מחפש טיפים - פגישה היכרות

בהנחה שאתם לקראת פגישת היכרות ראשונה, ורוצים לערוך אותה במקום שקט אבל לא בצימר - נניח שטח פתוח, חניון נטוש, וכו' - איפה יש מקום כזה באזור המרכז?

תודה!

Yakir4179

Well-known member
תחנה מרכזית תל אביב..
אצלי נפגשנו רק במשרד וסגרנו את הדלת בלי סקס כלל , היה אחלה ומדליק ועוצמות גירוי ועניין ?, כמו לראות אהבת נעורים וזהו עם הפניות נפגשים לקפה בבית קפה אינטימי וממשיכים לחוף הים

אצלי נפגשנו רק במשרד וסגרנו את הדלת בלי סקס כלל , היה אחלה ומדליק ועוצמות גירוי ועניין ?, כמו לראות אהבת נעורים וזהו עם הפניות נפגשים לקפה בבית קפה אינטימי וממשיכים לחוף הים
היום יש למשרדים עיצוב מודרני = מחיצות זכוכית... :cautious:

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
בהנחה שאתם לקראת פגישת היכרות ראשונה, ורוצים לערוך אותה במקום שקט אבל לא בצימר - נניח שטח פתוח, חניון נטוש, וכו' - איפה יש מקום כזה באזור המרכז?

תודה!
אתה עדיין מחפש מקום להפגש??????? :unsure:וגם אני חושבת שצימר הוא לא מתאים.

Ellis Murphy

Well-known member

תודה!
לפגישה ראשונה אני בדרך כלל לא מציע מקום מבודד כי בימינו מסתובבים גם טיפוסים רעים מאוד.
אז כדי שהמיועדת תרגיש בנוח אני מציע דווקא איזה שהוא בית קפה או פאב הומה. משתדלים לאתר אחד כזה יהיה רחוק ממקום מגורי ומגוריה כך שלא תהייה סכנה שנפגוש מכרים.
בערב דווקא פאב מתאים כי בפאבים בדרך כלל יש פינות אינטימיות כאלה בפנים של הבפנוחו ואפילו בקומה שניה...

אבל אם אתה ממש רוצה מקום להתבודד אז בערבים כל בית קברות יכול להתאים :) אווירה רומנטית לאור נרות נשמה :)

Gu987

Well-known member
פארק. חוף ים. מסעדה.
פגישת היכרות היא כמו דייט ראשון. לא עושים אותה בצימר.

למעלה