מחפש עדים שנסעו בקו 49 הערב בעקבות תקרית

מצב
הנושא נעול.

nautilus11

New member

שלום לכולם,

הייתה לי תקרית שבעקבותה אני מתכנן להגיש תלונה נגד הנהג. כרגע אני מעדיף לא לפרט מה קרה בדיוק.
למרות שהסיכוי נמוך אני מקווה שאולי איכשהו מישהו כאן היה על הקו ויוכל לעזור לי.
מדובר בקו 49 שנסע מפ"ת לת"א והיה ברח' חיים לבנון בשעה 19:20 בערך (זמן התקרית).
אם מישהו נסע על הקו באותו זמן או יודע את זהות הנהג (או מכיר דרך לברר אותה) אשמח למידע.

תודה רבה לעזורים.

olli3

New member
מנהל
את פרטי הנהג ניתן לזהות על פי הקבלה.

שלום לכולם,

הייתה לי תקרית שבעקבותה אני מתכנן להגיש תלונה נגד הנהג. כרגע אני מעדיף לא לפרט מה קרה בדיוק.
אם מישהו נסע על הקו באותו זמן או יודע את זהות הנהג (או מכיר דרך לברר אותה) אשמח למידע.

תודה רבה לעזורים.
את פרטי הנהג ניתן לזהות על פי הקבלה.

olli3

New member
מנהל
בכל אוטובוס יש GPS. מספיק שתציין את שעת

העניין הוא שלא נסעתי על הקו
בכל אוטובוס יש GPS. מספיק שתציין את שעת
הנסיעה, את מיקום ההתרחשות ואת כיוון הנסיעה של האוטובוס על מנת שדן תדע באיזה אוטובוס מדובר ומי נהג בו.

אם אתה פונה לדן עשה זאת באמצעות דואר רשום או פקס בלבד. במידה ואין לך פקס, השתמש באתר www.freefax.co.il בו תוכל לשלוח פקס ללא תשלום.

nautilus11

New member
עוד שאלה

שלום לכולם,

תודה רבה לעזורים.
עוד שאלה
ברצוני להתלונן במשטרה שכן בעיני מדובר באירוע פלילי אך כוונתי היא לפנות גם לדן.
יש סיבה שבעקבותה עדיף קודם לפנות לדן ורק אחר כך להתלונן במשטרה?

שוב תודה לעונים

mister K

New member
נשמח אם תפרט כאן את פרטי המקרה

עוד שאלה
ברצוני להתלונן במשטרה שכן בעיני מדובר באירוע פלילי אך כוונתי היא לפנות גם לדן.
יש סיבה שבעקבותה עדיף קודם לפנות לדן ורק אחר כך להתלונן במשטרה?

שוב תודה לעונים
ואז גם נוכל להגיד לך יותר טוב.

nautilus11

New member
פירוט

ואז גם נוכל להגיד לך יותר טוב.
פירוט
בקצרה רכבתי על אופני כאשר הנהג חלף מאוד קרוב אלי בצורה מסוכנת ולא היה בנתיב שלו (משום מה הוא בחר להצמד אלי כאשר היה עוד מטר או שניים משמאלו).
כפגשתי אותו שוב ברמזור עצרתי לפניו כדי להעיר לו שזה מסוכן (הוא לא רצה לפתוח את הדלת כשעצרתי לידה, אחרת הייתי נשאר לצידו).
עברו פחות מכמה שניות מאז שעצרי מלפניו ואז הנהג החליט שזה בסדר לתת גז ולדחוף אותי ואת האופניים בעזרת האוטובוס.
חשוב לציין שלא עיקבתי אותו או הפגנתי איזושהי אלימות כלפיו אלא בסך הכל ניסיתי לדבר איתו בזמן שהרמזור היה אדום.
יותר מאוחר הוא שוב חלף על פני (לאחר שהספקתי לעקוף אותו כשהוא עמד בתחנה) וכמעט שפשף אותי כאשר היה מלא מקום משמאולו ולכן אין לי ספק שזה היה בכוונה.
יש לי את הפרטים אך הייתי רוצה עדים.

UDYM44

New member
נהגי רכב ציבורי לא מחבבים רוכבי אופניים..

פירוט
בקצרה רכבתי על אופני כאשר הנהג חלף מאוד קרוב אלי בצורה מסוכנת ולא היה בנתיב שלו (משום מה הוא בחר להצמד אלי כאשר היה עוד מטר או שניים משמאלו).
כפגשתי אותו שוב ברמזור עצרתי לפניו כדי להעיר לו שזה מסוכן (הוא לא רצה לפתוח את הדלת כשעצרתי לידה, אחרת הייתי נשאר לצידו).
עברו פחות מכמה שניות מאז שעצרי מלפניו ואז הנהג החליט שזה בסדר לתת גז ולדחוף אותי ואת האופניים בעזרת האוטובוס.
חשוב לציין שלא עיקבתי אותו או הפגנתי איזושהי אלימות כלפיו אלא בסך הכל ניסיתי לדבר איתו בזמן שהרמזור היה אדום.
יותר מאוחר הוא שוב חלף על פני (לאחר שהספקתי לעקוף אותו כשהוא עמד בתחנה) וכמעט שפשף אותי כאשר היה מלא מקום משמאולו ולכן אין לי ספק שזה היה בכוונה.
היה לי מקרה דומה באבן גבירול עם קו של מטרופולין.הוגשה תלונה לחברה וזהו..לא קרה כלום.
מוניות יותר גרועים עוצרים פתאומית חוסמים בכוונה או לא מרוכזים בעליל.

Ccyclist

Well-known member
אז תקנה מצלמת וידאו לקסדה...

היה לי מקרה דומה באבן גבירול עם קו של מטרופולין.הוגשה תלונה לחברה וזהו..לא קרה כלום.
אז תקנה מצלמת וידאו לקסדה...
זה מה שעושים בלונדון נגד פושעים.

אני בטוח שגם בארץ הנהג מחוייב לשלומם של משתמשי הכביש האחרים ושנהיגה מסוכנת מהווה עבירה פלילית.

לגבי האוטובוסים בלונדון - הם עברו סידרת חינוך ודברים שליליים כמו עקיפת רוכבים בכניסה לתחנות כבר לא קורים כי לימדו אותם שלא לעכב ולסכן כלי רכב שהנסיעה בו מהירה פי 2 מהנסיעה באוטובוס.

יש גם רוכבים שמעלים נהגים גרועים ליוטיוב.

nautilus11

New member
לא מסכים

לא מסכים
הרבה מהם נוהגים כמו שצריך ומספר פעמים הייתי אפילו מופתע מהאדיבות.
כמובן יש גם את אלו שחושבים שמותר להם הכל אבל הם המיעוט שצריך להעיף מהכביש.

UDYM44

New member
אתה צודק

לא מסכים
הרבה מהם נוהגים כמו שצריך ומספר פעמים הייתי אפילו מופתע מהאדיבות.
כמובן יש גם את אלו שחושבים שמותר להם הכל אבל הם המיעוט שצריך להעיף מהכביש.
אתה צודק
בהחלט יש הרבה נהגי אוטובוס שנחמדים כלפיי ונותנים לי מרחב ביטחון לרכב ,אבל יש כאלה פחד אלוהים רואים אותך כבר בתחנה ועולים עליך וגם לא מצליחים להגיע לפתח התחנה והנוסעים שלהם צריכים לרדת לכביש כדי לעלות לאוטובוס.לפי צורת הנסיעה אני יכול לזהות אותם ואין לי צרך בוידאו למי אני אראה אותו..
נהגי מוניות סיפור אחר לגמריי הם לא סופרים אף אחד ..כולל את עצמם

846

Active member
אין לך "קייס" אם הוא לא פגע בך הוא לא חייב לך

פירוט
שום דבר, הוא לא חייב לפתוח את הדלת ולשמוע את דעתך.
אם ניצמדת לאוטובוס מצד שמאל או ימין אזי נהגת בחוסר זהירות. אתה צריך לקחת בחשבון את האורך של האוטובוס שמשפיע על יכולת התימרון (הנהג מסתכל קדימה ומתכנן את הנסיעה ואת האופן שהוא ישתמש / ישתלב בנתיב הבא ) ואת השטחים המתים שיש לנהג בשדה הראיה.

מסקנה: כשאתה ליד אוטובוס, תיזהר שיבעתיים.
יום טוב.

nautilus11

New member
הוא כן נכנס בי עם האוטובוס

שום דבר, הוא לא חייב לפתוח את הדלת ולשמוע את דעתך.
אם ניצמדת לאוטובוס מצד שמאל או ימין אזי נהגת בחוסר זהירות. אתה צריך לקחת בחשבון את האורך של האוטובוס שמשפיע על יכולת התימרון (הנהג מסתכל קדימה ומתכנן את הנסיעה ואת האופן שהוא ישתמש / ישתלב בנתיב הבא ) ואת השטחים המתים שיש לנהג בשדה הראיה.

מסקנה: כשאתה ליד אוטובוס, תיזהר שיבעתיים.
יום טוב.
ראשית, אני נוסע שם מלא ותמיד נצמד לימין. הרבה אוטובוסים עברו לידי ללא בעיה. הנהג הזה לא היה זהיר או ,מה שנראה לי יותר סביר, נסע קרוב אלי בכוונה (לפחות בפעם השנייה).

שנית, זה נראה לך בסדר שהוא נכנס בי (גם אם במהירות נמוכה) כאשר עמדתי לפניו ברמזור? ממתי מותר לנהג להשתמש בכלי רכב שלו בתור נשק או כלי לאיום? מה היה קורה אילו הוא היה לוחץ על הגז קצת יותר בטעות וגורם לפגיעה רצינית?

אם הוא נכנס בך, זאת תאונת דרכים, לא?

ראשית, אני נוסע שם מלא ותמיד נצמד לימין. הרבה אוטובוסים עברו לידי ללא בעיה. הנהג הזה לא היה זהיר או ,מה שנראה לי יותר סביר, נסע קרוב אלי בכוונה (לפחות בפעם השנייה).

שנית, זה נראה לך בסדר שהוא נכנס בי (גם אם במהירות נמוכה) כאשר עמדתי לפניו ברמזור? ממתי מותר לנהג להשתמש בכלי רכב שלו בתור נשק או כלי לאיום? מה היה קורה אילו הוא היה לוחץ על הגז קצת יותר בטעות וגורם לפגיעה רצינית?
אם הוא נכנס בך, זאת תאונת דרכים, לא?

Subi777

New member
אם הוא נכנס בך ולא עצר

אם הוא נכנס בך ולא עצר
זה פגע וברח

846

Active member
אפ הוא פגע בך בעצירה, מדוע נתת לו לסוע? ;

היית צריך לחסום את דרכו ולקחת פרטים ואולי להזמין משטרה.....

Ccyclist

Well-known member
כי עם עבריין שדורס בכוונה לא מסתבכים

היית צריך לחסום את דרכו ולקחת פרטים ואולי להזמין משטרה.....

מה יעשה? יעמוד שם? הרי העבריין נגח בו מאחור בכוונה כאשר אין תירוץ של שטחים מתים ועלול לעשות זאת שוב, ואין סביבו קופסאת מתכת שתגן עליו.

ובאשר להערתך כאילו הנהג לא חייב לו דבר - כל מי שעולה על הכביש מחוייב לנהוג באחריות כלפי משתמשי הכביש האחרים. גם אם לא היתה פגיעה הבריונות והשימוש ברכב כנשק לא היו מוצדקים.

ואני אומר את זה לא רק כרוכב אופניים עירוני עם נסיון של 15 שנה, אלא גם כנהג שעבר בטסט הראשון.

מה יעשה? יעמוד שם? הרי העבריין נגח בו מאחור בכוונה כאשר אין תירוץ של שטחים מתים ועלול לעשות זאת שוב, ואין סביבו קופסאת מתכת שתגן עליו.

ובאשר להערתך כאילו הנהג לא חייב לו דבר - כל מי שעולה על הכביש מחוייב לנהוג באחריות כלפי משתמשי הכביש האחרים. גם אם לא היתה פגיעה הבריונות והשימוש ברכב כנשק לא היו מוצדקים.

ואני אומר את זה לא רק כרוכב אופניים עירוני עם נסיון של 15 שנה, אלא גם כנהג שעבר בטסט הראשון.

יש גם נהגים שטועים אפילו באגד. וגם נהגים אלימים.

Ofekalef1

New member
אני לא מבין מה קרה.

אני לא מבין מה קרה.
הוא "נסע" על הגלגל שלך?
לא נראה לי הגיוני שהאופניים היו ממשיכים לנסוע "כרגיל" כאילו מישהו דחף אותך, כי הגלגלים אמורים "להידבק" לקדמה של האוטובוס. אני טועה? אם לא, לא נפלת?

846

Active member
אני מצטרף לשאלה, אם פגע בך אוטובוס מאחור

אני לא מבין מה קרה.
הוא "נסע" על הגלגל שלך?
לא נראה לי הגיוני שהאופניים היו ממשיכים לנסוע "כרגיל" כאילו מישהו דחף אותך, כי הגלגלים אמורים "להידבק" לקדמה של האוטובוס. אני טועה? אם לא, לא נפלת?
אני מצטרף לשאלה, אם פגע בך אוטובוס מאחור
גם במהירות אפסית, משהו צריך לקרות, נזק, נפילה וכולי....
מוזר מאד כל העניין הזה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה