מחר בבוקר חוזרת לצרפת...

kikona126

New member
מחר בבוקר חוזרת לצרפת...

וממש מוזר לי... היה כל כך כיף לבוא לפה, להיות עם המשפחה והחברים... זה לא ששם לא כיף, להפך ממש כיף שם, עם החברים, והעבודה והמגורים במרכז העיר, ובכלל המגורים בדירה משלי, מחוץ לבית של ההורים... בפעם הקודמת שנסעתי התרגשתי ממשהו חדש, מהתחלה של משהו אחר. ועכשיו, כשאני נוסעת אני מרגישה שאני הולכת רחוק... ובכלל לא הייתי אמורה להיות פה בחופש... במקרה קניתי כרטיסים... טוב אז זהו, עד מאי אני שם... והבחורציק גם שם... וכל העניין הזה שהוא גר שם בכלל מעלה בי תהיות בקשר להמשך... ולא יכולה להביא אותו לפה... במאי הוא מתחיל עבודה במקום חדש שם... משהו מבטיח... אוף!!! גם אהבה זה דבר כואב? מה יותר כואב זה או האנדו?????? ועכשיו בדיוק דיברתי עם אחד החברים משם בפייסבוק, והחשק לחזור לשם חוזר
הוא אפילו מחכה לי בבית כדי לעזור לי עם המזוודה
וניראה לי שנצא לחגוג מחר בערב
(אלא אם כן אני ארדם... יש לי דרך ארוכה מחר) אז יאללה בננות, אנחנו נמשיך לדבר פה. ובמאי נארגן מפגש פורום ואולי אפילו תהיה לנו סיבה למסיבה
טוב זזה לישון, אולי השפעת שתקפה אותי אתמול תעבור עד הבוקר... אני אכנס מחר לעדכן שהגעתי
(אני יודעת שאני נשמעת קצת עצובה, אל תדאגו, חושבת שזה ההורמונים והשפעת, כי היה לי מאוד קשה לחזור לפה לחופש, בימים האחרונים לא רציתי... ככה שזה וגם אני בסדר |סתם מצב כפית הפוך שכזה|)

jinim

New member
טיסה נעימה! ../images/Emo100.gif בהצלחה ../images/Emo39.gif

זואילי

New member
מתוקונת נעמת לי מאוד ../images/Emo24.gif

מקווה שהמוד המלנכולי - חורפי חלף.

פיצ 50

New member
היה כיף לראות אותך...

מקווה שהזמו יעבור לך בכיף עד הפעם הבאה.... תהני מכל רגע.......

פיצ 50

New member
חמודונת

לא השתנה הרבה...אני מותקפת בבדיקות קשות מלאות קרינה ואני נאכלת מבפנים....לא סובלת CT אנגיו..אבל אין ברירה...בדרך לצינתור...יהיה טוב..אין לי איך לראות את זה אחרת.. איך את ????

liats80

New member
אוי מותק

כואב לי לשמוע שאת סובלת. יש תאריך לצינתור? מקווה שהשנה החדשה תביא לך בריאות מחודשת. אני סך הכל בסדר. היתה לי קצת קשה תחילת השנה הזו, אבל לא נורא. כמו שאמרת - יהיה טוב! אין אפשרות אחרת. נשיקות חמודה. תעדכני אותי.

פיצ 50

New member
עוד אין תאריך

אבל אתמול שוחחתי עם הקרדיולוג ועכשיו מחכים לניירת מקופ"ח...הוא ביקש שזה יהיה דחוף... אני אעדכן..... ולמה קשה??סיבה מיוחדת??רוצה לשלוח לי מסר?? נשיקות והמון תודה....

liats80

New member
נסיעה טובה מותק ו...

מה בחורצ'יק? מי? מתי? איפה? כמה? ולמה?
אני בטוחה שאחרי יום יומיים שם המוד יחזור אלייך.

galim29

New member
../images/Emo140.gifקיקונית

קודם כל- סחתיין על הבחור. שאפו... תתמשיכי ליהנות ממנו ואם צריך נביא אותו לארץ הקודש. עד מאי יש המון זמן. ובטוחה שהגעגועים יביאו אותו לכאן אחרייך. תרגישי טוב ומקווה שקבלת הפנים הייתה הולמת.. ואולי תחליטי להישאר? את צעירה, החיים מחכים לך שתבלעי אותם ותמיד אפשר לעשות שינוי בתוכניות אם טוב לך שם.

kikona126

New member
תודה בנות!!!!!! ../images/Emo24.gif

המצב רוח כבר השתנה פה והחיוך חזר לפנים
יום הטיסה היה מזעזע! נתחיל מזה שהיה אובר בוקינג ורצו להחליף לי טיסה ולתת לי כרטיס מתנה (חבל אבל לא יכולתי להחליף...) אחרי זה ברגע שניסו להמריא גילו שיש בעיה במנוע ככה שנשארנו במטוס שעתיים עד שתיקנו את זה... ואז בשוויץ הרכבת לצרפת עצרה באמצע בגלל תקלה והחליפו לנו רכבת... עוד איחור של שעה... קר פה, מאוד קר פה! כרגע יש מינוס 5 מעלות רק היום מצאתי זמן להתחבר לאינטרנט, מאיזה הרצאה משעממת שהייתי צריכה ללכת אליה... בפורום יותר מעניין לי
זהו, חוץ מזה אצלי הכל טוב, מה אצלכן? טוב נגמרה ההרצאה אני אחזור אחר כך

למעלה