מחפש שוב את השיר!!!

זיגזג

New member
מחפש שוב את השיר!!! ../images/Emo88.gif

יש שיר שאני מחפש כבר קרוב ל-3 שנים וכבר שנה שאף אחד לא מצליח למצוא לי אותו! נראה לי שהעליתי את הבקשה הזו לפחות 10 פעמים...
והגיע הזמן שזה יהפוך לאתגר של הפורום ושמישהו ימצא לי סוף סוף את הפאקינג שירררררר
ישנו בצרפת מחזמר שנקרא Notre-Dame de Paris. אחד משירי המחזמר נקרא Belle - אשר מבוצע ע"י 3 זמרים. באותה תקופה, כאמור לפני כ-3 שנים, בוצע השיר הזה גם בעברית, וכמו במקור גם הוא ע"י 3 זמרים ישראלים. לא זוכר אף מילה מהשיר, רק את הלחן כמובן כי הוא על אותו לחן של הגירסה הצרפתית המקורית. מה שאני כן יודע בוודאות, זה שאחד משלושת המצבעים בעברית הוא דורון מזר! יודע שזה לא הרבה, ויודע שהסיכויים קלושים. אבל אם מישהו מוצא את זה, הוא יוגדר רשמית לתותח של הפורום! ותום, מאז שהודעת שיש לך ת'שיר הזה איפשהו, נעלמת!!!
מצאת במקרה??? תודה, זיג

זיגזג

New member
מצטער....

אני עוד צוחק מהבדיחה של adiville ממקודם. תזכיר לי מתי להתחיל לצחוק על זה! ואם אין לך איך לעזור לי, אל תגיב - תודה!

זיגזג

New member
../images/Emo7.gif

לא מצאתי.. לא "בל" ולא "אזמרלדה היפה". בכל אופן, אלפי תודות!!! נתת לי סוף סוף כיוון... מקווה שזה אכן זה.

תמר מר

New member
שאלה

אתה יודע את הפירוש של המילים של השיר בלועזית ? בד"כ תותחי הפורום (לא אני) מזהים לפי מילים . בהצלחה

זיגזג

New member
יודע...

אבל מה קשור?? מי אמר שהשיר בעברית הוא תרגום מדוייק מהשיר בצרפתית?

למעלה