מחפש חיפושית לשיפוץ

sageek

New member
מחפש חיפושית לשיפוץ

ערב טוב לכולם, אני נהג חדש, חצי שנה על הכביש ומחפש אוטו קטן וחביב שיוכל לשרת אותי בנאמנות. אין מה לעשות, אבל החיפושית אכן תפסה אותי ביופייה הקוסם ובהרגשה שאתה נוהג באגדה :) אז ככה, עקרונית ראיתי מספר חיפושיות באתרי יד-שניה, אני אוהב מאוד את הסוג האמריקאי, 1303 אני חושב, שניראה יותר נמוך, שהמכסה מנוע יותר עגול, ייתכן ואני טועה אצרף תמונה של חיפושית כפי שאני רוצה. http://img2.tapuz.co.il/forums/1_84591797.jpg (אני חושב שהחיפושית שייכת לבעל הפורום, אני חושב גם שהיא למכירה אך לצערי במחיר שאינני יכול לעמוד בו, בכל אופן חיפושית יפה ידידי). בקיצור, אני מחפש את הדגם הזה! מצב מכני חייב להיות פיקס, מצב חיצוני אפשר לדבר, יש לי אבא עם ידים טובות ולי יש זמן חופשי לשבת ולשפשף. הצעות מופרזות לא יתקבלו. ניתן להשאיר הצעות פה, או ב- 0523455983, או ב- MSN: [email protected]. תודה רבה!

k0biX1303

New member
חיפי ביום יום...

האלפא במוסך ... הטיל קרקע קרקע בסלון בבית.. ומורדכי מדגמן לאיזה פרסומת של גינס דיזל.....

אומרים עליו שהוא ישן עם...

הרגליים למעלה והראש למטה... שהוא אוכל חרקים וגידלו אותו משפחה של אריות... מה אנחנו יודעים עליו זה שקוראים לו סטיג.

k0biX1303

New member
אומרים עליו שהוא ישן עם

כאפה של טרנספורטר. רגל אחת בכלל עשויה מבדיל הוא אוכל גחנונים גם באמצע השבוע . וגידלה אותו משפחה בשכונת דורה. קוראים לו ...

תיקון../images/Emo70.gif

סחבק לא מדורה, אני מנורדאו. הרגל לא מבדיל אלא טיטניום. ובקשר לשאר, וואלה יש מצב! כפרהההה וואלה אני מתגעגע לריח החריף של העארק שנודף ממך...

למעלה