מחפש חוות דעת על מכון בשם פסיכומטרי 800

עדומון

New member
מחפש חוות דעת על מכון בשם פסיכומטרי 800

אהלן, אני מחפש אנשים שלמדו או מכירים מישהו שלמד במכון פיסכומטרי 800. חשוב לי לשמוע איך היה חוויית הלמידה שם. בנוסף אני מעוניין לשמוע את דעתכם איך הוא בהשוואה ליואל גבע, אם מישהו יודע לומר. אני שואל מכיוון שלטענת הנציגה ששוחחה איתי מפסיכומטרי 800 המורים שלהם לימדו בעברם ביואל גבע. תודה מראש, עדו.

לא מכירה אבל

שמעתי הכי הרבה חוות דעת טובות על יואל גבע עד עכשיו. לא היתי ביואל גבע, אבל לא שמעתי עד היום מילה רעה. בהצלחה .

הצעה

ראשית הנציגה ששוחחה עימך ממכון 800 דיברה אמת. אתה יכול לבדוק את הנקודה הזו בעצמך. צחי הוא אחד המורים הראשונים והותיקים ביותר שהיו ליואל גבע. אבל עזוב את כל זה. אני חושב שכוחן של המלצות בפוורם מוטל בספק. אני גם חושב שסיפורים של אנשי מכירות, בכל שוק, הם לעיתים מוגזמים שכן בצד המכירה יש במרבית הפעמים גם עמלה. כך או כך, מה שמתאים לאדם א לא בהכרח מתאים לאדם ב. לכן, לטעמי הדרך הטובה והמדויקת ביותר לכל אדם לבחור את הקורס המתאים לו הוא ללכת לפגישה אישית עם המדריך שאצלו הוא מתעתד ללמוד, לדפדף בחומרי הלימוד ולראות עד כמה ההסברים מובנים לו, ובין היתר לשוחח בהפסקה עם תלמידים שלומדים במכון כעת. זה אולי יגזול שעה מזמנך, אבל בהוצאה כספית כה נכבדת זה פשוט מתבקש. אין כמו התרשמות ישירה, וגילוי נאות, אני חושב שצחי ממכון 800 הוא תותח על. בהצלחה!

stiv1qaz1

New member
מחזק, בנוגע לספרים לדעתי זה אחד המרכבים

היותר חשובים. אולם, לאדם שזה עתה נכנס לעולם הפסיכומטרי לא ידע להבדיל בין רמה של שני ספרים. בנושא הזה באמת כדאי להסתמך על המלצות. עדיף של חברים קרובים שאתה סומך עליהם. בהצלחה!

למעלה