מחר בדיקת מי שפיר

הגמבה

New member
מחר בדיקת מי שפיר

ואני מפחדת. בהריונות הקודמים עברתי סיסי שיליה, הייתי אופטימית שהכל יהיה בסדר, בהריון שבו התרחש האובדן עשיתי בדיקת מי שפיר ואחרי יומיים ירידת מים ולידה, אני יודעת שהלידה כנראה הייתה מתרחשת ללא קשר לבדיקה אבל הנפש לא מרפה. חברה נפלאה שהכרתי באותו אשפוז איבדה את ילדתה אחרי בדיקת מי שפיר. אני יודעת שאני צריכה להיות אופטימית ולשמחתי הרופא שלי, שאני באמת סומכת עליו והוא מדהים, עורך את הבדיקה ועדיין, אני בלב כבד.

מקוםבלב

New member
בוקר טוב גמבה,

אני מתארת לעצמי שאת בחרדה ובפחדים לאור העבר. טוב שהרופא שאת סומכת עליו מבצע את הבדיקה. מקונ ומאחלת שהכל יעבור בשלום. שולחת הרבה אנרגיות ואהבה. חיבוק גדול ותעדכני איך את. יום נפלא.

הי גמבה

הפחדים שלך כל כך מובנים והגיוניים!!! מחזיקה אצבעות חזק שהבדיקה תעבור בשלום, והתוצאות יהיו מצויינות!!! תנוחי הרבה, ושמרי על עצמך!!! אני

הפחד שלך מובן.

מחזיקה לך אצבעות שהבדיקה תעבור בשלום ושהתוצאות יהיו טובות. אחרי הבדיקה לנוח עם הרגליים למעלה ולתת לכולם לפנק אותך...

bubiba2

New member
בהצלחה בבדיקה. אצלי הפחד היה לא

מתוצאות הבדיקה כמו מההשלכות שלה. הבנתי שמקודם הדיקה מתאחה תוך שניות בדיוק כמו בבדיקת דם. מי השפיר 'משלימה' את הכמות שנשאבה גם תוך שעות אך בעקבות הפעולה יש סיכוי לחום, התכווצויות, ירידת מים ודימום. כיום מומלץ לנוח ביום הבדיקה וכן יום למחרת. אני לקחתי 4 ימי מנוחה. אלו ימים שלא חוזרים. בהצלחה בבדיקה ומחזיקה אצבעות לתוצאות תקינות.

טליה 80

New member
שיהיה בהצלחה

אני מקווה שיהיה קל והתוצאות יהיו טובות. תקחי חופש כי באמת אלו ימים שכדאי לנוח...תשמרי כמה שאפשר על ההריון היקר הזה! שולחת לך
ו-

הגמבה

New member
מעדכנת - אני אחרי

הבדיקה עברה בסדר גמור, יותר כאב מהפעם הקודמת אבל לא נורא, חזרתי הבייתה ואני נחה. הרופא ביקש שאשכב ואנוח ביומיים הקרובים, מקווה שהכל יעבור בשלום. תודה לכולכן על ההקשבה והתמיכה, ראיתי את ההודעות לפני, חיממתן לי את הלב!

ספרקית

New member
תנוחי המון המון

זה זמן מושלם לראות כמה סרטים שכבר מזמן רצית לראות ולא היה לך זמן או לקרוא איזה ספר טוב.

למעלה