מחפש עבודה בשמירה בחיפה או קריות

eyyl33

New member
מחפש עבודה בשמירה בחיפה או קריות ../images/Emo101.gif../images/Emo101.gif

אני מחפש בתור שומר או מאבטח בחיפה או בקריות.. (לא באבטחת טיולים). אני בן 25 מחיפה. רובאי 02. אני מחפש אבל לא מוצא.. (המינוס בבנק מתחיל להעיק עלי) אין לי בעייה של יום או לילה. אני מחפש מקום עם הרבה שעות כדי שיהיה לי משכורת.. למישהו יש משהו ספציפי? או שמע שחברה מסויימת צריכה שומרים?? מקווה שתוכלו לעזור לי. תודה.

מוטי 6691

New member
פראיירים לא מתים הם רק מתחלפים

לא רק שלא ישלמו לך עבור שעות נוספות גם יגנבו לך שעות מ-8 החוקיות כביכול שלא לדבר על נסיעות ימי מחלה וכו תעשה לעצמך טובה תמצא עיסוק אחר עם הרבה שעות נוספות

eyyl33

New member
למוטי היקר...

תאמין לי שאני לא פראייר. בכל חברת שמירה שעבדתי שילמו לי בדיוק על השקל שהיה מגיע לי,ואם היה חסר כסף אז חודש אחרי זה שילמו לי מה שחסר. אם אתה נפגעתה מחברה מסויימת זה לא אומר שאני נפגעתי גם. אם אתה לא יכול לעזור לי בעבודה אז היה עדיף שלא תגיד כלום,יותר טוב מהשטויות שכתבתה. מי שלא שילמו לו כמו שצריך צריך לתבוע המעסיק בבית דין לעבודה ואם הוא לא עושה כך אז הוא טיפש או פראייר. תהיה בריא.

מוטי 6691

New member
לא היתה לי כל כוונה לפגוע

אני כתבתי לך מתוך כוונה טהורה שלא כדאי להתקרב לחברות האלו. זה שאתה צריך לרדוף אחריהם לטענתך לקבל כסף שמגיע לך כחוק ולקבל את זה בתשלומים אחרי חודש, זה מראה בדיוק עד כמה אסור ללכת לעבוד במקומות כאלו. עם אנשים לא היו מתקרבים לנבלות האלו הם לא היו יכולים להתפרנס על הגב שלנו. [שלי בעבר] כשיש פראיירים שעומדים בתור לקבל עבודה אצלם, אז כאן מתחילה הבעיה. בכל אופן שיהיה לך בהצלחה בכל אשר תפנה

eyyl33 . אתה יודע שאתה חוצפן?

בוקר טוב. אנשים באים לפה לתת לך תשובות ולעזור לך בכמה עצות. ואתה מרים גבה למעלה.אתה עוד ילד ילד לא יודע מה זה חברות שמירה. אבטחה כח אדם. הם ימצצו לך את הדם ויגנבו לך שעות ואתה לא תדע בכלל. בתור אחד שמכיר את כל המערכת הדפוקה הזאת של האבטחה והשמירה. אני יודע בדיוק מה הולך שם. אז אל תגיד "לי זה לא יקרה" כי זה קרה לך ועבדו עלייך. ולהבא יעבדו עלייך שוב ולא תרגיש. אבל כנראה שטוב לך שלוקחים ממך כסף ואתה אומר לעצמך. "מה אני יעשה כלום" עבודות מעל 8 שעות שכר יומי של 200 שקל. לעבוד כמו חמור ולהיות עבד לחברות של עבריינים בכל החודש. הם יושבים במשרד ועושים ים כסף ע"ח הגב שלך ושל עוד מאות. לא ימי מחלה משולמים לא שעות נוספות (לפי החוק מגיע) ואל תגיד לי חוזה כי זה חתיכת נייר שלא שווה כלום. המעסיקים מנצלים את העובדים יום ולילה כלח חודש וחודשו. ותאמין לי שאני יודע מה זה כי אני עבדתי עם חברת טיולים ואבטחה שאוטוטו אני מפרסם את שמה פה. שלא יתקרו אליהם. כי הם עושים מרמים וגונבים את שכרם של העובדים מתחת לשטיח. ותקשיב אולי אתה תמיד אני לא יודע... מטווח ריענון החברה צריכה ומחוייבת לשלם לך את זה!!! אם הורידו לך את זה בשכר. שוב יצאת פראייר ושתקת כדי שלא יגידו לך "לא מתאים לך?לך הביתה". להבא שמישהו בא ונותן לך עצות תתייחס כמו בן אדם במילת תודה לפחות. ואל תתקוף אנשים שרוצים לעזור לך. אבל בשורה תחתונה . נראה לי שבאמת אתה חתיכת פראייר... בוקר טוב

eyyl33

New member
ל- המילים שבלב ../images/Emo18.gif../images/Emo18.gif

קודם כל: אם אתה עצבני אל תוציא את העצבים שלך עלי,חפש לך מישהו אחר... לא תקפתי אף אחד. על מוטי כעסתי על הכותרת שלא הייתה במקומה.. אם אותך רימו ועבדו עלייך אז לא אומר שגם אותי.. כל שקל שהיה חסר לי השלימו לי חודש אחרי זה.. אתה עבדתה בחברות של טיולים וזה ידוע ששמה בעיקר מנצלים עובדים.. בחברות שמירה רגילות גם מנצלים אבל לא בסגר גודל כמו שבטיולים מנצלים.. אני עבדתי בכמה חברות שמירה ועד עכשיו אף חברה לא חייבת לי שקל כי אני יודע לעמוד על שלי. אתה אומר שיש לך ניסיון רב במערכת הזו,איזה ניסיון בדיוק?? של שנה עבודה בטיולים?? אם הייתה עובד בחברת שמירה נורמלית ורגילה שמשלמת כמו שצריך אז לא הייתה מדבר ככה. (יש כאלה חברות תאמין לי). אם אתה כזה גיבור אז תפרסם את שם החברה שניצלו אותך. ממה אתה מפחד? אם הם רמאים אז תפרסם את שמה כדי שכולנו ניזהר מהם. שבת שלום.

למעלה