מחר בתשוקות

Jasper Jasper

New member
מחר בתשוקות

מהדורה מקוצרת לכבוד החג. תרזה:"אמא,החלטתי להתאבד" פילאר:"כדאי לך לא לעשות את זה באחוזה,כי אם אני יאלץ לנקות כתמי דם מהשטיח הענק הזה אני יהרוג אותך" איב:"אייבי,אסור לטיסי לגלות שאני וג'וליאן היינו ביחד" טיסי:"מה אמרת? לא,אל תנסי לתת לי תירוץ! אני יודע בדיוק למה אמרת מה שאמרת לפני שניה,אבל אני יחזור על זה בכל זאת למקרה שהצופים האיטיים לא קלטו את זה" מיגל:"אני לא מאמין למה שעיניי רואות.צ'ריטי עומדת מולי,אבל מאחוריי יש צ'ריטי שלכודה בגוש קרח!" זומבי:"יופי מיגל,הרסת את ההפתעה!" מיגל:"צ'רידי,למה את מתכוונת?" זומבי:"מכיוון שאתה לא נותן לי לנשום,החלטתי לתת לך בובה מתנפחת של עצמי.רציתי לחכות ליום ההולדת שלך בעוד 54 פרקים,ובגלל זה שמרתי אותה בתוך גוש פלסטיק!אבל לאא,היית חייב להרוס הכל!" גוון:"אני לא מאמינה.תרזה מתכננת להתאבד?היא תמיד חייבת להרוס לי את התוכניות.עכשיו,איפה הפלאפון שלי? אני צריכה להודיע לאמא שאין צורך לדרוס את תרזה ברגע שהיא תצא מהאחוזה" ON THE NEXT PASSIONS-USA EDITION פלומה:"טסיקה,פורקה אר יו דרסד לייק א הוקר?" טבית'ה:"אוי לא! קיי אוכלת ארוחת בוקר.אני חייבת להידחף ולהפריע לה!" בועה של אנדורה:"אני חייבת להפוך את ארוחת הבוקר של קיי לדרקון!" קיי:"אמא,דרקון!" אייבי:"אוי לא!פוקס מתכנן לאכול ארוחת בוקר עם קיי.אני חייבת להידחף ולהפריע לו"

I n n u e n d o

New member
../images/Emo6.gif

טסיקה
יו תעשה עוד אחד אבל עם פרקי ארה"C זה צריך להיות מצחיק ממרח אבוקדו מורעל - ההברקה החדשה של ריילי.

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

פילאר:"כדאי לך לא לעשות את זה באחוזה,כי אם אני יאלץ לנקות כתמי דם מהשטיח הענק הזה אני יהרוג אותך גדול

Charmed Or

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo112.gif

הבנתי הכל חוצמהקטע עם פלומה

darklighter

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo121.gif

ע נ ק

למעלה