מחפש עו"ד הגירה תותח..מוכן לשלם !!!

idayan1

New member
מחפש עו"ד הגירה תותח..מוכן לשלם !!!

מישהו במקרה מכיר איזה עו"ד הגירה תותח בתחומו שיכול למשוך אותי לארה"ב בהקדם האפשרי ...קומבינה כלשהיא תתקבל בברכה גם כן. עם כסף לא תהיה בעיה וגם המתווך יתוגמל ! גרתי בניו-יורק 5 שנים עד לא מזמן, חזרתי לארץ ו.... תודה מראש.

idayan1

New member
ויזת סטודנט...Any One ???

מישהוא יודע אולי על איזשהוא מוסד חינוכי כלשהוא בכל ארה"ב שדרכו אפשר להוציא ויזת סטודנט בלי הרבה שאלות מיותרות מצידם. יש לי תעודת הנדסאי תעו"נ מהארץ ואני רוצה לשדרג אותה כביכול או לא ... המטרה היא להיכנס לארה"ב. גרתי 5 שנים בניו-יורק, חזרתי לארץ ועכשיו.... כל מוסד / מסלול לימודים יתקבל בברכה. תודה מראש.

Ani15

New member
Enroll, be accepted, pay tuition

And then you have the visa. There are no shortcuts. I'm sure you know that if you're not an active student (pay tuition and get grades) they cancel your visa immediately (the university functions as an agent of the immigration service in that sense, sicne they are responsible for you when you're in the US). Combinot? In an American university? Let us know if you find one...

אידיין

אם גרת בארה"ב 5 שנים על ויזת תייר אני מניחה. ויצאת אחרי שהיא פגה כלומר כשכבר לא היית חוקי לא נראה לי שתקבל ויזה יותר אולי לפחות כרגע. חברה שלי היתה באותו סיפור והוציאה הרבה כספים ולא עזר שום דבר היא לא יכולה להיכנס עכשיו 12 שנה בגלל ששוב ביקשה ויזת תייר כי אז הם גילו שהיא שהתה באופן לא חוקי וניתנה לה חותמת שחורה בדרכון. יש להם מחשבים והכל מתועד אין דבר כזה "בלי שאלות מיותרות".. הם בודקים עלייך הכל. מסתבר. וגם לא ללימודים.. זו דעתי מניסיון של חברה.

doronf65

New member
תראה...

אני מבין שקרה מה שקרה, חזרת לארץ, ועכשו אתה מצטער. אני מעריך שיש לך חותמת שחורה בדרכון, לא אמרת, אבל אם יצאת אחרי 5 שנים ולאור הנואשות שלך (עובר מאופציה לאופציה, אני קורא שאתה גם מנסה גם לעבור מהגבול היבשתי בקנדה) נראה לי שזה המצב. במידה והנחתי נכונה, אין לך סיכוי לקבל שום ויזה. לא סטודנט, לא שום דבר אחר. עורך דין לא יעזור לך, חבל על הכסף. יש עו"ד אחד שאני מכיר בארץ, אני מעריך שגם אתה מכיר אותו. הוא מצויין, הוא יעלה לך הרבה כסף, ואני בטוח שתוצאות לא יהיו. אני מכיר עורך דין בארה"ב, ישראלי, מעולה, אבל גם הוא לא יעזור, אם יש לך חותמת שחורה. אם המצב אחר, ספר. אולי נוכל לעזור. הצעתי: לא לעבור על החוק, לא בארץ, ולא כאן. אנו גם לא ניתן יד לזה עם עצות בלתי חוקיות. טיפ: אם תיכנס לארה"ב ללא תעוד (ללא חותמת וכו'), ויהיה לך מזל ואי-פעם תרצה לארגן את מצבך, לא תוכל כי לא תוכל להראות כיצד נכנסת לארה"ב באופן חוקי. אתה תהיה לא רק שוהה בלתי חוקי, אלא גם נכנס לא חוקי, וזה ירע את מצבך. ועוד בקשה: אנא שרשר את הודעותיך. דורון

למעלה