מחר אני חוגג את צירופי לקבוצה

נתן.ל

New member
מחר אני חוגג את צירופי לקבוצה../images/Emo61.gif

מחר
אני קונה אופנוע אמיתי, כזה עם הילוכים ומנוע ובלי גלגלי עזר
כמו כן אני יהיה הנציג השלישי של חבורת האופנועים המכוערים בפורום

נתן.ל

New member
../images/Emo6.gif חחחחחחחח ../images/Emo8.gif לא.

רציתי לכתוב שסופסופ יהיה לי כלי בין הרגליים אבל חשבתי שזה ברור

נתן.ל

New member
איך אני מתרגל לאופנוע חדש ?

החדש הוא יותר גדול ויותר חזק ממה שאני רגיל אליו, לקחתי יום חופש כדי לתרגל אותו. על מה אני צריך לשים דגשים באופנוע ?

נתן.ל

New member
הודעה מק../images/Emo78.gif אנשים-בבקשה

על מה אני שם דגשים כאשר אני עולה על אופנוע חדש שאני לא רגיל אליו
לקחתי יום חופש שלם כדי להתרגל - מה אני עושה עם זה ???

M.Z

New member
למי קראת מכוער../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

אה
אתה מדבר על אופנוע כמו שלי
סע בזהירות, ואל תשתולל, לאופנוע הזה יש לפעמים מכות כח במיוחד בסיבובים, לפני שאתה מבין מה קורה אתה כבר על 42 קמ"ש כמו טיל. אופנוע שבמקור עדיף לבוגרי הספורט הקיצוני, אבל אם יש לך משאלת מוות, מי אני שאעצור אותך.
שמור על עצמך (האופנוע כבר ישמור על עצמו-תאמין לי) וברוך הבא לעולם האופנועים המכוערים

נתן.ל

New member
../images/Emo3.gif זה היה בצחוק ../images/Emo140.gif

אם היה מכוער לא הייתי קונה

M.Z

New member
הייתי אתמול אצל גדליה הוא אמר לי

שהיית אצלו, ושאל אותי אם אני יודע מה קורה איתך, כי הוא ניסה לתווך בינך לבין מישהו אחר שהגיע אליו למכור. אם יש נסיון מעקף כדי לחסוך עלויות תיווך - תשמר, כי בסוף כולם מגיעים לגדליה (אם רוצים ואם לא). והיית לי הפתעה נעימה אצלו- הייתי בטוח שהלך לי הגיר כי כבר 3 שבועות הגיר דופק לי ומרעיד לי את כל האופנוע, אבל ניסיתי לדחות את הקץ, כשהגעתי אליו אתמול, התברר לי שבגלל הטיפול "המסור" שלי באופנוע ובתדירות הטיפולים שאני עושה (כמו שכתוב בספר פעם ב-50,000 ק"מ, או אולי זה 5,000 וואלה לא זוכר) הגיר השתחרר ממחזיק המנוע. חיזוק ברגים והאופנוע כמו תותח. ככה חסכתי איזה 2000 ש"ח.

Led777

New member
צחוק? ../images/Emo4.gif

האופנוע פשוט מדליק. (אם יש לך MZ כמו לאבי ולי
) בכל מקרה תהנה ממנו. יש הרבה ממה להנות. שיקנאו כל המלעיזים

הלם../images/Emo12.gif

עכשיו אני מרגישה ממש לבד מה אני היחידה שעדיין רק מתכננת לקנות אופנוע?! מזל טוב אני ממש שמחה בשבילך תהנה

וגם אני!

משתייכת עדיין למפנטזים, שנוסעים בקטנוע (אפילו שניים, שאחד מהם לא התניע הבוקר
), ונכנסת לפורום (בדרך כלל פסיבית) כדי לשאוב השראה לקראת הגשמת החלום יום אחד. ומזל טוב לנתן

למעלה