מחפש מדריכת מין בתשלום הוגן..

אבידן022

New member
מחפש מדריכת מין בתשלום הוגן..

חייל משוחרר מאיזור המרכז, בן 21 חתיך ובתול. מעוניין במדריכת מין בוגרת ורצינית,אפשרות בכל גיל.. בתשלום ! 0523468974 (תא קולי).

pink mushroom

New member
רק רציתי להזכיר בזאת, כי

לפי חוקי מדינת ישראל, כל הצעת עבודה אשר מנוסחת בלשון זכר בלבד או בלשון נקבה בלבד, מופנית לשני המינים מכח חוק שוויון ההזדמנויות בעבודה התשמ"א-1988 והתשלום שישולם צריך להיות זהה מכח חוק שכר שווה לעובדת ולעובד התשנ"ו-1996.

lililove

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

נשואה1

New member
מה קורה, פינקי?

אתה רוצה להיות "מדריך מין"?

pink mushroom

New member
כןן... אני אמיין את המדריכות עבורו

ואוכל להמליץ בפניו מי טובה באיזה תחום מה דרוג הנשיקות, מה רמת הלחץ בוגינה, מה עוצמת היניקה במציצה, כמה הדוקות שפתי הכוס זו לזו מה הדציבלים של הגניחות, כמה פעמים היא צועקת "כן... כן... כן..." בדקה הכל מפולח בטבלאות Excel עם גרפים מלווים הכוללים גבולות בקרה עליונים ותחתונים (עדיף חוטיני, גרבוני רשת ונעלי עקב שחורות)

נשואה1

New member
שום EXCEL

רק מצגת בPPS . פחות ממצגת לא הולך. <יש לך נסיון במצגות, לא?
)

honey bundle

New member
נשמה טובה ../images/Emo8.gif

אחר כך תפרסם פה בפורום את הסטטיסטיקות והציונים לשירות החברים....

pink mushroom

New member
חס וחלילה.

דיסקרטיות זה א' ב' של של העסקים בתחום זה. המידע יועבר אך ורק לבחור אשר ישכור את שירותיי כממין מדריכות מין עבורו. ואין תוצאות מיון עבור פלוני שוות ערך עבור אלמוני, דהיינו אם השמועה על שירותי המיון המעולים שלי תעבור כאש בשדה קוצים (ואין לי ספק שכך היא תעבור), אזי יפנו אלי גברים נוספים. אני מבטיח בזאת שעבור כל אחד ואחד לחוד אני אבצע את שלבי המיון מתחילתם, גם אם אהיה חייב למיין מישהי שכבר מיינתי בעבר... מישהו חייב לעשות את העבודה...

pink mushroom

New member
את מינה שולחים למיון

את בינה שולחים לביון יש פה מישהי בשקוראים לה זינה ???

סורגייט

New member
מורה מבקשת בכיתה משפט עם

המילה אדרבא,שמוליק הקטן מצביע בנימוס ואומר מורתי אם היו קוראים לך מינה הייתי ממיין אותך,יפה שמוליק משבחת המורה,אבל קוראים לי זינה,אדרבא עונה השובב בחיוך.

סקסיית

New member
אני מבינה שבצר לך...

תצטרך לעבוד שעות נוספות עבור כל שוכר. העבודה קשה אבל אתה מוכן לעשות אותה... נכון?

עזוב אותך מגלנטריה

כל הסיפור הזה של גרבי רשת וחוטיני ביזבוז זמן וכסף ג'ינס T שירט וסניקרס ואני מרחיב לה ת'שושנה .

pink mushroom

New member
השושנה שלה תורחב בכל מקרה...

הגלנטריה עוזרת לדימיון לבצע את המלאכה טוב יותר...

Angelos 1

New member
למה אתן רעות לפינקי ?../images/Emo123.gif

תנו לבחור לחקור תחומיי תעסוקה חדשים בלי לצחוק עליו . אף אחד לא היה צוחק עליכן עם הייתן מנסות לעבוד ב.........נגיד...........אההה אין לי דוגמה

למעלה