מחפש תשובה רצינית לשאלה רצינית

מחפש תשובה רצינית לשאלה רצינית

בס``ד אני לומד באקדמיה בתחום המדעים המדוייקים ולאחרונה עם התעוררות עניין ה``שיבוט`` (שכפול בני אדם) חיפשתי מעט מקורות הלכתיים לאסור או להתיר. אשמח אם אקבל תשובה ברורה לשאלה זו עם התחשבות בצד המדעי של העניין... ברכה ואור

מני*

New member
מנסה לעזור לך

שלום נעים הליכות! בקשר לשאלתך בנושא השיבוט, לפני חודשיים וחצי בגליון שיחת השבוע מספר 741 בדף האחורי בפינה של ``חיים יהודים`` הובא הנושא לא כ``כ באריכות שבה רואיין הרב יגאל שפרן בקשר לנושא. ניתן למצוא את המאמר הזה באתר של צעירי חב``ד chabad.org.il בחדר החדשות ושם תמצא את שיחת השבוע ושם יש קישור לגיליונות ישנים ותבחר לך את גיליון מס` 741. ושם את פינת חיים יהודיים. ועוד אפשרות שאני יכול להציע לך פשוט להתקשר למרכז צעירי חב``ד בטלפון שמספרו 9607588-03 בשלוחה 0 ואני מאמין שהם ישמחו לפקסס לך את המאמר הנ``ל מקווה שהצלחתי לעזור לך לו במעט

תודה רבה

בס``ד תודה רבה לך מני על ההפנייה יש בידי את הגליון ההוא של שיחת השבוע אך באמת אין שם התייחסות ארוכה למקורות...אשמח לקבל מידע נוסף ברכה ואור

מני*

New member
נעים....

נעים הליכות 1) אין בעד מה. 2) אנא נסה לפנות ישירות לרב שפרן כי ידיוע לי שהוא עשה על כך מחקר די רציני ותוכל לדבר איתו כי הוא אדם די בסדר וסובלני. בכל אופן אני מאחל לך בהצלחה רבה ומופלגה

נעים הליכות, שלום

התשובה ארוכה ובפלאפון איני יכול משום מה אם רצונך תתקשר 056394130

למעלה