מחפש ספר טוב העוסק במרחבים דואליים - אלגברה

MD2006

New member
מחפש ספר טוב העוסק במרחבים דואליים - אלגברה

אני מחפש, ספר טוב בלאגברה לינארית שמוסבר בו כמו שצריך נשוא של מרחבים דואליים, ושדות של מספרטים מרוכבים... אשמח לכל המלצה ועזרה בנושאץ

tFighterPilot

New member
מצטרף לבקשה

גם אני לא רוצה להכשל במועד ב' (למרות שבמילא החלטתי לא לקחת לינארית 2 בסמסטר הבא)

tFighterPilot

New member
אז האנשים האלה יודעים שהמבחן יהיה קשה

אבל לא יודעים את התוכן שלו?

Davidmojo

New member
אם מדובר בסמיון

לדעתי אין בסיס להצהרות הללו............... אתם יכולים להסתכל על המועדי ב' בהשוואה למועדי א' שלו ולראות אם יש שינוי ברמת הקושי. לדעתי סתם מלחיצים אתכם... אבל סודין באמת הולך להיות רצחני

MD2006

New member
על סודין בכלל אין מה לדבר - במיוחד עם ...

כמעט 70 % נכשלים במועד א' בסמסטר הזה....

tFighterPilot

New member
המבחן של סודין היה בינוני-קל

ויצאתי ממנו בתחושה טובה לאחר שעניתי על כל השאלות. עם זאת, אני ראיתי היום שקיבלתי ציון 3. לא 30, 3. כמובן שמייד פניתי לכל הגורמים האפשריים, והעיניין אמור להיות בבדיקה. לפי אחוז הנכשלים, אין לי ספק שזה לא קרה רק לי.

Davidmojo

New member
איך כבר יש לכם ציונים?

אתה הייתם בקבוצה של סודין? כנראה שקבוצה של אינה עוד לא פרסמו.......

tFighterPilot

New member
הייתי מעדיף שלא יהיו

עושה רושם שסודין קיבל הוראה שצריך לקצץ בכמות התלמידים. הנה דוגמא מהמבחן שלי לשאלה שקיבלתי עליה 0 נקודות למרות שהייתה נכונה לגמרי.

MD2006

New member
וגם אחלה הסבר "לא נכון" - ולך תשבור ת'ראש..

מה בדיוק לא נכון - אצלי היו הרוב כאלה... ממש זורקים על לפחות לפרט קצת...

tFighterPilot

New member
הוא אומר כאילו הטור לא נכון

למרות שהטור נראה בדיוק כך, וזאת ללא ספק הייתה הדרך שבא היינו אמורים לפתור את התרגיל.

DarkSun23

New member
אפשר לערער...

אם לא עשית את זה עדיין. לרוב הם מתייחסים ברצינות אם אתה מסביר את הבעיה (סמסטר שעבר זה הוסיף לי 10 נקודות במתמטיקה בדידה).

Davidmojo

New member
אני בטוח ב-100% שאם תערער

יתנו לך חצי מהניקוד לסעיף הזה לפחות.... השאלה היא אם בכלל יש צורך, כלומר אם זה מה שיציל אותך מהמועד ב'.

tFighterPilot

New member
זאת רק דוגמא אחת

חוץ משאלה 2, הצלחתי לפתור הכל. גם בסעיף i של 3 עושה רושם שהוא פסל לי את השאלה בגלל ששכחתי לכתוב lim אחד. שלחתי ערעור מפורט.

למעלה