מחפש מגבר סטריאו, הצעות?

spacedye

New member
מחפש מגבר סטריאו, הצעות?

שלום, אני מחפש מגבר סטריאו (amplifier?). אני לא מחפש מגבר סראונד לסרטים. המטרה היחידה של המערכת שלי היא שמיעת מוסיקה.. ככה שסטריאו זה מה שאני צריך. בנתיים הדגמים הללו משכו את תשומת ליבי harman kardon hk3480 Rotel ra02 Denon PMA1055r כולם עולים בסביבות ה3000. אם למישהו יש הצעות או עוד מידע בנושא, אני אשמח מאוד :) תודה ויום טוב

zztop3

New member
נקמיצי AV-3 או 7

משומש ואם כבר משומש אז HK 3250 כולם סביב ה 800 ש"ח

spacedye

New member
למה משומש?

אני רוצה מגבר שישאר איתי הרבה זמן, יש לי תקציב לשים עליו 3000 ככה שאני יכול לרכוש דגם חדש. השאלה אם הדגמים שהזכרתי טובים? למישהו יש ניסיון איתם, או עוד מידע עליהם ? תודה

spacedye

New member
זה השלב הבא

עדיין לא האזנתי. אני לא יודע איפה בארץ אני יכול להאזין להם. בנתיים אני עדיין מברר על הדגמים פרטים והשלב הבא יהייה האזנה. אם למישהו יש נסיון עם אחד הדגמים, או אפילו ניסיון עם החברות אני אשמח לשמוע. ובכלל כל מידע יתקבל בברכה. סופ"ש נעים

yairf

New member
לרמקולים שלך מספיק רסיבר ישן משנות

השבעים. תחליף את הרמקולים קודם ואח"כ תמשיך למגבר. ואין לך מה לחשוש ממגבר משומש - מגברים טובים יכולים לחיות הרבה מאד שנים.

anatoli15

New member
יד שנייה מומלץ מאוד

כך תוכל לקנות משהו באותה הרמה בחצי מחיר או פחות, ולהחזיק אותו עד שתשדרג את כל המערכת או שתוכל ב-3000 שקלים שלך לקנות מגבר פשוט מעולה. אם היית שואל אותי איזה שפורפרות יד שנייה או בבנייה אישית. ב-3000 שקלים תוכל למצוא משהו טוב מאוד. אני את שלי קניתי ב-2000 ממכר שלי כך שיצאתי בזול, והמגבר נשמע טוב הרבה יותר ממגברים ששמעתי בחנות ועלו 4000שקלים ואף יותר. וכמובן, איך אפשר בלי: אל תקנה שום דבר בלי לשמוע אותו עם הרמקולים שלך! תביא אותם לחנות (מומלץ יחד עם הכבלים שלך). ואם תוכל לקחת את המגבר הביתה לכמה ימים יהיה בכלל מעולה. זה ייתן לך את הפרספקטיבה הטובה ביותר על התוצר הסופי שלך. Anatoli.

spacedye

New member
רמקולים פחות חשוב כרגע

הרמקולים שיש לי יוחלפו בממשך (לא יודע מתי כרגע). כל מגבר שאני אקנה עכשיו ישמע יותר טוב מהמגבר שהיה לי (מגבר של FISHER studio standard משנת 78'). אני צריך מגבר שאני אדע שהוא איכותי,אמין וטוב שיעשה את העבודה כרגע בטוח וכשאחליף את הרמקולים הוא יהייה מספיק איכותי להתמודד אם כל רמקול איכותי שאצרף לו. בגלל זה אני צריך מידע יותר על הדגמים בכללי ועל החברות בכלל. תודה

למעלה