מחפש תוכנת אבטחה

האציל31

New member
מחפש תוכנת אבטחה

בעבר עבדתי עם OnlyMe והייתי מרוצה. הקוד שתוכנת היה בעזרת המקשים והתוכנה מנעה פתיחה של הפאלם. הבעיה היא כי התוכנה הספציפית אינה עובדת עם מערכת הפעלה 5. בזמנו שילמתי 10$ וכעת התוכנה ל OS5 עולה 20$. משום מה התוכנה אינה מוזכרת ומומלצת עוד ב PALMGEAR. חשוב לי שפתיחת הפאלם יתבצע בקלות וכמובן...שיהיה מאובטח!. האם יש אבטחה לכרטיס הזיכרון? אודה עבור המלצות ותשובות! תודה!

yoovee

New member
TealLock - התוכנה הטובה בעולם.

לא חינמית, אבל יש בה אבטחה לכל מה שניתן להעלות על הדעת, כולל הכרטיס, וכולל הצפנה והשמדה עצמית, אם רק מבקשים ממנה. היא נחשבת גם לאחת המהירות בתחומה (כך מ-reviews). כמו"כ יש בה ט-ו-נ-ו-ת של אפשרויות - תמונות, לוחות מקשים, כניסה מהירה, כניסה כ"אורח"... פשוט תקרא ותחקור!

dod1

New member
ואם מחפשים משהו בטוח, אמין וחינמי

2 תוכנות, פשוטות עם קטגוריות ונותנות מספיק אפשרויות מינ. מספיקות לרוב הצרכים היום-יומיים (לא מצאתי חוסר בינתיים) שתיהן תואמות PALM OS5

האציל31

New member
ראשית: תודה רבה!

שנית: האם אתה משתמש בתוכנה? כיצד נקבע שהיא התוכנה הטובה בעולם?

yoovee

New member
לא משתמש כי לא צריך

אני לא אוהב תוכנות אבטחה שרוצחות את הספוטניות, אבל כשהשתמשתי בתוכנת אבטחה, היתה זו GridLock החינמית (לא המלצתי כי לא ברורה לי תאימותה למע"ה 5, והיא ממש ממש רחוקה מלספק הגנה לכרטיס...תוכנה פשוטה!
). זה ש-TealLock הטובה בעולם זו אולי הגדרה רגשנית שאני הוספתי, אבל אני קורא ה-מ-ו-ן reviews, והיא נחשבת באמת לתוכנת האבטחה הכי כוללנית שקיימת. אני לא חושב שקיים משהו אפילו עם עשירית מהתכונות שלה. החברה (TealPoint Software) אפילו מייצרת גרסה בשם "TealLock Corporate Edition" להתקנה סדרתית במכשירים שמסופקים ע"י חברה... הם ממש ממש רציניים בקטע הזה - כפי שאמרתי, אתה מוזמן לקרוא ולנסות אותה, אתה תהיה המום ממה שיש לה להציע. אגב, שתי התוכנות החינמיות שהציעו לך למעלה הן לאבטחת נתונים, ולא לאבטחת המכשיר, שזה מה שהתרשמתי שאתה מחפש (כקונטרה ל-OnlyMe). אגב, למרות השוני המהותי, אני אישית מעדיף אבטחת נתונים גרידא, גם בגלל האופציות החינמיות הנפלאות, אבל במיוחד כפי שציינתי - אסור להרוג את הספונטיות בהדלקה של מכשיר הפאלם, זה פשוט עוול לקונספט!

האציל31

New member
אני מחפש תוכנה לאבטחת המכשיר

ולא אבטחת נתונים - וקלעת בול!. האופציה לפתוח את המכשיר ע"י סיסמא המוזנת באמצעות הכפתורים כמעט ולא "הורגת" את הספונטניות. מכיוון שיש לי על הפאלם דברים שאיני מעוניין "שיתגלגלו" אני "דוגל" באבטחת הפאלם.כעת רובם על הכרטיס וזה יצר בעיה נוספת. אני בהחלט אבדוק את התוכנה הנ"ל ואקרא עליה, מה עוד שיש 30 יום להעריך את התוכנה. תודה

למעלה