מחפש עבודה

B666ME

New member
מחפש עבודה

במרכז.. סיימתי קורס ברמנים בלימון לפני כחודשיים.. אם מישהו יודע על מקומות עבודה שאפשר לצבור בהם ניסיון אני ממש ישמח תודות רבות רבות

eranmc

New member
נראה לי זה סתם חארטה במיוחד של ברמאסטר

ברמאסטר הפנו אותי לבר בבאר שבע בידיעה שהמנהלת הדגישה "רק עם ניסיון" ועדין שלחו אותי לשם. הדבר היחידי הטוב בלעשות קורס בבאר שבע בסניף של ברמאסטר זה הסימולטור כל השאר זוועה.

yogever777

New member
אל תתייאש

לא כל בר יקבל אותך לעבודה אחי,צריך סבלנות בשביל להכנס תחזור למחלקת השמה עד שהם יעזרו לך.

eranmc

New member
לא מאמין בזה

לפי מה שהבנתי בר מאסטר איבדו את טפסי ההשמה של הקורס שלי. בכלל לא פנו אפילו למישהו אחד עם העניין (בדקתי עם כולם).

Ronnie O

New member
וואלק מאמי

לך למדריכים שלך ותבקש מהם למלא מחדש את הטופס.

tal1g

New member
אתה טועה בגדול אולי=>

יכולה לקרות טעות בכל מערכת. אני בתור איש של זמן אמיתי נעזרתי ועדיין אני נעזר רבות בחברת ההשמה של ברמסטר אני חייב להגיד מהצד השני. הם דואגים לתנאים של החניך/מתלמד.שלא יסנג'רו אותו ואם היתה בעיה אז מה ואיך אפשר לעזור לאותו חניך ולתת עוד צ'אנס לפני ששולחים מישהוא אחר וזהוא. תבדוק את עצמך הם אגרסיבים ואם חסר לך ידע בהתאם למקום רק תגיד להם ואני בטוח שתקבל תמיכה מקצועית.

DoubleD

New member
ניסיון

אפשר לצבור בכל מקום.. מי שמקבל בד"כ בלי ניסיון זה מלונות, מסעדות וחברות שירותי בר למניהן.. תתחיל להפיץ את עצמך, העיקר שאתה מרגיש בטוח בעצמך ! הניסיון יבוא לבד :) בהצלחה

דווקא ממליצה על מחלקת ההשמה של לימון..

אם תקרא קצת אחורה, תראה שסיפרתי על זה שיש מקומות שהם מפנים אליהם, ולאו דווקא שרוצים ניסיון- אין לך מה להפסיד... תן להם לנסות לעזור לך.. בהצלחה:)

למעלה