מחפש צימר מומלץ בטירול באוסטריה

NirGore

New member
מחפש צימר מומלץ בטירול באוסטריה

שלום לכולם אודה מאוד על עזרה כל שהיא בנושא . מחפש צימר לא יקר עבור שתי משפחות לחודש אוגוסט באזור טירול אוסטריה. אשמח לשמוע המלצה חמה. בתודה דובי

אורניהו

New member
בחייך..אל תתכנן כלום

תחפשו באותו היום..בשעות אחה'צ כל חלון כמעט שאתה רואה כאן..זה חדר להשכרה

יונית א

New member
מה שרואים מכאן לא רואים משם

מה שנכון לזוג ללילה אינו נכון למשפחה לשלשה לילות וודאי שאינו נכון ל2 משפחות מחפשות לינה. מניסיון של טיול משפחות (גם מחוץ לעונה) לא ממליצה להסתמך על לינה מזדמנת אלא לנסות לצמצם את מרכיב חיפוש הלינה בטיול. אבל לשאלתך- טירול איפה? צפון? ליד אינסברוק, סנט יוהן לכמה לילות ? האם אתם מחפשים חדרים (צימר במובן חדר) או יחידות מגורים משפחתיות? ואם תגיד היכן אתם רוצים לטייל משם- יהיה קל יותר להיות בפוקוס גיאוגרפי. בנתיים קצת המלצות תוכל למצוא כאן

NirGore

New member
תודה רבה על התשובה

ובכן אני ממש מסכים איתך...אני מתאר לעצמי שזה לא כייף לחפש כל יום במיוחד עם שלושה ילדים על הוריד . בקשר לשאלתך אנחנו רוצים לבקר באזור טירול לא ממש משנה איפה העיקר זה הרים מושלגים וכרי דשא , אולי יש לך שם של צימר מומלץ? אני מכיר את האתר הזה ששלחת לי . אשמח לתשובתך

יונית א

New member
לא לוקחת אחריות על ההרים והשלג

אפשר בסנט יוהן, אולי יתאים לך יותר כי יש מקבץ של כמה דירות ואתם שתי משפחות נפרדות. או אולי בלופר טיפ איך לאתר לינה- פשוט לקחת את שמות היישובים או החבל בו אתם רוצים להתגורר (טירול זה מונח קצת רחב להגדרה)- ולהקליד (רצוי בגרמנית -ואתה יכול למצוא באתר שלי מילון למונחי לינה בסיסיים) את המונחים בית- בית נופש- וילה- לינת נופש- בית להשכרה ואת שם היעד... ותראה איזה מבחר תקבל ותמיד אלו במחירים זולים יותר מאשר אתרי תיירות באנגלית . אחרי שאיתרת ,ויש להם מקום ונראה לך מתאים תתחיל לבקש תמונות, מידע באנגלית וכו... ממה אני נזהרת - מהמלצות של אחרים- כי לא תמיד מה שהתאים לעלם בן 22 ללון לילה בטירול, מתאים לי עם X ילדים נספחים, ומה שסבא שלמה נהנה לשבת על המרפסת פחות חשוב לילדון שמחפש גינה לשחק כדור. בכל מקרה טיול נעים

NirGore

New member
תודה

היי יונית נכנסתי לאתרים ושלחתי מיילים .... תודה רבה ניר

NirGore

New member
תודה

האם מה שכתבת נכון גם בחודש אוגוסט? ידוע לך צימר מסוים באזור טירול, שאתה ממליץ עליו? טיילת שם עם ילדים? אשמח לשמוע את תגובתך תודה

sidi

New member
תנסה למצוא

באתר הזה. דוגמא לפי חיפוש בכפר מסויים. ( Reith im Alpbachtal נמצאת חמש דקות מאוטוסטרדה A12) אני שנה שעברה מצאתי מקום בכפר דרך האתר והתקשרתי להזמין בטלפון כיוון שרציתי לברר מספר פרטים על המקום. גסטהאוס נחמד לא מפואר אבל נקי מאוד מרווח לזוג אבל לא בטוח שיש מספיק מקום לעוד שלושה ילדים באותו חדר (צריך חדר נוסף). אין שם גינה לילדים למשחקים. יש להם מסעדה מעולה שמגיעים גם מהסביבה לאכול שם.

NirGore

New member
תודה

נכנסתי לאתר ...נראה לא רע . אשמח לקבל ממך עוד טיפים אם יש ניר

למעלה