מחפש שירים ישנים....

אילון4

New member
מחפש שירים ישנים....

אם יש למשהו רעיון על שירים ישנים מוכרים שהוא יכול להמציץ לי כמו למשל שירים של : אריק אינשטיין גידי גוב כוורת בנזין או בסיגנונות האלה שיכתוב כמה שמות מומלצים , תודה רבה.

טוב אתה ביקשת את זה

גידי גוב ויוני רכטר ערב אבוד פרח שלי שוב היא כאן דמעות של מלאכים שיר נבואי קוסמי עליז רוני (גזוז) אדם בתוך עצמו זמר נוגה (עם רמי קליינשטיין ושלמה ארצי) עוף גוזל (עם אריק איינשטיין)ריקוד הירח עניין של זמן נערה במשקפיים נאחז באוויר נגיעה אחת רכה כלים שלובים שלל שרב מה אכפת לציפור (עם דנה ברגר) אני שוב מתאהב אין עוד יום אפונה וגזר יש אי שם העיקר זה הרומנטיקה עטור מצחך (עם אריק אינשטיין) אהובתי היחידה ערב עירוני אני אישית אוהבת את אריק איינשטיין בשלישיית גשר הירקון עם אהבת פועלי בניין, לילה בחוף אכזיב, אבל יש לו שירים טובים כמו למה לי לקחת ללב, איך בגללך, וצרות טובות (עם שלום חנוך)

../images/Emo12.gif

יש שני ביצועים לאהב פועלי בניין. אחד של גשר הירקון ואחד של אריק איינשטיין. או שאריק איינקטיין היה בגשר הירקון? או שלא הבנתי אותך? או שכן הבנתי אותך?

טוב אז ככה

שלישיית גשר הירקון במקור הייתה אריק איינשטיין, בני אמדורסקי ויהורם גאון אחרי שנה פרש יהורם גאון והצטרף במקומו ישראל גוריון

למעלה