מחפש משווק/יבואן של מצלמות IP

giliav

New member
מחפש משווק/יבואן של מצלמות IP

לצורך רכישת מצלמות IP עצמאיות ושרות. יש לי עסק שימכור בקרוב מצלמות כאלה כחלק משרות אחר ולכן אני מחפש יבואן או מפיץ אשר גם נותן שרות למוצר. אשמח להמלצה.

giliav

New member
לא מדובר בכזו כמות וגם אז אין שרות

מעדיף שיהיה להם שרות שאיננו אני למקרה של תקלה או קילקול. חוצמזה שייבוא דורש החזת מלאי מה שאינני רוצה בו. האם אתה מייבא כאלה?

afikiminfo

New member
כמה דברים ../images/Emo91.gif

1. ניתן למצוא יבואנים וספקים בחוברות של כרטיסי האשראי. 2. אם לא שם, אז באתרי המכירות המקוונות. ולבדוק שם מי היבואן. אני אישית אינני מייבא מצלמות. בהצלחה אלי

מנחם64

New member
קח כיוון אחר

מצלמת IP הינה מוצר זול ואין הצדקה לתקנו / לתת לו שרות אלא להחלפתו במקרה של בעיה. ערכו של המוצר נמוך וגם "מלאי" של כמה מאות יחידות (ולא בטוח שאתה צריך כזה מלאי) ערכו אינו בשמיים , השליטה שלך וכך גם הרווח (גם אם לא גדול). חשוב על הלקוח הסופי שלך - אל תכין לו מעבדת שרות , חלקי חילוף , טכנאים ושאר זוללי כסף שאינם מצדיקים את המחיר למוצר כה פשוט - תן לו הבטחת החלפה במקרה של תקלה ותזכה בלקוח מרוצה יותר ובעלות נמוכה יותר. צריך סיוע ביבוא ? קשרים ? כתובות ? פנה אלי ואשמח לסייע מנחם

afikiminfo

New member
מנחם צודק. הנה עוד נקודה ../images/Emo91.gif

עמיתי מנחם צודק בכל מילה שאומר. כל ההוצאות שתוציא מסביב עבור טכנאי, ציוד, שכירות.... או לחלופין עבור תשלום למעבדה, יהיו יקרים מלהחליף את המוצר בחדש. אבל הנה לך עוד נקודה שקצת מביש לחשוב עליה אבל היא קיימת: מה העלות של מצלמה כזאת? 100 ש"ח או מקסימום 200 ש"ח? בחוזה האחריות כתוב שעל הלקוח להביא את המוצר למעבדת השרות. שאלת השאלות שנשאלת: נראה לך שמישהו "ישרוף" זמן, ישלם בור דלק/משלוח הלוך ושוב תמורת מוצר בשווי הזה? ועוד משהו, אינני יודע אם אתה מודע לעניין, אצל יבואני מחשבים למשל, אין אחריות למוצר שערכו קטן מ 15 דולר. בהצלחה אלי

mbat7

New member
או בעברית פשוטה

אתה יכול לפנות לחברת אודם אלקטרוניקה, יושבים בראשון, מפיצים רשמיים של D-LINK או יש לך בהוד השרון את פיקוק, יבואן רשמי של אדימקס, אם אתה צריך עוד תגיד לי ואני אשמח לעזור...

למעלה