מחקתי מהמכשיר את כל קבצי וואטסאפ ולא ידעתי

מחקתי מהמכשיר את כל קבצי וואטסאפ ולא ידעתי

שזה יגרום לכך שלא ניתן יהיה לצפות בקבצים ששלחו לי בעבר. האם זה אבוד או שבכל זאת אפשר לתקן את זה?

eladts

New member
אבוד

בואטסאפ הקבצים שנשלחים לא נשמרים בשרתים אחרי שהם מגיעים ליעדם.

ומה קור אם אני פותח את הקבצים בפעם הראשונה במחשב?

אני מתכוון שאני מסונכרן עם המחשב ופותח קובץ תמונה שקיבלתי בוואטאפ של המחשב. האם הוא עדיין נשמר בשרת שלהם עד שאפתח את הקובץ מהסמראטפון???

eladts

New member
ואטסאפ במחשב עובד באופן קצת מוזר

הוא לא מתקשר ישירות לשרתי החברה אלא דרך הטלפון (שחייב להיות באותה רשת). זה עקום וזה אומר שההתוכנה במחשב חסרת ערך ללא הטלפון.

noamro3f

New member
מה הכוונה? אם הטלפון מחובר דרך הרשת הסלולארית והמחשב דרך

הרשת הביתית הם לא יתחברו? נשמע מוזר.

indior

New member
נסה לפתוח את הגלריה במכשיר

יכול להיות שהם כן נשמרו בתקיה אם צפית בהם פעם אחת לפני המחיקה

noa_f

New member
ביחוד שברירת המחדל בהגדרות של וואטסאפ היא לשמור את

כל הצרופות באופן אוטומטי.

indior

New member
יש חכמים

שמשנים את זה ואז מתחילות הבעיות ,תמונות חשובות הייתי גם ממליץ להעביר לזיכרון
חיצוני ואו לענן

noa_f

New member
אני תמיד משנה את זה

כמות הג׳אנק שמועברת בערוץ הזה מדהימה. אין שום סיבה שזה יסתום לי את המכשיר.
אבל אני גם לא בונה על שמירה של כל היסטורית השיחות שלי... דברים חשובים נשמרים ידנית.

indior

New member
אני משאיר את רק

עושה כל פעם מחיקות של מה שלא צריך להשאר , תמונות לא חשובות ישארו על המכשיר ויש לי הרבה מקום רק החשובות מועברות לכרטיס הזיכרון

noa_f

New member
כיוון שאצלי כל תמונה שנשמרת ב״גלריה״ (ככה קוראים לזה

באנדרואידית?) מיד מועברת גם לשאר המכשירים המחוברים (מק, אייפד וכו׳), מחיקה היא תעוקה. לכן פשוט לא שומרים מראש כל ג׳יף-של-בדיחת-קרש. מה גם שמעולם לא נתקלתי בשיחת וואטסאפ כ״כ חשובה, שהייתי צריכה לחזור אליה שנה אח״כ. בד״כ מדובר בשטויות.

אבי לב50

New member
אצלי לעומת זאת...

כל תמונה וכל צליל (ובכלל כל קובץ מולטימדיה) נשמרים בגלריה שמגובה על המחשב + על דיסק קשיח חיצוני + אחת לפרק זמן על DVD... (למעט זבל שנמחק מיד).
ותתפלאו כמה פעמים ניצל כך חומר חשוב מאבדן, וכמה פעמים בזכות הגבויים האלה וחוסר העצלנות שלי מצאתי כך חומרים שחשבתי לאבודים.
אפשר לחשוב כמה כבר עולים כיום הדברים האלה שכל כך עוזרים במקרי קטסטרופה...
ואינני רואה כל טירחה בגיבוי על גיבוי, אלא להיפך, התועלת רבה לאין שיעור.
&nbsp

indior

New member
למה לנפח את הענן ויש

שיחות שחשובות עבורי לפחות
תמונות אם הן לא חשובות הן נמחקות ישר , החשובות כמו תמונות מבהת עוברות לזיכרון החיצוני , מחשב או ענן אחת לחודשיים כאלו

noa_f

New member
כלומר, אתה מעביר לענן באופן ידני.

ואז מה קורה בין התקופות?
אז אצלי כל מה שקיים בספריית התמונות מיד עולה לענן. השאלה היא רק מה נכנס לשם. והזבל הוואטסאפי - לא.
אם אני מקבלת תמונה או סרטון שאני כן צריכה/רוצה לשמור, אני שומרת אותו לספריה ואז הוא מיד עולה לענן ומגיע למחשב ולגיבוי הנוסף (האוטומטי) וכו׳ וכו׳.
&nbsp

indior

New member
היות ויש לי כרטיס זיכרון דיי גדול 128G

לאחר הסינון הראשוני שמועבר אליו מהוואטסאפ ,רק הדברים החשובים והלא בעייתים
מועברים לענן ,כדי להעביר למכשירים אחרים יש לי DOK שמייצר רשת פרטית ואז ניתן להעלות להיכן ארצה .

noa_f

New member
אני רואה בעייתיות במקרה שאתה מאבד את המכשיר

כי לא משנה מה גודל כרטיס הזכרון שלך - אם המכשיר נגנב, הכרטיס לא ישאר בידיך...
&nbsp
לכן בעיני, השיטה שלי עדיפה. מה שחשוב מוכנס מיידית לענן ומופץ הלאה. כמובן שאפשר לסנן שוב בנקודות הבאות, אבל הן יותר בטוחות (מחשב, דיסק גיבוי, ענן).
&nbsp
לפני שבוע החלפתי מכשיר סלולרי. אני לא מגבה את WA בכלל ובשום דרך ולכן כלום לא עבר מהמכשיר הישן, פרט לרשימת הקבוצות שאני מחוברת אליהן. ועדיין דבר לא חסר לי: תמונות חשובות (נאמר, לוח משחקים של החוג של הילד) כבר מזמן במחשב, ב-evernote או בכל מקום רלוונטי אחר שמקושר לענן. אבל השרשור הגדול של ״תודה למאמן הנפלא!!!!11111
״ אחרי הנצחון במשחק, כמו גם סרטוני וידאו שבהם הילד שלי לא מצולם - ממש לא צריכים להיגרר איתי הלאה.

indior

New member
כל אחד והשיטה שלו

לשם את עושה סיסמת הגנה למכשיר , מדוע מגבים ?
תרחישים קיצוניים קורים אך לא בתדירות יום יומית
דברים שחשובים לי מגובים ישר מה שבדרגת חשיבות נמוכה יותר יגובה בפחות מהירות
אני גם לא מגבה אנשי קשר בצורה יום יומית אלא אחת ל ....
כל אחד מבצע מה שטוב לו

YosMan1

New member
תבדוק אם הגבוי של פוטוס אולי גיבה את תקיית התמונות של ווטסאפ

לגוגל דרייב.

למעלה