי שאיבה ...

אם אכן כך הדבר
זה הגיוני

הזקיקים שנשאבו הפרישו אסטרדיול.
הביוץ הוא השלב במחזור שלאחריו הוא יורד
סתם לפרופורציות אני לשאיבות מגיעה עם כזה אסטרדיול ומובן שאחרי הוא יורד.
בהצלחות

למעלה