מחפש משקיעים לפטנטים

מצב
הנושא נעול.

bjack100

New member
מחפש משקיעים לפטנטים

מחפש משקיעים לפטנטים
אני מחפש משקיים למספר פטנטים בשווי עצום הרווחים אדירים והחזר השקעה תוך מספר חודשים מרגע היציאה לשוק. משקיעים רציניים בבקשה לפנות למיל [email protected]

שאלה

מחפש משקיעים לפטנטים
אני מחפש משקיים למספר פטנטים בשווי עצום הרווחים אדירים והחזר השקעה תוך מספר חודשים מרגע היציאה לשוק. משקיעים רציניים בבקשה לפנות למיל [email protected]
שאלה
באיזה סדר גודל השקעה מדובר.ועל כמה אחוזי רווח מדובר לאחר שזה ניכנס לשוק?

bjack100

New member
ההשקעה של כ חצי מליון

שאלה
באיזה סדר גודל השקעה מדובר.ועל כמה אחוזי רווח מדובר לאחר שזה ניכנס לשוק?
ההשקעה של כ חצי מליון
מדובר על השקעה של כחצי מליון ועל כ 15% מהחברה שתקום. מדובר על מספר פרוייקטים (כל אחד בניפרד) ועל רווח של אפילו מספר עשרות טריליוני דולרי לשנה לפרוייקט מסויים.

עוד שאלה קטנה

ההשקעה של כ חצי מליון
מדובר על השקעה של כחצי מליון ועל כ 15% מהחברה שתקום. מדובר על מספר פרוייקטים (כל אחד בניפרד) ועל רווח של אפילו מספר עשרות טריליוני דולרי לשנה לפרוייקט מסויים.
עוד שאלה קטנה
הסכום בדולר או בשקל.ולפחות תכתוב באיזה תחום מדובר

bjack100

New member
תשובה

עוד שאלה קטנה
הסכום בדולר או בשקל.ולפחות תכתוב באיזה תחום מדובר
תשובה
הסכום הובדולר בשני המקרים ומדובר בעיקר בפטנטים בתחום האנרגיה. 2 פטנטים בתחום יצור חשמל פטנט בתחום האנרגיה, גוף חימום לחימום ביתי או תעשיתי שיחליף את כל התנרי החימום והמזגנים וגופי החימום לדודי מים בעולם בגלל החסכוניות שלו. פטנט בתחום המנועים לרכבים. פטנט בתחום הטפלת המים ללא הכנסת אנרגיה. מספר פטנטים בתחום חומרי הניקוי הירוקים וחומרי נוקוי יחודיים שלא קיימים כאלה כיו. ובפטנט נוסף אשר יחליף את עבודתה של השיננית במוצר ביתי בסיגנון של ציחצוח שיניים.

po

New member
זה אתה עם החשמל חינם לשנה למקרר?

תשובה
הסכום הובדולר בשני המקרים ומדובר בעיקר בפטנטים בתחום האנרגיה. 2 פטנטים בתחום יצור חשמל פטנט בתחום האנרגיה, גוף חימום לחימום ביתי או תעשיתי שיחליף את כל התנרי החימום והמזגנים וגופי החימום לדודי מים בעולם בגלל החסכוניות שלו. פטנט בתחום המנועים לרכבים. פטנט בתחום הטפלת המים ללא הכנסת אנרגיה. מספר פטנטים בתחום חומרי הניקוי הירוקים וחומרי נוקוי יחודיים שלא קיימים כאלה כיו. ובפטנט נוסף אשר יחליף את עבודתה של השיננית במוצר ביתי בסיגנון של ציחצוח שיניים.
זה אתה עם החשמל חינם לשנה למקרר?
חשבתי כבר שחברת החשמל וחברות האנרגיה בארצות הברית שלחו אליך מתנקשים. אתה תשבור את השוק עם חשמל חינם ללקוחות!! (או שישברו אותך) בהצלחה בכל אופן. אני מעדיף להשקיע את הכסף שלי בפוטים זה הרבה יותר בטוח.

maofplayer

New member
מספר עשרות טריליוני דולרים לשנה

ההשקעה של כ חצי מליון
מיקרוסופט מרוויחה רק 20 מילארד דולר לשנה. חברה שגדולה פי 1000 ממיקרוסופט, בהחלט נחמד. לי מספיק 1/500 מהחברה. אפשר להשקיע 1 דולר ?

miki127

New member
חחחח

מיקרוסופט מרוויחה רק 20 מילארד דולר לשנה. חברה שגדולה פי 1000 ממיקרוסופט, בהחלט נחמד. לי מספיק 1/500 מהחברה. אפשר להשקיע 1 דולר ?
חחחח
זה תגובה מצחיקה גם אני חשבתי על כך... וגם אני מוכן להשקיע דולר. עכשיו חסר רק עוד חצי מיליון כמונו שמוכנים להשקיע דולר

מצחיק עד שבא לבכות

מצחיק עד שבא לבכות
אני גם רוצה להשקיע דולר.ובשביל הרעיון המוצלח והפירגון לפורום שמישהו מאיתנו ישקיע שם אנדב עוד דולר

bjack100

New member
חברת מיקרוסופט

חברת מיקרוסופט
לחברת מיקרוסופט יש בלעדיות בתחומה ולכן היא מרוויחה סכומים כאלה אך המוצר שלא הוא לא מוצר שנצרך יום יומית וכל שעה ושעה על ידי כל אדם בעולם. אני מדבר על מוצרים שכל אדם זקוק להם בכל רגע ורגע ולכן הסכומים הם כל כך גבהים ואמיתיים. אם יש מישהו רציני הוא מוזמן ליצור קשר

maofplayer

New member
רעיון

חברת מיקרוסופט
לחברת מיקרוסופט יש בלעדיות בתחומה ולכן היא מרוויחה סכומים כאלה אך המוצר שלא הוא לא מוצר שנצרך יום יומית וכל שעה ושעה על ידי כל אדם בעולם. אני מדבר על מוצרים שכל אדם זקוק להם בכל רגע ורגע ולכן הסכומים הם כל כך גבהים ואמיתיים. אם יש מישהו רציני הוא מוזמן ליצור קשר
רעיון
לך היום לחברה גדולה שמתמחה במוצרים כאלה. ותמכור לה את הרעיון ב 1/1000 מהשווי הפוטנציאלי שלו. (כלומר תמלוגים של 0.1% ממכירות המוצר) אני מניח שתמצא מה לעשות עם 10 מילארד דולר בשנה. (אם לא תתקשר לביל גייטס והוא יעזור לך)

galor

New member
יש חברה להשקעות בפטנטים

רעיון
לך היום לחברה גדולה שמתמחה במוצרים כאלה. ותמכור לה את הרעיון ב 1/1000 מהשווי הפוטנציאלי שלו. (כלומר תמלוגים של 0.1% ממכירות המוצר) אני מניח שתמצא מה לעשות עם 10 מילארד דולר בשנה. (אם לא תתקשר לביל גייטס והוא יעזור לך)
יש חברה להשקעות בפטנטים
ראיתי מודעה בעתון (פרסום) שחברת "רגב השקעות" משקיעה בפטנטים . חפש בגוגול את כתובתם והטלפון . בהצלחה . רק אל תשכח אותי כשתהיה מליונר .

מצב
הנושא נעול.
למעלה