מחפש ראוטר אלחוטי

• פותח הנושא yeuda
  • פורסם בתאריך

yeuda

New member
מחפש ראוטר אלחוטי

שלום , אני מחפש ראוטר אלחוטי (g) זול. מה מומלץ מבין הבאים : 1. DLINK DI-624 430 ש"ח 2. edimax 6114wg 425 ש"ח 3. netgear WGR-614 359 ש"ח 4. belkin 399 ש"ח תודה מראש

אור69

New member
לחיבור

ל-ADSL כולם טובים, לכבלים חלקם- בדוק עם המוכר, ואם הוא יהיה מוכן להחליף לך את הראוטר אם לא תצליח לחברו לכבלים. אלו שיעבדו חלק הם אדימקס ודילינק. לגבי נטגיר- יתכן שתצטרך כבל מיוחד לחיבור המודם אליו- עשה חיפוש על המילה NETGEAR בהיסטורית הפורום. גם בלקין הוזכר פה כמה פעמים בעבר.

avokadoboy

New member
תשקיע עוד כמה שקלים

מה שזול עולה יקר בסוף. לינקסיס,COMPEX,LEVELONE. מאלה תהנה בטוח. תוסיף עוד 150 ש"ח וקנה משהו טוב, בליגה אחרת.

eladts

New member
אין קורלציה בין המחיר לאיכות

ממילא היצרנים הם רק שמות מותג שמוכרים את אותו ציוד OEM תחת שמות שונים. לדוגמא, הכרטיס האלחוטי RT2500 נמכר תחת שמות רבים במחירים רבים.

eladts

New member
תתפלא

ECI 312, AZTEC ו-EDIMAX AR-6024 זה אותו מודם/נתב בדיוק.

avokadoboy

New member
כן , לעומת זאת

Dlink , Linksys, Compex ועוד רשימה מכובדת לא. זה נפוץ מאוד בכרטיסי רשת , בעיקר ע"י שימוש במוצרי חברת RTalink. אבל חשובה גם החכמה שמפעילה את הכרטיס.....לא?..

eladts

New member
הדריבר גם כן ג'נרי

בתוך קובץ ה-INF שלו יש את רשית כל השמות שלו. את התוכנה שבאה עם הכרטיס אני ממילא לא מתקין כי התמיכה ב-XP SP2 מספיק טובה ואני לא רואה טעם בכפילות.

avokadoboy

New member
הדרייברים והתוכנה המגיעים

ביחד עם הכרטיס, בד"כ עובדים טוב יותר. הם נבדקו בקפידה ע"י היצרנים ואל לנו לסמוך יותר מדי על התכנה הפנימית של מערכת ההפעלה, ויש כבוד. אם תבדוק למשל עצמת שידור ע"י מערכת ההפעלה ואז ע"י התוכנה המסופקת ע"י היצרן , תראה שיש הבדלים , מנסיון. זה עדיין לא אומר בהכרח שיהיה שוני ביכולות וביצועי הכרטיס , אבל זה משהו מוחשי , שאכן מראה הבדלים. יש עוד מספר דברים שונים בינהם , אך חבל להכנס לזה בעת. רק חשוב לדעת שיש שוני בכל זאת.

eladts

New member
הדריבר הוא אותו דריבר

אם משתמשים בממשק של מערכת ההפעלה ואם משתמשים בתוכנת השירות של הכרטיס ומגיע מיצרן הכרטיס. בוא נסכים שלא להסכים.

גורדינג

New member
גם LEVEL ONE טוב

אני קניתי לא מזמן LEVEL ONE WBR-3406TX 802.11G ROUTER+4 PORT SWITCH 424 ש``ח מרוצה מאד (מחובר ב ADSL)

yeuda

New member
עוד שאלה קטנה

הבנתי שה dlink מגיע לקצב כפול עם כרטיס מתאים האם בפועל מצליחים לעבוד בקצבים כאלה - כי אם כן הוא נרצה אופציה טובה

cheif

Member
מנהל
ת:

ניתן בהחלט להגיע לקצבים האלה בתנאי שהמרחק בין המחשב לנתב אינו גדול מאוד ואין הרבה הפרעות (קירות וכד') בדרך. בכל מקרה קח בחשבון שהמהירות המשופרת רלוונטית רק בהעברת קבצים גדולים בין שני מחשבים בתוך הרשת. מבחינת העברת אינטרנט גם ראוטר בתקן B יספיק...

למעלה