מחר אנחנו נוסעים קפריסינה

danonit

New member
מחר אנחנו נוסעים קפריסינה ../images/Emo160.gif../images/Emo176.gif

ayush

New member
שיהיה המון ../images/Emo49.gif../images/Emo14.gif../images/Emo23.gif

רציתי לשאול אותך מה זה כל הנסיעות האלו... ופתאום נזכרתי שבעצם אתם מתחתנים שם... נכון ? אז שוב - שתהיה נסיעה טובה והמון המון אושר ואהבה !!!!!!!!!!!!!

ayush

New member
אוי ואבוי !!!! מה פתאום לב שבור ?

סליחה..... יצא לי בטעות. וכפיצוי :

danonit

New member
כן ../images/Emo13.gif תודה ../images/Emo24.gif

היום התקשרה הסוכנת נסיעות ואמרה שישר מהשדה תעופה הם לוקחים אותנו לחתונה
מחר על הבוקר!!! למרות שמבחינתנו זה רק משהו בירוקרטי והחתונה האמיתית עוד שבועיים אבל שיהיה, לפחות יש לנו אחרי זה סופ"ש במלון 5 כוכבים

פרייס

New member
דנה, איזה כייף לכם !!!../images/Emo49.gif../images/Emo141.gif

איפה אתם מתחתנים ??? אני ממש אהבתי את הקפריסין !!! אתם חייבים להגיע לכפר שנקרא אגרוס אבל רק דרך כפר אלונה, תשכירו רכב, עדיף ג´יפ וסעו לשם.הכפר לא מדהים אבל היציאה והכניסה אליו מדהימות . המון ירוק. אפילו שהדרך קצת בעייתית. הגענו למקומות מדהימים בדרך. מלא דובדבנים , משמשים, תפוחים וכל מיני פירות בצידי הדרכים... פשוט מדהים. שלא לדבר על השושנים המדימות שיש שם, בכל הצבעים. בערים עצמם אין מה לעשות, אז פשוט לקחנו את הג´יפ ונכנסנו לכל שביל צדדי כמעט.
נטע

danonit

New member
תודה ../images/Emo24.gif

נשמע מקסים לאללה
איזה כיף!!! ובדיוק מה שאנחנו אוהבים, לקחת אוטו ולנסוע לאן שתיקח אותנו הרוח
באיזו עיר התחתנתם? אנחנו מתחתנים בלימסול, לא ממש ידענו מה לבחור אבל לשם שלחו אותנו מאופיר טורס...

פרייס

New member
גם אנחנו נסענו דרך אופיר טורס...

מי הסוכן שלכם ? ולא מתחתנים בלימסול, אלא בכפר קטן ליד... אתיוס אגאנוס או משהו כזה, ראש העירייה שם ממש נחמד. טקס קצר של כמעט רבע שעה... נטע

danonit

New member
ואללה?

נשמע עוד יותר טוב
לסוכנת שלנו קוראים איילה (מנהלת סניף גבעת רם בי-ם) היא משקיענית ובתור כאלה שנוסעים מלא זה חשוב לנו לאללה
היא אמרה לנו חשוב שנוודא שהם חותמים לנו עם חותמת של משרד הפנים, מתי בדיוק הם עושים את זה - בסוף הטקס? ונותנים לנו את הניירות? תגידי - מה לבשתם? אותנו לא ממש מתכוונים להתגנדר, במיוחד לאור העובדה שאוספים אותנו ישר מהשדה לחתונה
.

פרייס

New member
תשובות ../images/Emo26.gif

ברגע שנגמר הטקס, את משלמת 5 לירות קפריסאיות (שזה בערך 40 וקצת ש"ח), ויש נהג מיוחד מאצלם שלוקח את המסמכים למשרד המשפטים בניקוסיה, שם מחתימים אותם ומחזירים לך אותם למלון. זה כבר יחכה לך בקבלה. אני מקווה שהם יספיקו להביא לך את זה עד יום שישי בצהריים, ואם לא את תקבלי את זה ביום שני.במידה ואת לא נשארת באי כ"כ הרבה זמן הם שולחים לך את זה לארץ, לכתובת שתתני. אני לבשתי שמלה כפרית לבנה מ"פלאוורס" וכפכפים ,שאגב קניתי שם, כי הסנדלים שאיתם תכננתי להיות נקרעו לי ערב לפני החתונה
), ויניב לבש ג´ינס וחולצה לבנה מכופתרת, בחוץ... התלבשנו קליל לגמרי, הספיק לנו בחתונה להיות מחוייטים ואלגנטיים
אם יש לך עוד שאלות, בכייף... נטע

danonit

New member
תודה, אני בדרך לקניון ../images/Emo73.gif

מקווה שאני אמצא משהו נחמד

מזל טוב!!!!!!../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

המון המון אהבה!!! ואנחנו רוצים תמונות (בעיקר של בחל"ך החתיך!) ותחזרו עלינו בשלום עם סיפורים.

danonit

New member
תודה נשמות ../images/Emo13.gif

מבטיחה תמונות איך שנשוב
צמות במטוס
אני לא יודעת אם יהיה זמן, רק ממריאים וכבר נוחתים!!!

ניקול3

New member
דנה חמודה../images/Emo24.gif

איזו התרגשות... אומנם עוד לא החתונה, אבל גם זה מרגש נורא
אז תהנו המון ושיהיה ב-
ניקול

למעלה