מחפש חנות מטוסים/מסוקים על שלט רחוק

Tiger 2

New member
מחפש חנות מטוסים/מסוקים על שלט רחוק

1. שלום אני מחפש חנות של מטוסים/מסוקים על שלט רחוק בחיפה, ובבקשה לא רק שם אלא גם איפה היא נמצאת. 2. בבקשה תמליצו לי מה לדעתכם טוב וכדאי לקנות גם מבחינת מחיר. תודה גדולה מאוד לכל מי שיעזור לי. Tiger

ח ן1

New member
"טיסן חיפה" רח´ החלוץ 15 04-8645076

ובקשר להמלצה מה כדי לקנות אתה צריך להיות יותר ספציפי ... כבר הטסת פעם .. אתה רוצה מסוק או טיסן.. ???

hiyair

New member
חנות

יש את טיסן חיפה ברחוה החלוץ 15 יש גם טיסנים וצעצועים של יורי עם אתה מגיעה מחיפה לאחר צות הצריף לכיוון עכו אחרי הבית ספר אתה נכנס לכביש שירות לאחר 200 מטר בצד ימין יש שילוט בקשר להמלצה מה אתה רוצה טיסנים או מסוקים כמה כסף יש לך להשקיע בן כמה אתה אתה רואה יש הרבה שאלות ליפני שנותנים יעוץ עם תוכל להגיע לשטח ההטסה בכפר גלים ביום שישי בשעה ארבע נוכל להסביר לך ביותר פירוט עם לא אז תענה על השאלות וננסה לעזור יאיר

hifly

New member
לא מספיק!!!!!

טיסן מתחילים כולל מנוע ושלט עולה מינימום 2400 שח. בטיסן חיפה יציעו לך את הטיסן הניקרא "בננה" עם מנוע COX ושלט שני ערוצים,בערך ב 1400 שח. אל תיתפתה לעיסקה זו!!!!!!!!!! כיוון שמנוע זה אינו מתאים לטיסן שני והלאה,כנ"ל לגבי מערכת הרדיו 2 ערוצים שמתאימה למכוניות או סירות בלבד. כיוון שאחרי שתילמד להטיס את הצעצוע הזה ותרצה להתקדם הלאה לטיסנים רצינים תיצטרך להשקיע את כל הסכום של 2400 שח עוד פעם. ולמה זה? כשאתה קונה טיסן טרינר,ושלט 4 ערוצים ומנוע בנפח 0.46 אתה יכול להמשיך עם השלט והמנוע לטיסן שני,שלישי,רביעי וכו.תיצטרך בסך הכל לקנות טיסן חדש בעלות של 800-1400 שח ולהרכיב עליו את מערכת הרדיו והמנוע שהיו מורכבים על טיסן הטרינר. להבנה יותר טובה לאן אתה ניכנס קרא מאמר חשוב זה-www.flyhi.org.il/new.htm target=_blank>חדש בתחביב? אמיר www.flyhi.org.il

חוואן

New member
שלום

אני ממליץ לך על תחביב צפוני בכרמיאל - כדיא לנסוע לשם כמה פעמיים וממש ללמוד להטיס כומו שצריך . הייתי שמה הבחור ממש רציני ראיתי חברה במסלול שלמדו להטיס בחודש חודש וחצי ולא רק על טריינרים והם ממש יודעים לנחות גם ברוח צד . לחופש הגדול הוא מציע קורס ללא קניה של טיסן אני ממליץ תתקשר אליו קורעים לו ארייה 049887377 אם יש לי שגיעות כטיב אני מצתער אני חדש בארץ ואני נולדתי בקולומביה ממליץ

למעלה