מחפש ספר.......

omer landau

New member
מחפש ספר.......

כן זה כן קשור לפורום(אני מקווה) אני מחפש ספר הדרכה לצילום חדש וברור שמסביר מהרמה הבסיסית ביותר עד רמה מתקדמת של כל מיני טכניקות,שיטות ודברים אחרים הקשורים לצילום ואפשר גם מידע אחר בנושא (אני יודע מה היסטוריה) אני רוצה ללמוד צילום ברמה טובה יותר ובנתיים נראה לי תחליף טוב לקורס מישהו מכיר ספר טוב (ובעברית) חדש עדיף אפילו מעידן הדיגיטלי ואת שם המחבר ההוצאה שם הספר....... ואני עומר נעים מאוד...

ofeking

New member
ללא נושא

מה אתה רוצה ללמוד? תתפלא כמה אנשים הודו לפורום מפני שהם עקבו אחרי שאלות במשך חודש ולמדו פיקס עם מעט השלמה של אתרי אניטרנט.

dordor2

New member
נכון אבל..

אין כמו קורס צילום למתחילים בסיסי שיבין יותר טוב את רעיון הצילום. בלי קשר - בזמן האחרון יש (לי בכל אופן) מלא בעיות עם "תפוז" כל דף שני או שלישי בתפוז נופל אבל לא משנה. הספר שאני ממליץ עליו הוא מדריך שטח לצילום של נשיונל ג'יאוגרפיק ספר יפה ומעניין עם הרבה טיפים של הצלמים המקצועיים של נשיונל ג'יאוגרפיק.

omer landau

New member
תודה

כן זה מה שאני מחפש ספר שמתחיל מהבסיסי שיכניס לי כבר את כל הרעיונות האלה שאני חושב שאני יודע ...... הספר הוא בעברית??

גלעד062

New member
אם אתה קורא אנגלית

תחפש את understanding exposure של Bryan Peterson. לדעתי זהו אחד הספרים היותר מדהימים שקיימים בשוק. הוא לא מלמד על הציוד, אלא על איך ללצלם נכון ולהגיע לחשיפה נכונה.

borntojump

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif ספר מעולה

אם אתה צריך לקנות ספר אחד על צילום - זה הספר

מצטרפת להמלצה.אין לו תרגום לעברית.

להרבה ספרים טובים אין. הבולטים שתורגמו-תמצא במאמרים הכללים של פורום 215.

למעלה