מחפש פרטנר מתאים

atd21742

New member
מחפש פרטנר מתאים

עשיתי את הקורס אבל מחפש משהו מאיזור חיפה והקריות לפיתוח אומץ הדדי כי זה בעשה ללכת איפה כל המקצוענים זה מוריד בביטחון בקיצור אם יש משהוא כזה מחר יום מושלם לגלישה שישאיר פה הודעה

chacna

New member
גלישה באזור הקריות

אם אתה רוצה לגלוש נשמח לארח אותך בחוף קרית ים! תוכל להתקשר אלי בטלפון 054-6909132 אסף

atd21742

New member
שאלה

הבעייה שכולם שם מיקצועיים לא ניראה לי שיש להם סבלנות למתחילים שאלה: כל הזמן הרוח באה מזויות שונות איך אני יודע איפה לעמוד ואיםה זה שצריך להניף לעמוד ???

hagitoz

New member
תשובה

היי, אסף אשד הציע לך את עזרתו אז אל תפספס כי אסף הוא מדהים ביכולתו ללמד, סבלני, סובלני ואני בטוחה שהוא ישמח לעזור לך עד שתרגיש בטוח ויענה לך על כל השאלות. לא צריך להרגיש לא בסדר אם אלו שכבר מקצועיים אלא להפך , לשאול אותם גם את השאלות ואני לא חושבת שהם יסרבו לעזור לך, משפחת הקייט היא משפחה רחבה שאוהבת לעזור ויודעת את החשיבות של העזרה כי כל אחד מאיתנו היה באותו המצב בדיוק כשהוא היה מתחיל והיה צריך את הסיוע....אל תהסס לבקש
כמה שיותר שאלות יותר טוב! אמרת שעשית קורס?? בהצלחה חגית עוז

hagitoz

New member
עשית קורס

היי שוב, הבנתי שעשית את הקורס ואתה צריך את הסיוע ההתחלתי וזה בסדר כי גם אחרי 10 שעות קורס מינימום זה עדיין מפחיד להיכנס לבד למים ולא בהשגחה, דבר עם אסף...

ערן662

New member
נו ספר קצת

אך היה הפעם הראשונה לבד נשמח לקבל טיפים וחוויות. מסקרן גם אני מסיים יש לי שעור אחרון שאמור להיות תחלס גלישה ולאחר מכן בדיוק כמוך להתחיל לבד אז תעדכן להשתמע ביי.

atd21742

New member
עדיין חושש

הקורס היה פצצה נהנתי מכל רגע גם עם בעלעתי המון מים זה חלק מהחוויה עכשיו אחרי שהוא יסתיים הבנתי שבעצם לא הפרחתי רק ברוחות מערביות ושהמדריך אמר לי איםה לעמוד והוא זה שהרים לי בלי יכולת להבין איפה ולמה אני עומד איפה שאני עומד ואיםה המצנח צריך להיות כאשר הרוחות הם צפוניות או קצת צפונית מערבית???? ואיזה רוחות מתאימות למתחילים???

atd21742

New member
למה אף אחד לא עונה על התשובות

רק מאחלים בהצלחה אבל יש לי כמה שאלות ששאלתי פה בבקשה לענות זה דחוף

hagitoz

New member
סליחה על העיכוב ../images/Emo3.gif

היי, לאחל בהצלחה זה לא פחות חשוב
לפי מה שהבנתי ממך, אין לך מושג איך להניף את המצנח על פי כיווני הרוחות שזה כל הספורט, כדאי מאוד שתיקח עוד מספר שיעורים כי זה הבסיס של הכל, כיווני הרוחות משתנות - רוחות מערביות, דרומיות, צפוניות, מזרחיות , דרום מערבית, צפון מערבית וכו', אם לא תדע להבחין מהיכן מגיע הרוח וכיצד יש להניף את המצנח בהתאם לכיוון הרוח תוכל לגרום נזק לעצמך ולסובבים אותך. כמה שעות עשית עד כה?

atd21742

New member
כיווני רוחות

אני יודע לזהות מהיכן מגיעות הרוחות לפי האף של האוניות הם מסתובבות לכיוון הרוח או על פי חופן חול הבעייה שאם הרוח מגיע מהמערב אז המצנח צריך להיות בצפון ואתה בדרום ולהרים ????????

hagitoz

New member
מערכי שיעור

היי, תיכנס לקישור שכתבתי לך ותעבור על כל מערכי השיעור, אחרי שתסיים לקרוא את הכל תגיד לי אם יש לך שאלות ומשהו לא ברור, יש שם את כל מערכי הלימוד שהיית צריך לעבור בקורס, מחכה לתגובה שלך כי אני רוצה לדעת מה לא הבנת ושאמשיך לעזור לך עד שזה יהיה לך ברור
בהצלחה! חגית עוז

atd21742

New member
כנסי דחוף!!!!!!!!!!!!

שמעי אני לא מכיר אותך ואני כבר מאוהב בך (רק שחברה שלי לא תשמע אותי) חחחחח אני עוקב אחרי התגובות שלך והעזרה שלך פה לחברה היא תרומה ענקית מודה לך מאוד חידש לי הרבה מחר אני הולך לים אני מקווה שאני אחזור חי ואספר לך חוויות כיף שיש אנשים כמוך במדינה אני קורה לכל חברי הפורום להוקיר תודה לחגית עוז!!!!

hagitoz

New member
שוב אני מסמיקה ../images/Emo201.gif

היי, איך קוראים לך?
תראה, אני מהדור הישן של גולשי הקייט (משנת 2001) וצריך להבין שבמשך כל השנים שעברו עד היום נכנסים מדי חודש עשרות אנשים שרוצים ללמוד את הספורט המדהים ומודעים לכיף. אמנם פזורים מדריכים ובתי ספר ברחבי הארץ שבטוח שזה הדבר אשר מקדם את הספורט אבל כנראה צריך גם מישהו שיענה על שאלות ויפנה את הגולשים החדשים לאתרים הנכונים ויקנה לכם את התשובות הנכונות לספורט, אני שמחה לדעת שזה באמת עוזר. החשוב הוא, לשאול אותי כמה שיותר וככה כולם ילמדו, כל שאלה הכי קטנה שיכולה להיות צריך לשאול מבלי להתבייש, בשביל זה אני כאן. ואני אשמח אם תוכלו לעזור לשווק את הפורום
מקווה שתהנה היום בים, ספר לנו איך היה, חגית עוז

atd21742

New member
היה כיף

היתי היום הים למרות שלא היה רוח משהו הכרתי אנשים נחמדים בים היה באמת כיף אני לאט לאט מתגבר על הפחד (התרסקתי פעם אחת) היה באמת שווה והכרתי להם את הפורום הם אמרו שיכנסו אבי

hagitoz

New member
מצויין

הי אבי, תודה רבה לגבי שיווק הפורום :) באיזה חוף אתה היית וכמה רוח הייתה?

למעלה