מחפש ספונסר מחו"ל

מחפש ספונסר מחו"ל

שלום שמי שי 26 מרכז אני מחפש ספונסר או יותר נכון מישהו שמעוניין לפתוח חברה פו בארץ לתיקונים של מחשבים בבתי לקוחות או במילים אחרות מישהו עם כיסים עמוקים בכל אופן המשקיע חייב להיות מחו"ל ולא מהארץ אז אם מישהו מכיר מישהו או יש לו קשרים בחו"ל נא לשלוח לי איזה מסר

maoznet

New member
נראה שאתה מחפש פריאר

זו לא דרך התבטאות לחפש משקיע ובטח זה לא המקום לחפש משקיעי חו"ל עדיף שתשלח לוטו

תראה

עם כל הכבוד לא ביקשתי ביקורת על צורת ההיתבטאות שליי מה שכן ביקשתי זה האם מישהו יודע או מכיר ספונסר מחו"ל כמה שפחות יהודי ובטוח לא מהארץ ולא צריך להרחיב במילים אז אם אתה יודע אשמח לשמוע ממך

new user 1980

New member
כמה שפחות יהודי?!?!

תגיד - אתה שומע את עצמך? זו גזענות מהסוג הגרוע ביותר - תתבייש לך!

אוקיי

אנחנו חיים בארץ של תחמנים ויותר גרוע מכל אנחנו יהודים אי אפשר לסמן על שותף יהודי ועוד מהארץ לא חסרים סיפורים נכון לא חסר נוכלים בכל העולם אבל כאן זה המרכז כאן אפשר לצבור ידע וניסיון בכל אופן הספונסר עדיף שיהיה מארצות הברית ושיהיה ישר כמו סרגל ואת זה קשה לעם שלנו להבין כנות ויושר היא המפתח להצלחה בגלל שאנחנו חיים במדינה שאחד אוכל את השני אי אפשר לחפש פו שותפים או משקיעים עדיף ורצוי שהוא יהיה מחו"ל ויהיה לו כיסים עמוקים ועודף כסף בקיצור שיהיה ספונסר
אנחנו עם של סוחרים מספיק פראייאר אחד והכול מתחיל לזוז​

nirdagan

New member
הקריטריונים שלך לזיהוי נוכלים

הם בגדר אנטישמיות.

הם לא אנטישמים

הם פשוט מצאותיים ונכונים כמה שפחות שותפים יהודים בחברה ככה יותר טוב אני לא צריך נוכלים ותחמנים אני לא צריך ראש יהודי בתור ספונסר שיעיף את החברה וינהל אותה למען אינטרסים אישיים ולא עסקים מה לעשות אנחנו עם יותר מדי טוב אז כמה שפחות מגע עם העם הזה יותר טוב ואני יהודי או יותר נכון ישראלי

איתנוס

New member
"כיסים עמוקים"

אני אוהב את ההגדרות שלך. משקיע מחו"ל... למה אתה חושב שמשקיע מחו"ל ייתן לך כסף, הוא לא יוכל לראות מה באמת קורה אם הכסף שלו אם הוא בחו"ל
מה זה "כיסים עמוקים"? מאה אלף דולר? מליון דולר? עשרה מליון דולר? אני גר בחו"ל (ספרד - יש לי כוונות לעבור לארה"ב בעתיד)... איזה כיף אני בקטגוריה שלך
אני כבר מגיש מועמדות
איתנוס

maoznet

New member
בחור טוב 1 - אתה חי בסרט

פה זה לא מגמת קולנוע. תדליק את האור, תנער אתה פופקורן מהבגדים ותחפ את המשקיע שלך במקום בו השפה היא אנגלית, האנשים ישרים,וכיסיהם עמוקים. נראה לי שתתחיל מפנייה לרשת BIG AND TALL שם יש כיסים עמוקים מאוד. חבל שאין פה מנהל פורום חזק וחריף שפשוט היה מוחק את הודעות השיטנה שלך בכל מקרה תצליח.

תראה

זכותך להביע דעה לגבי הרעיון שלי אף אחד שלחלום ולדבר עולה כסף נכון המצב פו חרבנה אבל אני מאמין בדרך שלי כי עשיתי קצת עבודת מחקר ואני פשוט מחכה למזל שלי שידפוק בדלת

אז ככה

מה שאני צריך זה איזה ספונסר עם כיסים עמוקים אחד שלפתוח חברות זה כמו בשבילו לעשות קניות בסופר יש מבין כמו יוסי מימן מערוץ 10 מה זה ערוץ 10 בוטנים יש אנשים שיש להם יותר מדי כסף והכסף כבר לא מטרה בעינהם אלא המוניטין הסיפוק שבעבודה יש מבין אז מה שאני מחפש מישהו שיש לו כמה מיליניום מיותרים שכבר לא רודף אחרי כסף ומחפש ריגושים בצורה אחרת ואין לו בעיה להשקיע בפתיחה של חברה למחשבים שכמובן במצב של השוק של היום זה הזמן הכי טוב להלשתלט על השוק לקנות את החברות הכי טובות וככה יש מבין מתפתחים עכשיו זה המצב להתחיל לפתוח למרות המתיון והכול חברה למחשבים שתיתן שירותי תיקונים בבית ומה לא אחי החלום עומד להתגשם יהיה בסדר מי שלא מסתכן לא מרוויח ואחר כך נשאר במקום

new user 1980

New member
לפי איך שאתה נשמע

אני בספק אם מישהו יקח אותך להיות מוכר בפיצוציה

אז ככה

אם הייתי מבקש ביקורת על איך שאני נשמע תאמין לי אתה הראשון שהייתי מתחיל לשמוע לו אך היות ורק שאלתי אם מישהו יודע או מכיר אז תלמד לקרוא לפני שאתה עונה שיהיה בכיף

olsis

New member
לא רק, גם השמצת את המדינה והעם שלי

אז תרגע כי כך אף אחד לא יתיחס לשאלות שלך ברצינות

עם הצער, אני מבין למה מדבר הבחור...

כפי שהוא מדבר. אני הייתי בקשרים בשנה האחרונה עם אדם ישראלי לשעבר שבא והשקיע לפני ארבע שנים בחברת תוכנה כאן בארץ. האיש אכל שטוזות מכל הכיוונים, וסופו כיום שהפסיד את כל הונו - קרוב לשלושה מיליון דולר - מאחר וסמך על אנשי עסקים פה ששתו אותו עם קש והותירו אותו חסר כל, עם חובות ועיקולים ואחרי התקף לב ראשון בחייו. האיש הגיע עם מנטליות של אמון ויושר ועבודה לגיטימית וזוהה כמטרה נוחה לרישוש כנראה. הוא רומה על ימין ושמאל על ידי אנשי אמונו כביכול. אני לא מצדיק את דברי הבחור אבל כנראה שראה מה שראה והגיע למסקנותיו. ואתם חייבים להודות שהראש הישראלי בעסקים הוא די נכלולי ויש יותר מדי סיפורי זוועה באזור.

avico2

New member
מוכן להשקיע

אני מוכן להשקיע סכום של 1000000 דולר אך אני יהודי ישראלי קח ממני את הכסף בבקשה,נו מתחנן קח ממני מליון דולר. אם תרצה אני מוכן להתנצר או להיתאסלם ואפילו אגור בארצות הברית למענך העיקר שתקח את המיליון דולר תצא לשוק תקנה חברות בזול תמכור ביוקר ותרויח מליונים תתקן מחשבים זה הולך חזק היום.

למעלה